Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   02-06-08 17:58

Онзи култов клуб от преди повече от 10 години, известен като “Пънка” или “Иво Дългия”.

Намираше се тук - http://bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=eab433a1d9e1ac35fac838cc06560038

Та, въпросът ми е дали изобщо има някакъв шанс някъде из Софията да е останал подобен действително ъндърграунд клуб, не някаква мейнстриймска плява.


Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: ejko   
Дата:   02-06-08 18:03

ми има разни там..., Метълското на Три уши и разни такива...

Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   02-06-08 18:07

ejko, туй не го знам, имам някакви спомени, че някъде там май беше ОЧЗ-то...
Ще трябва да го преслушам, такива работки ми трябват [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: overjoyed   
Дата:   02-06-08 18:18

Три уши беше наследника на пънка, но нещо го поразвалиха преди 2 години, тази година не съм ходила, не знам как е ...

Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: H.Kostov   
Дата:   02-06-08 18:21

Бар Строежа.Няма друго такова място.Пиеш пееш и никой не ти се сърди ако е фалшиво.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   02-06-08 18:25

Хм, абе ще взема все пак да го видя тоз триушен клуб...

H.Kostov, как е музикално ориентиран тоз "Строеж"?


Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: ejko   
Дата:   02-06-08 18:29

Строежа музикално е добре..., пускат добра музика от 90- Пеарл Йам, Нирвана, малко пънкчета, от по новите, Системата и в този дух...! Не е метъл, но от по модерните разновидности на музиката с китари... грундж, неометъл, някой по класически чат пат..., добра е музиката[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   02-06-08 18:32

Ооо... "Строежа" ми звучи доста добре, нещо точно в такава посока ще ми свърши работа... в последните годинки доста по-скромно го давах откъм клубни интереси, само по скромни пъбчета ходех, та затова съм се поотдалечил...
Тенкс за инфото [smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: overjoyed   
Дата:   02-06-08 18:35

на "лодки" си е най-добре [smilie24] и музика, и хора...че и с колело може да си ходиш


Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   02-06-08 18:38

overjoyed, онова чуденце в Борисовата градина до стадиона на цска - още ли съществува [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: overjoyed   
Дата:   02-06-08 18:39

дааааа[smilie5]
и е по-добре от миналата година


Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: ejko   
Дата:   02-06-08 18:44

Лотки беше добре преди 2 години. После като направиха мега кича на бившата картинг писта и не можех вече да понасям там...! Сега може да е друго..., не съм ходил скоро...

Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: djogata   
Дата:   02-06-08 18:59

Ех, 4 години от живота ми минаха в "Строежа" [smilie5]

Когато живеех в Студентски град, ходех там поне веднъж седмично. Това до 2004, сега, 4 години по-късно не знам как е с музиката. През 2004г. пускаха различна музика в зависимост от деня от седмицата.
В неделя пускаха хаус/техно, а във четвъртък - ретро парти (първите 1-2 пъти ми хареса, но после почна да става такава навалица, че ми писна отвсякъде и в четвъртък изобщо не се вясвах там).
През другите дни музиката беше общо-взето както я описва ежко. [smilie24]


[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: overjoyed   
Дата:   02-06-08 19:01

да, миналото лято не беше добре, но сега си е супер [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: tnt   
Дата:   02-06-08 20:53

помним [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   02-06-08 21:22

[smilie5] А така, помнете [smilie24]

Аз всъщност се чудя дали наистина има подобни клубчета, които да са действително по-малко претенциозни, по-малко мейнстриймски и изобщо по-различни и "по-така", та наистина това лято може да взема да ги тествам споменатите по-горе [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: H.Kostov   
Дата:   02-06-08 22:15

За Строежа....Какво да кажа там си правя рожденият ден няколко години по ред.Трезвен и преди 4 не си тръгвам....а за музиката.Ами поискате си и ше ви пуснат.Аз съм на този принцип.До сега са пуснали всичко за което съм помолил а и персонала..Нема други такива образи.Жалко само че пак смених градът и не мога толкова често да вилнея там.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: flipbeat   
Дата:   02-06-08 22:29

ходил съм всеки петък.много,много,много добро място.с куверт 2 лв.и пластмасови чашки.и само супер готини хора.специфична музика.живеех в дружба и редовно си ходих пеша.няма такова място.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: vasil.varbanov   
Дата:   02-06-08 22:35

3 уши май е единственото място, където може да се чуе по-различна музика. Последно бях там на 24-ти май - new wave party - Нова Генерация, Клас, Ревю, Остава, Sisters Of Mercy, Depeche Mode...
Хубавото е, че можеш да видиш 20 годишни красиви момичета, които НЕ слушат чалга, а 120 килограмовият охранител да гледа строго и да си припява "Ралица" на Ревю :)
Особено ми харесва това място поради факта, че от една страна звукът е много добър, но от друга има и тихи кътчета, където ако искаш можеш да си кажеш нещо с някой, докато на Строежа или трябва да крещиш, или да си мълчиш, не че и там е лошо де :)


Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: flipbeat   
Дата:   02-06-08 22:38

в строежа мен не ме кефи.само една и съща музика се пуска.и вечно пълния кенеф.един приятел редовно заспива върху флипера,докато чака за тоалетна[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   02-06-08 22:43

flipbeat [smilie24] Аз си бях купил клубна карта - една маниашка метална пластина, подобна на тези на американските солджъри (така си я и носих), беше с някакъв вид животно с рога [smilie18]
И точно по тези годинки бая дивеех, с разни интересни мацки се запознавах, дори дивеех лекичко, загубих си веднъж всички документи някъде в мазето [smilie7] [smilie21]

vasil.varbanov, обещаващо го описваш, явно наистина ще трябва да го преслушам [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: diandimov   
Дата:   03-06-08 00:22

Пънка беше мнооого яко място!

Няколко пъти си тръгвах с разни мадами, а веднъж и сервитьорката - нимфоманка ми стана гадже за известно време.

И помня че пребихме веднъж охранката навън с бирени бутилки, защото ни правеше проблем като пушим трева вътре...

Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   03-06-08 00:30

[smilie18] А той и охранката беше един "бабанка", няма що - по-дружелюбен и притеснителен охранител не съм виждал [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: blueskyy   
Дата:   03-06-08 00:55

Информацията взе да се повтаря ве4е!
Мое да спамим:
класика:
http://www.youtube.com/watch?v=3efkqoYbROw

малко перуанско, но добро:
http://www.youtube.com/watch?v=V5nT98llyvY&feature=related

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой спомня ли си “Пънка”!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   03-06-08 01:28

Аз всъщност не си спомням особено музиката, която се пускаше там, но са ми останали няколко нещица, които си асоциирам с клубчето.

Като Connected и Out of Space [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.