Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Квартири на морето има ли?
Автор: guciguci   
Дата:   31-05-08 18:50

Някой да дава квартира на морето за младо семейство с бебе. И да е близо до плажа,че като се помъкнем със 100 кила багаж,да не ходим 1 км. Ще ми трябва евентуално за между 20 и 30 август.
Предупреждавам,че тогава бебето ще е на 4 месеца!

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: Стоев   
Дата:   31-05-08 18:52

Дай снимка на бебе[smilie5] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: guciguci   
Дата:   31-05-08 18:54

В профила ми.
Много красиво момиченце,става за моделче [smilie3]



Публикацията е редактирана (31-05-08 18:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: Императорът.   
Дата:   31-05-08 19:56

Ехе-хе - целият Слънчев бряг е твой... при малко късмет може да си имаш цял хотел само за тебе...

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: solo5   
Дата:   31-05-08 20:45

не е ли много малка за плажа [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: guciguci   
Дата:   31-05-08 21:15

Сега е малка,но тогава ще е на 4 месеца.

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: Стефан   
Дата:   31-05-08 23:28

Хм, ако си мислиш че на 4 месеца ще е много голяма я по-добре се консултирай с педиатъра ви преди да търсиш квартири, да видиш какво ще ти каже за идеята да водите 4 месечно бебе на плаж [smilie8] Щото заради едното ходене на море да не стане после като порасне момиченцето ви да не смее да отиде на плаж и въобще да й създадете проблеми със слънцето за цял живот... [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: Стоев   
Дата:   01-06-08 00:06

Сладурана е[smilie24]
Иначе за плажа - питайте педи-то, дали препоръчва[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: nati   
Дата:   01-06-08 09:17

guciguci, аз теб веднъж те понапсувах щот много ме ядоса.. обаче всичко- забравено. Малкото е цялото на тебе! [smile]

На плажа можете да я заведете,но не в най-големите горещини и обилно намазана със слънцезащитен лосион за бебета.има такива на чико с фактор 50 :) и я дръжте на сянка.

И честито бебе :)

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: gushinx   
Дата:   01-06-08 09:41

виж тук : вили по морето


Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: guciguci   
Дата:   01-06-08 10:16

nati не помня кога си ме "понапсувал" да не се бъркаш нещо?

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: P_A_D_D_G   
Дата:   01-06-08 10:55

nati ти вчера беше ли на концерта на Fyled ??

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: nati   
Дата:   01-06-08 11:09

guciguci, това беше отдавна, а и не бях толкова рязка, за това не си спомняш :) (аз съм момиченце, а не момченце)

P_A_D_D_G , вчера вечерта бях с колежки на заведение. не сме ходили в the club. А ти ходи ли на концерта? на Fyeld им предстои турне :) Ако още имаш интерес към тях се обади на Емо. Мога да те свържа и с Hyperborea.

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: tutttifrutti   
Дата:   01-06-08 11:12

Честита бебка!Сладурана е [smile] И да я пазите от слънцето.дори и да е с кремче,не бива да я пече директно.
аз мойта Шушулинкова също ще я водя на море,но на плаж ще ходим само рано сутрин и късно следобед.
Успех в намирането на квартира.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: P_A_D_D_G   
Дата:   01-06-08 11:13

Ние с Fyled снимаме вече....

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: P_A_D_D_G   
Дата:   01-06-08 11:17


Ето ти един бърз репортажен Емо..

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/iusb6145.JPG
http://photo-zona.net/images/user7054/album13886/large/1212308136_ppai6369_emo.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: nati   
Дата:   01-06-08 11:17

P_A_D_D_G, брависимо :) Надявам се ,че си доволен от избора си на група :) И поздрави на Емо, че не съм го засичала.

П.С.: Свирни когато имаш готов материал.

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: tutttifrutti   
Дата:   01-06-08 11:21

та какво за квартирите на морето?[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: nati   
Дата:   01-06-08 11:31

http://www.kras.net/index.php?md=browse&db=tur&list=1&type=sea

http://www.kurortibg.com/

http://dir.dir.bg/search.php?textfield=%EA%E2%E0%F0%F2%E8%F0%E8+%2B+%F7%E5%F0%ED%EE%EC%EE%F0%E8%E5&which=on&x=7&y=7

имаш пребогат избор ,guciguci

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: Lalinda   
Дата:   01-06-08 19:21

Майка ми бе педиатър, и въпреки че са ме завели на море още на възраст 5-6 месеца (грешки на растежа!) и до 20-тата си година не съм пропускала сезон, тя не препоръчваше на родителите да водят бебчетата си на море поне до втората или третата им година... Твърде нервно е, освен всичко останало, и за едните, и за другите, но както и да е...

Бебета обаче видях да водят и под Монблан, на 4000 м височина, въпреки че долу, в Шамони, препоръчват НА РОДИТЕЛИТЕ да не ги качват на такава височина... Горките деца на родители, търсещи силни усещания...[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: Vinsent   
Дата:   01-06-08 19:35

Вчера и онзи ден имаше някакъв йогийски форум в НДК. Там имаше и бебета пеленачета! [smile] [beer] [shtrak] [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: H.Kostov   
Дата:   02-06-08 06:57

guciguci влез в http://www.bulrest.com/index.php?cID=1
избери си град и действай.Равда и Ахелой не ти ги препоръчвам.Кофти пясъчна ивица където я има.

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: fotorafi   
Дата:   02-06-08 07:04

Не си избрал наи-доброто време за море с бебе.По-здравословно е за малкото човече по-рано, но то е още много малко. Тогава се спрете малко след края на август, 3-5 септември. Големите горещини са отминали, няма такава опасност от презатопляне и пазете го от "чистата вода за пиене по морето" и не се доверявайте за храната му.

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: loveforever   
Дата:   02-06-08 10:54

guciguci, хубаво е да заведете малката на морето, чудесно ще и се отрази. Голяма сладурана е и да ви е жива и здрава.

Аз мойте деца точно на такава възраст ги водих за пръв път на море - щерката беше на 4 месеца, а сина на 5. Това , което е важно в случея е да не я излагате на слънце и да не я къпете в морето, защото кожата е много нежна и не е полезно, а обратното. Смяната на климата и атмосферата са и напълно достатъчни. Задължително ползвайте и слънцезащотен лосион с висок фактор - над 25 и спрей или крем против инсекти( примерно OFF на Jonson).

По въпроса за времето - не зная как ще е тази година но по впечатления от предни години точно периода който сте си харесали е най-горещо и най-пренаселено по морето. Големите жеги не влияят добре на бебетата - може да се претоплат и обезводнат и общо взето си е опасно. Аз бих препоръчала като време 25 август - 10 септември. Тогава времето е много по-приятно, а и по-спокойно.

За това да си намерите квартира да плажа от една страна там първо се запълват, а от друга са с най-висока цена. Освен това пак има доста и неприятно мъкнене на багаж. Ние когато ходехме на квартира, не сме гледали да е близо, защото товариме багажа на колата и от там с нея до плажа. Примерно хубава, сравнително прилична като цена квартира в Китен или Приморскои и ходим на плажа на Перла. Това беше преди 6-7 години, защото от тогава ходим на къмпинг с каравана, а сега сме с кемпер, където поне според мен е хем по-приятно, хем по-удобно. По къмпингите около Созопол има и бунгала и просто трябва да се провери как са със заетостта и цените тази година, защото обикновено се заемат около два месеца по-рано. Иначе на Каваци точно на плажа има и хотел от преди 20-30 години - старичък е, стаите не са големи, но имат климатик.

Отговори на това съобщение
 Re: Квартири на морето има ли?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   02-06-08 13:39

Аз мойте деца точно на такава възраст ги водих за пръв път на море - щерката беше на 4 месеца, а сина на 5.

[smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Глей какво прави еманципацията и генномодифицираните храни - 1 месец разлика между братче и сестриче

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.