Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Ураааа :)
Автор: Снежанка   
Дата:   01-06-08 23:04

Сравних своите отговори по памет с тези тук и ако не се лъжа, имам 1 (ЕДНА) грешка [smilie10] [thankyou] [thankyou] [thankyou]



http://www.zamaturite.bg/news/Darzhaven-zrelosten-izpit-po-balgarski-ezik-i-literatura-


izpiten-variant-i-klyuch-s-vernite-otgovori.html



(свържете двете части)


Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: valetvitor   
Дата:   01-06-08 23:05

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: tutttifrutti   
Дата:   01-06-08 23:44

евстесвственно[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: Снежанка   
Дата:   01-06-08 23:54

Знаех си, че ти си писала! [beer] естественнннннннннннно [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: Lalinda   
Дата:   01-06-08 23:56

А успя ли да "коментираш в обем до 4 страници магнетичната сила на любовта и на красотата" в откъса от разказа "Шибил" на Йордан Йовков?

(Останалата част от "матурата" ми се стори по силите на шестокласник...)

Тук народът успява да коментира и най-сложните световни проблеми в обем до 4 думи и дори до 4 знака...

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: tutttifrutti   
Дата:   01-06-08 23:57

[smilie18] [smilie18] [smilie18] "евстесвственно" се вика, не си си научила добре правописите [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: Снежанка   
Дата:   02-06-08 00:00

Лалинда, обемът ми е 2,5 страници, базирани малко на прочетени анализи и основно на текста [smile] Пък каквото сабя покаже.

Тути, не съм, това ми е едната грешка [smilie18] възмпирам без 'с' ... срам ме е [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: tutttifrutti   
Дата:   02-06-08 00:06

абе може и възпирам да има. да идва от въз+пера..
като изпирам,само че "въз"[smilie5]
за магнетичната сила на любовта и красотата може мноого да се говори. Стига да си имаш понятие от Шибил,де.
Тя,матурата едва ли е била твърде трудна, а и в твоите възможности не се съмнявам [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: Снежанка   
Дата:   02-06-08 00:09

Ми, аз казах, каквото сабя покаже. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: canonio   
Дата:   02-06-08 00:13

Лесен е теста.
Що по мое време нямаше тестове? Пфууу, какви глупости сме писали на матурата по литература.. По 16 страници... И накрая някакви субективни, про-комунистически настроени лели-учителки ни таковаха таковата...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: Matheya   
Дата:   02-06-08 00:17

с тест е лесно [ezik]

А за Йовков много леко се пише. [smile]
Успех на всички .[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: Снежанка   
Дата:   02-06-08 00:20

Да, и аз мисля, че беше сравнително лесно, ама ми се ще да видя резултатите на всички вас, които казвате, че е и не сте в училище. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: Matheya   
Дата:   02-06-08 00:24

След 10 години и на теб няма да ти е лесен теста... то логично . До вчера сте ги дьвкали нещата, аз карам на спомени , няма нищо за чудене [smile] . Теста като начин на изпитване е винаги по-лесен за потьрпевшите.

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: Снежанка   
Дата:   02-06-08 00:28

Да, така е. :)


Има 2 неща, за които ме е яд - че ни казаха след началото на 12ти клас и че матурите не служат за приемни изпити във ВУЗ-ове.

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: tonevjr   
Дата:   02-06-08 00:34

На пръв поглед изглежда лесен,а и ако си внимавал с произведенията след 7-ми клас и си се подготвил подобаващо преди това,не би трябвало човек да има проблеми.Като разбрах какви ще се оценява и ми падна шапката[smilie10] Тук ако беше такаааа,ехеееее[smilie5] Повечето които ще си изкрат оценките сега,в Германия и оценка с която се минава няма да хванат[smilie5] Тук при 60% се хваща последната оценка с която се минава(тук с 5 и 6 не се минава,значи 4,а 3,2,1 са нагоре),а в Б-я с 60% може и 6 да имаш,зависи масата докъде е стигнала[smilie18] Не съм сигурен дали и по български така се оценява,но където и да е,просто е смешно.[smilie23] Иначе е като бонус към абитуриентите и те ще са доволни разбира се.[smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: valeriq   
Дата:   02-06-08 00:38

аз държах пробна матура преди 2-3 години в училище. едва ли сте останали изненадани, отдавна се говори за това :)
уча в СУ, гарантирам ти, че НИКОГА няма да примеат матурата за приемен изпит... уви.
между другото, нашият вариант на матурата беше по- гаден... помня, че в единия от компонентите трябваше да напишем молба или автобиография. бяха ми намалили оценката, защото не съм оставила достатъчно разстояние между редовете (а оформянето на CV-то било основно). за мен беше достатъчно абсурдно, че ме карат да го пиша на ръка:)
стискам палци и се радвам, че си се справила.

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: Снежанка   
Дата:   02-06-08 00:38

Споко, на тестовете, които съм правила по принцип от девети клас насам, за повече от 2 грешки се прощаваш с най-високата оценка. (6) [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: Снежанка   
Дата:   02-06-08 00:40

valeriq - [smilie24] абсурдно е.


А, то и на нас месец преди края ни казаха, че ще ги има, седмица по-ксъно - че няма. Абе....тва МОН [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: tonevjr   
Дата:   02-06-08 00:43

Като знам,че ми предстоят 5 матури и ми става лошо от сега[smilie5] Иначе забравих да кажа,Браво !

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: Снежанка   
Дата:   02-06-08 00:44

Моля [smilie3]

Та...да, не ти завиждам, от първи клас съм с немски, покарй което имам идея какво ти се случва. Успех! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: nsirakov   
Дата:   02-06-08 00:46

теста е лесен.. и всички ще имат добри оценки.. за да се спрат протестите... за да се пресекат недоволните ( не искаме матурии...)... идат избори

ще видите след година два как ще станат едни труудни трууудни ... всичко е изчислено...

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: tonevjr   
Дата:   02-06-08 00:48

Ти пак си добре!На мен ми се наложи да тръгна без грам немси и да го науча за едно лято[smilie5] [smilie10] Сега вече нямам проблем,но още ми е чудно какво ще ги правя тези матури.Писмени,устни,задължителни,избирателни,...абе радвай се,че е минало[smilie5] [beer] Не че те чакат само хубави неща[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: Снежанка   
Дата:   02-06-08 00:51

Тонев [beer]

Сираков, цитирам по памет: "...масово ще има 3ки и 4ки, 6цата ще е рядкост..." от вестник някакъв....абе, МОН бе [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: tonevjr   
Дата:   02-06-08 00:58

[beer]
Лека нощ от мен.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Ураааа :)
Автор: тьма   
Дата:   02-06-08 04:12

Тестът наистина е лесен, но като гледам как тук някои се справят с пълния и кратък член, а твърдят,че бил лесен...[smilie3]

Я, да вземете да се пробвате да го направите и след това да си признаете какъв е резултатът[smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.