Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Къде има битаци и магазини за стари камери в Испания?
Автор: d256h   
Дата:   17-05-08 14:37

Ако някой знае, нека сподели къде има битаци и пазари за стари фото камери в Испания! Интересуват ме градовете Мадрид, Толедо, Барселона, Валенсия, Аликанте, Севиля, и на островите Палма, Ибиса...
[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде има битаци за стари камери в Испания?
Автор: jekopj   
Дата:   17-05-08 14:47

Знам само за такъв в гр.Тарагона,който е на около 30км от Барселона.Поръчал съм да разучат какво се предлага.Обадят ли ми се,ще споделя...
По принцип,би трябвало във всички големи градове да има такива битаци,но...само по принцип,действителността може да е различна.[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Къде има битаци за стари камери в Испания?
Автор: d256h   
Дата:   17-05-08 15:32

Да трябва да се проучва! Преди години, на Ибиса ми казаха, че имало някакъв битак, там и там. Тръгвам аз и стигам, ама се оказа странна, приятна изненада. Попаднах на битак за музика, стари винилови плочи, секви рокаджийски амулети и аксесоари..... камери така и не намерих [smilie25]

После пак на острова, научих за друг битак, на хиподрума и беш там....пак нищо, нямаше камерки, но имаше какви ли не други щуротии...
От тогава нещо не ме влечат такива пазари, но си питам, щото усечам, че въпреки миналите неприятни спомени пак ще хукна по чужбината да се ровя в боклуците...докато мойте каки ходят на шопинг, примерно!
Май в и-бей е най добре да се пазарува....уфф

Отговори на това съобщение
 Re: Къде има битаци за стари камери в Испания?
Автор: blueskyy   
Дата:   17-05-08 15:59

В Барселона знам един 2у-етажен магазин за 2ра употреба фотонеща, има и нови. Ина4е битаците са както ги описваш- за вси4ко!

Отговори на това съобщение
 Re: Къде има битаци за стари камери в Испания?
Автор: d256h   
Дата:   17-05-08 16:00

О супер, кажи къде е магазина, ако имаш GPS координати от Гугъл Ърт още по добре?

Отговори на това съобщение
 Re: Къде има битаци за стари камери в Испания?
Автор: blueskyy   
Дата:   17-05-08 16:18

От плаза Каталуния, тръгва се по Carrer de Pelai(покрай FNAC центара), към Plaza Universitat. Магазина е отляво на улицата(не от страната на FNAC)и е малко преди Plaza Universitat. Няма как да не го намериш, ули4ката е 200м дълга, а магазина има външна витрина и на двата етажа. КАто набилижи д аидваш, пиши на ли4ни да ти пратя снимка.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде има битаци и магазини за стари камери в Испания?
Автор: blueskyy   
Дата:   17-05-08 16:30

Виж на линка , синята то4ка. Може да се бъркам с 20, 30 метра. От 4етните номера на улицата.
http://www.bcn.cat/cgi-guia/guiamap4/cgi-guia/?actives=&plant=capes4c&idioma=0&calle=Pelai&numero=12&calle2=

Отговори на това съобщение
 Re: J45 8<0 18B0F8 8 <03078=8 70 AB0@8 :0<5@8 2 A?0=8O?
Автор: IG-88   
Дата:   17-05-08 16:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде има битаци и магазини за стари камери в Испания?
Автор: d256h   
Дата:   17-05-08 17:15

blueskyy, мерси района ми е познат и ще го намеря лесно [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде има битаци и магазини за стари камери в Испания?
Автор: nrk   
Дата:   17-05-08 17:25

Като цяло техниката втора употреба с Испания е скъпа (в сравнение с Германия или този сайт, примерно).

В Мадрид, в долния край на "растро" - телата са на хубави цени, обективите на безсрамни.

В Толедо освен саби и подобни дрънкулки друго няма. Ама пък такива има много... прекалено много.

Във Валенсия има един магазин зад "пласа де торос" (излизаш от гарата, заобикаляш арената по посока на часовниковата стрелка и даваш направо докато влезеш вътре). Цените не струват.

В Аликанте няма нищо, това е ней-нефотографския град в Европа, няма нито едно прилично фото дори. За сметка на това в Елче (на 20-на километра) има приличен магазин с хубави, високи цени.
http://www.camarasdeocasion.com

Отговори на това съобщение
 Re: Къде има битаци и магазини за стари камери в Испания?
Автор: white   
Дата:   18-05-08 12:17

- Аз карам Сеат Иби са...
- Иби са ти, аз карам мерцедес[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде има битаци и магазини за стари камери в Испания?
Автор: fotorafi   
Дата:   19-05-08 02:28

Ако пътуваш със собствен транспорт и минаваш през Андора, виж там цените...Безмитната държавица е рай, но дали има битаци незнам. Отвориха ме за стари апарати в Русия. Аз нямам интерес. Поздрави и на касабовия!!!!!!
КЪСМЕТ[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Къде има битаци и магазини за стари камери в Испания?
Автор: chavdarpg   
Дата:   19-05-08 14:54

втора ръка
Посочваш си района,който те интересува,и търсиш.
nrk е прав,че тук втора ръка техниката е скъпа.Недай си боже да е все още в гаранция,искат и цена като в магазина.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде има битаци и магазини за стари камери в Испания?
Автор: ddimo   
Дата:   19-05-08 14:58

А в Италия? (Рим/Неапол/Римини)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.