Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: Coincidentia   
Дата:   19-05-08 01:21

Тази сутрин по някое време след 6:50 в "тази сутрин" по бтв ще говорят дали била вредна диетата на Дюкан, та, ако някой го гледа сутрешния блок, ще съм много благодарен да сподели какво са казали [smilie24]

И други последователи на диетата има тук, та сигурно и на тях ще им е интересно.
Мерси ви предварително [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: carl_cox   
Дата:   19-05-08 01:22

https://photo-forum.net/joro/emoticons/clock02.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: ilchoni   
Дата:   19-05-08 01:36

ух, кофти час. Аз сега станах за час-два, ама към 4 пак лягам.... та ще го пропусна [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: Coincidentia   
Дата:   19-05-08 01:42

Да де, то вероятно, ще бъде към края на предаването, ама аз тогава ще съм си точно по средата на съня [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: niagara   
Дата:   19-05-08 01:47

Мда, 6.50 си е посреднощ[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: Coincidentia   
Дата:   19-05-08 01:49

niagara, да де, така си е, а пък чак само заради това да ставам някак ми е лекичко прекалено [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: tnt   
Дата:   19-05-08 07:06

нетера.тв

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: BOrisoFF   
Дата:   19-05-08 08:21

Не съм го гледала, но сигурно са казали, че е вредна [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: _alice_   
Дата:   19-05-08 09:24

бофф, най-вероятно. [smilie24] [smilie24] [smilie24]

нищо толкова екстермно не може да е полезно за организма. [smilie8] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: Todd   
Дата:   19-05-08 09:28

Язе видех - ручайте само мръвки без ляп !!!! И шикерени пръчки по-често !!![smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: tutttifrutti   
Дата:   19-05-08 09:30

а сладолед?[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: nsirakov   
Дата:   19-05-08 09:32

каква е таз диета?

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: _alice_   
Дата:   19-05-08 09:33

http://archives.zavinagi.com/archive/index.php?topic=115618

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: tnt   
Дата:   19-05-08 10:16

вредна е! По-добре нищо да не се яде [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: danbi   
Дата:   19-05-08 10:30

хубавата храна е много полезна. в добра компания разбира се и с приятни за организма занимания преди и след това.

другото е пропаганда!

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: _alice_   
Дата:   19-05-08 10:38

балансираното хранене е важно, и постоянството [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: Danisima   
Дата:   19-05-08 10:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: Lalinda   
Дата:   19-05-08 11:30

О, както бе казал Уди Алън в един от филмите си: "От един момент нататък в живота ти не е важно какво, а КЪДЕ се яде!"

[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: Chitsujo   
Дата:   19-05-08 12:20

Лекар диетолог го обясни. Не беше днес в БТВ, а по канала миналата седмица. Една диета не може да става за всички хора! Всеки организъм е различен. Препоръча преди диета да се пусне пълна кръвна картина, за да се знае как са вътрешните органи на човек и каква храна спрямо черен дроб, бъбреци, хормони и т.н. да се приема. За всеки е индивидуално. Най-често диетите водят до автоимунни заболявания каквато е базедовата болест. Смятайте като си товарите организма с нехранене какви деца ще раждате с увредените хормонални нива после, децата на болни от базедовата често са абнормални.

Пълноценна храна, която не изключва нищо - месо (без мазнини), варива (грах, фасул, леща, ориз, картофи) - в умерени количества, зеленчуци - без ограничения, плодове - по възможност типично нашенски си, защото и това има значение, млечни продукти - по възможност НЕОБЕЗМАСЛЕНИ, защото обезмаслените имаха обратен ефект върху тялото (не помня точно какво беше, но ако се разровите ще намерите), яйца. По-малко подправки: люто, солено, сладко. Повече течности, но не сокове, защото са пълни с консерванти и много плодова и неплодова захар. (Онколог посъветва навремето на майка ми една приятелка, която почина - да не пие сокове, че са по-вредни от кока кола и другите газирани).

Движение мили момичета, движение! Спорт, ходене пеша, гимнастика, фитнес. Сега има толкова много места и възможности за това. Активна почивка.

Никакви хапчета за отслабване - няма ефикасни без движение, всичко е на психо ниво.

И според мен най-неизпълнимото от всички неща, за да сме в добра форма е по-малко стрес. Да намалим стреса!

Успех на всички! Хубави сте ми всичките. Гуш много и силууууууууф [ezik]



Публикацията е редактирана (19-05-08 12:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: matataupa   
Дата:   19-05-08 12:41

и секс от време на време, а[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: matataupa   
Дата:   19-05-08 12:42

Че от толкоз ядене, движение, гимнастики..и пак ядене...


Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: Chitsujo   
Дата:   19-05-08 12:53

Секс по няколко пъти на ден [smilie18]
Абе аз четох за тази диета сега от вашите линкове, ама то малоумен да си изумих се на някои неща, а ето ги и тях:

1. "Водата засища."
- Това не разбирам как става. Пия вода и съм си гладна. Водата няма хранителна стойност. Значи по-горното е пълна лъжа. Кой закусва, обядва и вечеря с вода. Ако водата засищаше, нямаше да се налага да се храним.

2. "Яжте студени храни и пийте студени напитки винаги, когато е възможно."
- Ама вие луди ли сте! Вредно е за стомаха. Много по-бавно се разграждат веществата. Що не хапнете една студена пилешка пържола от бяло месо - ми тя нито е ароматна, нито е вкусна.

3. "Обливайте се с хладка вода. Ако останете под душа две минути, организмът ви ще изгори 100 калории само за да затопли тялото ви, а това е калорийният еквивалент на 3 км ходене пеш."
- или ще настинете успешно. Не правете тази диета през зимата. Друго важно нещо от опит - хладкия душ намалява устойчивостта на организма към алкохол, с две думи напивате се по-бързо от обикновено. Аз обичам хладки душчета особено лятото.

4. "Откажете се от асансьора."
- Наистина нямат връзка с главния мозък. А хората, които работят в небостъргачи!? Потни ли да ходят? Ами аз като живея на 16 етаж всеки ден по 6 пъти да ги бъхтам - ааааааааааааа, не! Освен да претоварите колената и да се изпотите, най-много да е полезно за сърцето и дупето.

5. "Стойте прави колкото можете повече."
- Доказано, че прекараното време без движение на крак води до разширени вени.

Каква ви диета, това е инквизиция! [smilie18]

6. "...ходете на пазар или на гости със собствените си крака."
- Интересно с чии други крака да ходя. някой от вас ходил ли е с чужди крака? Аз не съм, а и да ви кажа не искам [smilie10] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: Danisima   
Дата:   19-05-08 12:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: Todd   
Дата:   19-05-08 13:37

Само мръвки без ляп и шикерени пръчки !!![smilie19] [smilie19] [smilie19]

Бой , глад ,сух хляб и сурови дърва !!! Тва е рецептата !!! [smilie19] Ногу помага !!![smilie24]

[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: tnt   
Дата:   19-05-08 14:09

Бой , глад ,сух хляб и сурови дърва !!! Тва е рецептата !!! [smilie19] Ногу помага !!![smilie24]


и постригване [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: n1x0n   
Дата:   19-05-08 14:59

Какви са предимствата на диетата?

- Ядете колкото ви душа иска от разрешените храни
- Със сигурност отслабвате
- Не напълнявате, след като отслабнете


[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Такъв развъдник за диетоложки кошмари като форумите на БГмама - просто няма.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: Coincidentia   
Дата:   19-05-08 15:01

n1x0n, първите две мога категорично да ги потвърдя, за третото остава да видим.


Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: n1x0n   
Дата:   19-05-08 15:30

Аре да си говорим за потвърждаване след няколко месеца... [smilie3]

Няма положение в храненето, при което да поемаш повече калории отколкото харчиш и да отслабваш.

Всички тия "чудо-диети" са пълна манипулация, разчитаща на някои елементарни хватки за впечатляващо начало. Разчитат на елементарна система - просто спират "бързите въглехидрати", натрия, увеличават поеманото количество вода до нормални нива /2 литра на ден/ и евентуално карат хората да се размърдат поне малко.
То само това е достатъчно за хората с 20-30 килограма отгоре - да свалят 5-6 кила за нула време. Без сериозната диета да е почнала дори. Обаче средния "диетист" веднага си казва "Баси диетата! Ский ко стааа! 5 кила за 10 дена!". Като мине шоковия старт обаче - нещата стават много нееднозначни при диетите. Една помага само на едни - друга на други.

Не помня кой беше казал:
"Цялата истината за отслабването е написана в най-зле продаваната книга в историята на диетологията : "Как да отслабнем бавно, ядейки по-малко и спортувайки повече". "

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ще гледа ли сутрешния блок на бтв?
Автор: Amigo   
Дата:   19-05-08 18:01

Откриха защо свалените килограми се връщат бързо
19 май 2008 / News.dir.bg

Учени от Каролинския институт в Стокхолм получиха нови данни за механизмите на регулиране на обмяната в мастните тъкани.
Учените твърдят, че в човешкия организъм тече непрекъснат процес на образуване и разпад на мастни клетки. При хората с наднормено тегло се образуват повече клетки, отколкото при тези с нормално.
Изследването на шведските учени показва, че образуването на нови мастни клетки става през целия живот на човека и независимо от теглото – в обем 10% годишно, а в същото време общото количество на клетките както при слабите, така и при пълните хора остава непроменено.
„Тази цифра е постоянна, тъй като ежегодно 10% от мастните клетки в организма умират. С други думи, образуването на нови клетки е балансирано за сметка на разпада на старите“, заяви ръководителят на изследването професор Петер Арнер, цитиран от ИТАР-ТАСС, на която се позова БГНЕС.
По време на експериментите шведските медици са разработили редица нови методи на изследвания. Използвайки радиоактивни маркери за клетъчната ДНК, те са успели да определят възрастта на клетките и да установят връзката между размера на клетката и общото количество на мастни тъкани при голям брой хора с различно тегло. Изследването е показало, че скоростта на замяна на клетките при хора с наднормено тегло е два пъти по-голяма, отколкото при хората с нормално, и тя не зависи от това, дали човек отслабва или не.
„Получените от нас резултати могат да обяснят, защо след курс на отслабване, трудно може да се запази теглото: новите клетки също трябва да се запълват с мазнини, затова се увеличава риска човек отново да си върне свалените килограми“, заяви Арнер. [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.