Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Форумци от Банкя?
Автор: nati   
Дата:   31-05-08 10:05

Има ли форумци от Банкя , които да са наясно и с градският транспорт. Въпросът ми е следният:
Къде се намира 25 ОДЗ и на коя спирка на автобус 43 трябва да сляза и после на къде да вървя ,че да намеря детската градина. Искам да уточня ,че изобщо не познавам Банкя (само 2 пъти съм ходила там).

Предварително ви благодаря :)

П.С. Щях да забравя да ви се похваля... малкото ми го приеха в ясла там :) Не мога да повярвам,че вобще са го приели някъде. Нищо ,че е на майната си.

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци от Банкя?
Автор: Vinsent   
Дата:   31-05-08 10:11

Ако живееш в София, София - Банки грубо 20-тина км. Отиване и връщане 40. 25 дни в месеца по 40 км - 1000 км. С кола над 200 кинта за транспорт! [smilie2] [smilie2] [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Форумци от Банкя?
Автор: nati   
Дата:   31-05-08 10:15

Винс, аз за това питам как точно да стигна до там с градския транспорт. знам ,че е с автобус 43. обаче къде да сляза и после на къде да вървя ми е пълна мъгла :)

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци от Банкя?
Автор: joro35   
Дата:   31-05-08 10:17

Поне ще е на чист въздух ...

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци от Банкя?
Автор: nati   
Дата:   31-05-08 10:18

Аха, това го каза и Влади- мъжа на моята приятелка :) И тяхното малко е прието заедно с нашето :)

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци от Банкя?
Автор: _alice_   
Дата:   31-05-08 10:25

виж картата на градския транспорт на http://www.skgt-bg.com/

за Банкя е рейс 42, си мисля аз

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци от Банкя?
Автор: Vinsent   
Дата:   31-05-08 10:27

Маршрутка № 31, ако ти е удобна!

гр. Банкя (отпада през курс кв.”Михайлово”/ кв. ”Вердикал”), ул.”Ст. Стамболов”, с.Иваняне, Панорамен път, кв.”Филиповци”, Филиповско шосе, бул.”Добринова скала”, бул.”Зах.Стоянов”, бул.”Дж.Неру”, ул.”703”, ул.”Шабан”, ул.”Ген.Вл.Динчев”, бул.”Добринова скала”, ул.”Адам Мицкевич”, ул.”Бели Дунав”, ул.”Ген.Н.Жеков”, ул.”П.Д.Петков”, ул.”Народни будители”, ул.”Хр.Силянов”, ул.”Илиянско шосе”, бул.“Рожен”, кв. ”Илиянци” (складова база “Химснаб” АД)


Отговори на това съобщение
 Re: Форумци от Банкя?
Автор: nati   
Дата:   31-05-08 10:34

Абе аз сега се сетих ,че имам един колега от банкя. до сега ми стана ясно че с 43 слизам на центъра на банкя. сега ще гледам картата на банкя и май така ще се ориентирам :)

Винс,аз ще съм с детска количка. което е взаимоизключващо се с маршрутка. иначе 31 минава наблизо.



Публикацията е редактирана (31-05-08 10:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци от Банкя?
Автор: nati   
Дата:   31-05-08 10:46

не мога да се оправя, не намирам детайлна карта на банкя!
къде е е-мил? той прави хубави карти :)

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци от Банкя?
Автор: mguergov   
Дата:   31-05-08 21:47

Намерих една странна карта на Банкя.
http://drujba.org/docs/map.swf
На северозапад от позиция 43 (пресичане на бул. Цар Освободител, Стефан Стамболов и Ал. Стамболийски и последна спирка на автобуси 42 и 43) се намира ул.П.Д.Петков, където съгласно сайта на община банкя е 25-то ОДЗ.
http://www.bankya.bg/education_odz_25.html
Успех в намирането!


Отговори на това съобщение
 Re: Форумци от Банкя?
Автор: Стоев   
Дата:   01-06-08 02:36

Как се записа точно там?
Ако живете в Дружба/Младост - сутрин ще са необходими час-два за достигане на целта...[smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Форумци от Банкя?
Автор: nati   
Дата:   01-06-08 09:11

Мне, Стоев, има спирка на 43 на булеварда пред блока :) Иначе не съм горяла от желание детето да го вземат точно в Банкя. Можеше и по наблизо. Но по добре на майната си (с един автобус) отколкото никъде, нали така :)

mguergov, Господ да те поживи! Много ти благодаря! :)[thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.