Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Чети другата тема за ПИБ!
Автор: d256h   
Дата:   15-05-08 14:20

Психозата разраства ли се или стихва? Питам щото покрай мен вече не остана никой познат, който да е имал там сметка и да не си е изтеглил парите. Моите 20лв за сега няма да си ги тегля [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: Rolleiflex2005   
Дата:   15-05-08 18:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: d256h   
Дата:   15-05-08 18:24

А какво да кажа, че колежката ми не вися на опашка, защото 3 дни преди това не може да изтегли парите си! Защото трябва да премълчавам факт, който е в ущърб на клиента и да правя мили очи на неумелия мениджмънт, защо?
Когато изгоря Първа частна банда тия дето си мълчаха дане би да не гризнаха дръвцето?
Дори да е 'партенка' тази 'психоза' в пазарните условия към които се стремим думата се нарича САНКЦИЯ. Трябва да има санкция на клиента към банката, която е загубила доверието!
Според теб каква трябва да бъде санкцията към ПИБ затова, че шашка хората и им създава дискомфорт и несигурност? Каква трябва да бъде санкцията за създаденото недоверие ?

Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: Rolleiflex2005   
Дата:   15-05-08 19:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: d256h   
Дата:   15-05-08 20:18

Е след това изказване ме спечели окончателно на твоя страна. Най-хубавото в цялата работа е, че нямам нищо общо с ПИБ и както изглежда няма да имам, така, че договора за крепостничеството не ме лови, колкото и да ти се иска. Твоите думи май-отлично пасват и на случая с ПЧБ - балъците да не са сключвали договори, вкратце! Явно хора като теб и Кюлев са изключвали един фактор при машинациите си - да му падне пердето на човек, тогава настъпва рая на дулото, което означава, че колкото и да си хитрец идва един прецакан и те отстрелва (образно казано). Аз съм особено горд с твърдото си решение "за взимане на правилно решение в екстремна ситуация" и не ме е страх от никой, особено от "кастата на белите якички". Не можеш да си представиш, колко много неща може да се направи с един GSM и електрониката на традиционната тойота на юпито...
==============
Така, че не разбрах каква ще бъде санкцията към некоректната банка?



Публикацията е редактирана (15-05-08 20:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: Rolleiflex2005   
Дата:   15-05-08 21:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: d256h   
Дата:   15-05-08 21:42

Закона не, но доверието изчезва и тогава ще трябва да пробуташ закон както за топлофикация за да задължиш клиентите да си плащат и да стоят в банката искат не искат. Аз няма да правя анализ на твоите постове подробно...но там има неща които ти приемаш за аксеоми, които не е необходимо да се доказват, но в същност съдържат неистини... както и да е...всеки може да пише мнението си...със сигурност така няма да спечелиш доверие към ПИБ, а мен то не ме интересува, само принципа...

Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: Vinsent   
Дата:   15-05-08 21:51

Rolleiflex2005, извинявай че се намесва! Такова понятие, като "некоректност на вложителите" не съществува! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: Rolleiflex2005   
Дата:   15-05-08 22:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: Vinsent   
Дата:   15-05-08 22:38

...Нека всеки се запита как служителите на ПИБ работят в условия на недоверие, непрекъснато нарастващо предумишлено създавано напрежение и агресивност от страна на вложителите създавайки им непрекъснато псевдо имидж пред обществото и пред другите банки... [smilie11] [smilie11] [smilie11]

Всъщност за служителите на ПИБ съжалявам, те са част от нас всичките! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: Vinsent   
Дата:   15-05-08 22:42

Еййй, сега нещо ми светна! [smile]

До колкото ми е известно ПИБ трябва в голяма степен да е собственост на Черепа. Дали това не е съответната атака срещу него?!

Кой ти ебава вложителите или служителите... [smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: Julius.   
Дата:   15-05-08 22:45

[smilie7]



Публикацията е редактирана (16-05-08 16:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: d256h   
Дата:   15-05-08 22:46

Напрежението не е предумишлено поне, в случая, който аз описах с колежката ми. Отива в банката и и казват, че "днес няма да стане, елате утре". В този случай колежката ми как се чувства? В тази уютна среда на банката? С какво е некоректна колежката ми? Как да си плати на доставчика с тира дето я чака на рампата с камиона, а колега? И същата случка като и се повтори на другия ден, гадната управителка на фирмата, взима гадно, нелоялно решение, че така работа не се върши и решава да смени банката! Хайде да не си говорим глупости, кой е некоректен и е неизправна страна. Банката ли ще плати на автотранспорта дето чака два дни на тир-стоянката до митницата? Не отнася си го моята колежка...
==============================================
Защо ПИБ допуснаха 2 месеца да има мълва и чак тази седмица се размърдаха да се обясняват? Не дължат ли обяснение на клиентите си от по-рано?
=========================
Може да има инсинуация и конспирация, но и действията на ПИБ са закъснели и дилетантски, въпреки, че за мен бяха най-добрата банка в България..до тези дни!



Публикацията е редактирана (15-05-08 22:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: Vinsent   
Дата:   15-05-08 22:46

Julius., дай тук клюката де, да не се напиняме напразно, да ни изправи гънката! [smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: Julius.   
Дата:   15-05-08 22:47

Еее, ма така ми разваляте удоволствието от фърлянето на виртуален боб/леща и други варива! [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: d256h   
Дата:   15-05-08 22:53

Душевен чревоугодник !

Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: n1x0n   
Дата:   15-05-08 22:57

Защо ПИБ допуснаха 2 месеца да има мълва и чак тази седмица се размърдаха да се обясняват? Не дължат ли обяснение на клиентите си от по-рано?

Най-голямата грешка в такава ситуация е да излезеш и да кажеш "Противно на слуховете - ние нямаме никакви проблеми!".

Не е пример за прецизност кризисния им мениджмънт в случая, ама и по-лошо сме виждали.


Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: Vinsent   
Дата:   15-05-08 23:02

d256h написа:

> Напрежението не е предумишлено поне, в случая, който аз описах

d256h, въобще не се оправдавай! [smile] [smilie25] [smilie18]

- колежката ти предумишлено е отишла в банката да си върши някакви си банкови операции[smile]

- шефката, неудовлетворена от банката, предумишлено я е сменила! [smile]

Ясно, вие сте от тези, дето предумишлено сриват банката! [smile]

[beer] [beer] [beer] [shtrak] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: Rolleiflex2005   
Дата:   15-05-08 23:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: Julius.   
Дата:   15-05-08 23:05

Никсъне, принципно съм съгласен... ама виж все пак кои сме и къде живеем! [smile]

Иначе ако всичко си е ОК... да си процедират нормално... както и преди!

Няма какво да подсилват ОК-положението си... защото именно това може да им изиграе лоша шега!

Има една приказка, че "Претенцията за едно нещо обикновено е доказателство точно за обратното!"

Ако едно нещо е факт, кому е притрябвало да го доказват. Истината никога не се налага - просто противниците й измират!

Но при нас положението е малко по-различно...

Та се сетих един стар виц:

Веднъж на Мулла Насрудин му се разболяла жената и я приели в болница... Често ходел Мулла на свиждане и всички поради добротата си се чувствали длъжни да го успокояват колко добре е тя! Лекарите му казвали да не се тревожи, сестрите го уверявали, че всички данни за подобрение са налице... и така нататък и така нататък. И всеки път, когато се срещал с приятели и те го питали как е жена му, отговарял: Всичко е наред, състоянието и се подобрява с всеки изминал ден. Лекарите ме увериха, сестрите ме успокояват. Няколко дни така...

Един ден приятелите му отново го попитали как е жена му? Тя умря - казал той!!! Как така - попитали приятелите му!?!?!?

Мисля, че не можа да издържи на цялото това подобрение - дойде и твърде много! [smilie5]

п.с.
Само дано не я подобрят и тая банка така?


Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: Стоев   
Дата:   15-05-08 23:08

Въй, изгоре ми златцето[smilie10] [smilie10] [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: d256h   
Дата:   15-05-08 23:10

Чрез прозрачност в отношенията се елиминира възможността за манипулации!
Ето пример, който не е банков, но е достатъчно ясен:
В Италия производителите на автомобили, със съдействието на правителството, създават публична, свободно достъпна база данни, през интернет. Там всеки може да напише номера на рамата на италиански автомобил произведен след ХХХХ година и получава информация, описание на основните агрегати монтирани в колата. Така, ако купуваш 'втора ръка' може да разбереш дали е сменяно нещо по колата както и цвета. В много случаи това предпазва обикновените граждани от покупка на краден автомобил с пренабити номера по агрегатите. В България много нашенци използват копие от тази база данни и днес!
===========================
Та хитрите банки, ако си бяха направили информационна система за клиентите, за своите проекти и действия, нямаше да изпадат под влиянието на слуховете!



Публикацията е редактирана (15-05-08 23:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: d256h   
Дата:   15-05-08 23:18

Rolleiflex2005 ти ще ме умориш, сега трябва да изпадам в подробности за описния от мен случай, но става много отегчително. Представи си само, че на Управителката са и трябвали и пари в брой! При това сума, която не е необходимо да се обявява предварително за нея.
Обаче те излових! Свързан си с банките, усещам те!
Пристрастен си!



Публикацията е редактирана (15-05-08 23:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: e-mil   
Дата:   15-05-08 23:19

Ми то такава система има, бе d256h. Нарича се уеб-сайт. По-прозрачно от това при банките няма накъде.

Отговори на това съобщение
 Re: Чети другата тема за ПИБ!
Автор: d256h   
Дата:   15-05-08 23:23

Има ама друг път! Прави се от оторизиран, независим оператор. Системата се архивира на всеки час и се пазят всички публикувани съобщения и данни. В други страни има, но не и в България.
А за ПИБ ...дето за 1 година си смениха два пъти софтуера за банкиране да не говорим, не е този случая!



Публикацията е редактирана (15-05-08 23:23)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.