Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: Synthy   
Дата:   02-06-08 12:44

Толкова зле направен филм не бях гледал много отдавна. Имам неприятното усещане, че целият филм е заснет на зелен екран, осветлението е построено от мен, и е монтиран от колегата програмист. Как не ги беше срам тея двамата (лукас и спилбърг) да пуснат подобно недоразумение да се върти по кината ?! Поне сценария да беше нещо особено, а то... боза от всякъде. Накрая ме хвана яд (не само, че изобщо съм го гледал), че са съсипали по подобен безобразен начин прекрасната според мен поредица за инди - въпреки че са снимани преди 20 повече години, по никакъв начин немогат да се сравняват с това подобие на филм (наскоро си ги пусках на ТВ-то да гледам - еми... барната работа, от където и да го погледнеш). Срамота !!! [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: Synthy   
Дата:   02-06-08 12:45

забравих да кажа - тоя скапан блуминг ефект, който са го наблъскали навсякъде - [smilie23] [smilie23] [smilie23].

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: navy   
Дата:   02-06-08 12:51

Да не го тегля значи...

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: Synthy   
Дата:   02-06-08 12:55

тегли го (мож и да ти хареса, знам ли), ма не си давай парите в киното за него.

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: мара   
Дата:   02-06-08 12:56

ня го гледам...ква е фабулата?

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: heavyrockin   
Дата:   02-06-08 12:57

Аз съм загубил бас, чието условие бе именно да заведа 2ма души на него:)

Явно негативът се засилва:)

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: IvoZafirov   
Дата:   02-06-08 13:01

[smilie8]

Е аз точно затова не давам пари за кино, а тегля само от аренката да ни е жива и здрава

[smilie18]

Довечера ш'го видим що за боза е

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: carl_cox   
Дата:   02-06-08 13:06

Що бре? мен пък много ме накефи :))) приключенско филмче - какво повече да очакваме?

ама злодейката-комунистка е супер секси [smilie5]

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/vcul3898.JPG
http://api.ning.com/files/jkvIxVAD6ViAdnEBezZyOoLlKXaOUQabyFWSf0Q43PLaUfkAPs4k*xZMG1V6WaPlOx5v8L*ADY



Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: Todd   
Дата:   02-06-08 13:07

А тук май са закрили киното !!!!! [smilie2] [smilie2] [smilie2]

Бах ти и града остана май само с едно салонче колкото моя хол.....

[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Язък...


Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: den_   
Дата:   02-06-08 13:08

Абе не е толкова зле [smilie8] големи критици се извъдихте [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: Synthy   
Дата:   02-06-08 13:11

ми.. мен никак не ми хареса, на места беше доста скучен (първата половина). ок, каката е готина, верно много секси, и мистър форт е пич, ама това не значи, че филма блести с нещо особено, колкото и да са добри актьорите, немогат да замажат калпавия сценарий. фен съм на поредицата, но това е някакво подобие на нея.

п.с.
не съм критик, фен съм :)

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: carl_cox   
Дата:   02-06-08 13:11

ето я пак злата комунистка(Cate Blanchett) - герой на социалистическият труд и спечелила 3 пъти най-виското отличие - медал ЛЕНИН [smilie25]


https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/tmgz2733.JPG
http://latimesblogs.latimes.com/photos/uncategorized/2008/04/05/cate___blanchett__.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: den_   
Дата:   02-06-08 13:13

Повече ми харесва като Галадриел. [smilie21] Филма го зяпах на кино и не съжалявам. Такива филми се гледат на кино. :)



Публикацията е редактирана (02-06-08 13:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: carl_cox   
Дата:   02-06-08 13:16

den_ [smilie24] [smile]

да и аз на кино :) и не съжалявам :)


Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: e-mil   
Дата:   02-06-08 13:30

Synthy
като цяло си прав, само да уточня, че е монтиран от Майкъл Кан, който монтира всички филми от поредицата. Така че няма как другите да са били добре, а този а е зле.

Аз нямам големи забележки към монтажа, но останалото е голяма боза. Спилбърг си има някаква ужасно наивна представа за руснаците и си я поддържа през всички филми, в които ги включва. Да не говорим, че не само го няма в детайлите, ами не наема и хора, които да внимават в детайлите.

Това е най-лошият филм от поредицата... въобще един от най-лошите филми на Спилбърг и Лукас.

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: ejko   
Дата:   02-06-08 13:38

Гледах го на кино, не съжалявам. Не че е кой знае какво, но си е в стила на поредицата и ако се замислиш без сантимент за първите три филма и ще установиш, че можем да харесваме и доста смотани от към фабула филм. Разбира се може много да се поспори за филма, но аз отидох да гледам неангажиращ филм с лековат сценарий, изтъркано чувство за хумор, героичен персонаж, познат сюжет и най-важното подобен на едни други 3 филма. Е получих каквото исках и се кефя! Ти не знам какво си очаквал!?!?!? а интересната ти интерпретация за осветлението и анализа на обработката са малко детински като изказване...! А колкото до мотажа... беше супер и е точно както едно време. Много добре заснет филм, не като новаторство, а като връщане на визии и похвати от преди доста години. Филма е наивистичен и именно това го прави приятен. Всичко на което този филм залага е сантименталността на хората. Е аз мисля, а и индустрията последните години го показа, че този модел работи...! За мен филма си е [smilie24]
А изказвания като твойто ми напомнят, защо винаги ходя сам на кино.

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: cler   
Дата:   02-06-08 13:42

Kритиците ме скъсахте от смях [smilie18] Особено критиката по адрес на ГИГАНТ като Януш Камински.

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: mixmike   
Дата:   02-06-08 13:43

ejko[smilie24]
same here[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: Cristinel   
Дата:   02-06-08 13:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: Cristinel   
Дата:   02-06-08 13:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: pileshtar   
Дата:   02-06-08 13:48

Този наивитет си е типичен и е запазена марка и за другите части на Индиана Джоунс, така, че какво повече сте очаквали, много ми е чудно[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: tutttifrutti   
Дата:   02-06-08 13:49

заради Кейт Бланшет ще го гледам

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: captainme   
Дата:   02-06-08 13:52

na men mnogo mi haresa.Fen sum na predishnite Indita,i tozi mi haresa zashtoto ne se razlichava tolkova mnogo ot tjah.
Super aktjorska igra.Imam zabelejki samo kum kristalnija skull.Nego mojeha da go napravjat po-dobre.V segashnoto si sutojanie prilichashe na rabota na purvokursnik.
Kolkoto do predstavite na rejisjora za rusnacite...c'mon deistvieto se razviva prez 1957 godina...Goneli sa komunistite kato ludi.Da ne govorim che tova si e amerikanska poredica,za amerikanski geroi i otgovarja na predstavite na amerikancite za rusnacite ot onova vreme.Az lichno ne znam kak da si predstavjam rusnacite.Jiv takuv ne poznavam,edinstveno ot filmite.Predi ruskite sega i amerikanskite.Zashto ednoto da e po-pravdivo ot drugoto.Vse e film[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: ejko   
Дата:   02-06-08 13:59

pileshtar именно! и аз така..., това очаквах и това видях и се кефя...

Отговори на това съобщение
 Re: Индиана Джоунс 4 - възмутен съм
Автор: Synthy   
Дата:   02-06-08 14:00

ейй... човек да не каже нещо лошо. ми не ми хареса бе, ежко. и точно защото очаквах да получа още от старата поредица, точно затова не ми хареса, щото липсваше атмосферата на старите серии.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.