Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Антоан дьо Менестрел - спектакъл в София
Автор: d256h   
Дата:   18-05-08 00:10

Спектакъла беше прекрасен! Сградата на Музея на чуждестранното изкуство беше осветена ефектно за представлението. Но..
Заехме позиция със стативите в началото на градинката още в 20 ч. Представлението започна в 22ч. Отначало изглеждаше, че ще може да се наслаждаваме на 'летящия' французин и неговото представление. Имаше много хора с камери, много, с бели обективи, с черни, яко светлосилни обективи, батко с интересна светкавица за 'далечно хвърляне на светлината' , възрастни и млади фотографи...
Потресе ме, когато половината от тях започнаха да тъпчат безогледно перфектната градинка, красива, с розови и виолетови цветенца, прекрасни. На първия тъпчещ олигофрен аз му направих забележка и за да съкратя теоритичните спорове му скръцнах по-грубо, за да се изнася без много обяснения, принципно нямах нищо против да му накова една в носа...но след малко десетки олигофрени почнаха да тъпчат градинката. Майки започнаха да подбутват децата си и те да минат на пред за да виждали и настъпи дружно съсипване на градинката. Потресен съм. За тези хора не се полага уважение и граждански права. На тях им трябва диктатура, бой и глад, доказаха, че не могат да се контролират и самоуажават. Трябваше да дойдат хеликоптерите и да пуснат напалм върху цялата публика. Толкова много гадове на едно място, не бах виждал да се събират на едно място...
Срам ме е и съм объркан..
И това ми било колеги, фотографи....- олигофрени!

Отговори на това съобщение
 Re: Антоан дьо Менестрел - спектакъл в София
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-05-08 00:18

Да ги накажат с обществено полезен труд и да направят десет нови градинки [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Антоан дьо Менестрел - спектакъл в София
Автор: tnt   
Дата:   18-05-08 09:07

мдаааааааа ...

Отговори на това съобщение
 Re: Антоан дьо Менестрел - спектакъл в София
Автор: Lalinda   
Дата:   18-05-08 11:59

Нощта на музеите по български.

Пази, Боже, сляпо да прогледа и си купи - или му купят - фотоапарат.
[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Антоан дьо Менестрел - спектакъл в София
Автор: d256h   
Дата:   18-05-08 17:45

Тъжна действителност!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.