Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Какво бихте направили ако...
Автор: nice   
Дата:   09-05-08 16:44

Случайно попаднете на концерт на български дует ,започвате да си снимате(профилактично:).... и след извесно време се появява звукорежисиорът на дуета и ви пита : "Може ли да ни изпратите няколко снимки,че си забраихме апаратчето,набутвайки лисче в ръката ви [smilie11]

(без да имате негативно или позитивно отношение към въпросния дует)

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: IvcheTo   
Дата:   09-05-08 16:45

листчето финикииско ли е или не [smilie5] ако не - нама снимки [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: special_k   
Дата:   09-05-08 16:46

Казвам "ОК", взимам листчето, и после забравям да пратя снимки. Случвало ми се е 100 пъти.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: IvcheTo   
Дата:   09-05-08 16:47

ето ако листчето беше финикииско - нямаше да забравиш [smile] [smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: nice   
Дата:   09-05-08 16:49

IvcheTo
не е финикииско [smilie8]
има е-меил и малкото име на звукорежисиора...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: alsash   
Дата:   09-05-08 16:53

прати си сметката

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: IvcheTo   
Дата:   09-05-08 16:54

ти не си му длъжен ... той иска нещо от теб , нбе те познава не му правиш услуга не ти е приятел итн ... значи или бутилка джони или финикиици аааааааа [smile] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: ejko   
Дата:   09-05-08 16:54

както си прецениш. Ако дойде някоя готина мацка и ти бута листче, после и на живо ще искаш да и носиш снимките....:) Така че всичко си е до настроение:)))

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: Todd   
Дата:   09-05-08 16:55

И кво ти струва да му пратиш снимките на човека та чак и въпроси ...?????


[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: Cristinel   
Дата:   09-05-08 16:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: ejko   
Дата:   09-05-08 16:58

на мен ми се е случвало да нямам време да пращам снимки на мейл... В крайна сметка ако ти се занимава пращай, ако не недей..., няма морална дилема тук! Принципно не всичко което правим е за пари, така че няма нищо лошо да помогнеш на някои...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: nice   
Дата:   09-05-08 17:03

лично на мен ми е все тая дали ще им пратя снимки или не... нямам никакво отношение към тях... чувал съм ги преди,не слушам такава музика,но от друга страна не съм и против нея (става въпрос за народна музика)

инересно ми беше да чуя още някое мнение,защото в случей че им пратя снимки(безплатно) това няма ли да е кофти към всички колеги фотографи които това им е професия?

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: HP   
Дата:   09-05-08 17:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: Amigo   
Дата:   09-05-08 17:07

На мен ми се случи, докато снимах за удоволствие на два пъти на разни мероприятия, да ме помолят от организаторите и някои участници, и няколко пъти съвсем съвестно изпращам, смея да кажа много добри снимки, и после едно благодаря няма даже [cool] [smilie23] Мдааа... [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: special_k   
Дата:   09-05-08 17:07

мен лично ме мързи да се занимавам... на никого не съм отказал снимка, ако дойде с някакъв носител при мен да му я запиша. с айсикю също, ако ми е под ръка. ама да въвеждам адреси, да прикачвам...и то за евентуално "благодаря"....., тц.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: _alice_   
Дата:   09-05-08 17:12

ми, както си искаш. ако имаш желание, не виждам какво ти пречи да изпратиш. ако не ти се занимава, не си длъжен. ако те мързи да прикачваш, винаги може да се разберете за друг вариант за даването

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: tnt   
Дата:   09-05-08 17:15

мързели [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: nice   
Дата:   09-05-08 17:17

_alice_

Какво бихте направили ако... е задачата

един вид ТИ какво би сторила [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: _alice_   
Дата:   09-05-08 17:21

аз лично си мисля, че бих партила снимки в такъв случай. от мен никой не е искал снимки (не са ми толкова добри [smilie3] ), и това сигурно има значение. правиш едно добро без да очакваш нещо в замяна. не е толкова много, си мисля, поне от моята позиция в момента.
въпреки че и спешъла го разбирам [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: nice   
Дата:   09-05-08 17:26

_alice_ [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: Lalinda   
Дата:   10-05-08 15:45

А ако концертът не е на "дует"?

Ако не сте попаднали там "случайно"?

Ако въпросът не е зададен от "звукорежисьора"?

И ако не са си "забравили апаратчето"?

Ако не ви "бутнат" адреса?

Повечето хора на този свят мислят, по една или друга причина, само за дивидентите от евентуалните си инвестиции, но животът е нещо повече от случайна, както е в случая на задачката, печалба...

Освен това, не всички снимки се правят от "колеги фотографи, на които това е професия"...
[smilie10]
Не всички, представете си, копнеят да бъдат заснети от хора, на които това е професия, случва се.

Изпрати им снимките си безплатно, мисля, че ще се почувстваш добре да направиш някакво добро. Няма да си първият, нито последният, пък и не всичко, което не ти носи печалба, е минавка... Има неща, които са по-важни от други.

Би ли отказал на хора, които желаят да се снимат на фона на някаква забележителност, бутайки в ръката ти техен фотоапарат? Или може би, ако направиш това безплатно, ще навредиш на всички професионалисти??????????????????

Отговори на това съобщение
 Re: Какво бихте направили ако...
Автор: Cristinel   
Дата:   10-05-08 15:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.