Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: Danisima   
Дата:   09-05-08 11:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: Amigo   
Дата:   09-05-08 11:30

това много сериозно за петък бе [smilie8] [smilie8] [smilie2] после ще отговарям, защото излизам сега [smilie8] [smilie8] [smilie21]



Публикацията е редактирана (09-05-08 11:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: ejko   
Дата:   09-05-08 11:32

"Как ще го предпазите да не опитва никога и възможно ли е това?"
Въобще няма да го пазя... да не опитава. Това е най-грешното. Опитът е най-малкото зло..., аз даже го оценявам като положителен (все пак зависи за какви наркотици става дума)...
Безопасни наркотици няма- въпросът е до каква степен наркотиците са допустими в живота на съвременния човек. Аз също не съм пушил цигари и от тази гледна точка цигарите са граница на наркотика, която не мога да си позволя да премина. Тревата напротив- оценявам я като по малко личностно и обществено опасна и я намирам за по допустим вид наркотик...

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: stew   
Дата:   09-05-08 11:32

Данисима, как може да пуснеш такава тема..и как ще приемеш чуждите мнения ЗА или ПРОТИВ без да имаш собствен опит [smilie11] ?

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: ejko   
Дата:   09-05-08 11:34

не бе тя казва, че не е пушила цигари..., това е съвсем различно. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: Todd   
Дата:   09-05-08 11:35

С детето ми съм говорил на тази тема ...аз съм максимално радикален по случая !!! 99% причината е в родителите според мен .И в ония закони за защита правата на детето .

Всички тия неща са измислени от наркомани или техните гъзолизци ...

А за разпространителите - ако от мен зависи ще ги застрелвам по улиците !!!!Пред децата !!!

Това аз мисля по въпроса...

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: tofo   
Дата:   09-05-08 11:35

Според мен са просто болни. Отрепки ги прави болестта в комбинация с неразбирането от страна на обществото.[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: stew   
Дата:   09-05-08 11:35

Ежко, тя казва "аз даже и цигара не съм запалвала през живота си"

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: Danisima   
Дата:   09-05-08 11:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: stew   
Дата:   09-05-08 11:38

Трябва да са легални и да има строг контрол от страна на държавата и да няма дилъри милъри и всякакви други мафиотски организации , който да зарибяват децата.



Публикацията е редактирана (09-05-08 11:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: tofo   
Дата:   09-05-08 11:39

stew, [smilie24] [smilie24] [smilie24]
ама ся ша видиш кво ще стане[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: Todd   
Дата:   09-05-08 11:40

Каква държава бре хора ???? Децата ви умират вие чакате държавата !!!!

Глупости !!!


Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: stew   
Дата:   09-05-08 11:41

Тофо, знам, знам! [smilie5]
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: ejko   
Дата:   09-05-08 11:46

Естествено че трябва да са легални..., само така няма да ги взимат децата. В Холандия като 20 евро е някакво смрадливо хашишче дето и името не му разбираш, да не би някои да ги взима освен туристите...! Важно е да има контрол... То и сега всяка държавата допуска вноса на наркотици иначе директно наркоманите ще почнат да умират по улиците, а лекарите масово да влизат в затвора. Ако всичко се легализира и контрола ще може да бъде много по адекватен..., както и цените..! Проблемът е че аз такова нещо на наща държава не бих поверил...

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: anaksagor   
Дата:   09-05-08 11:49

трябва да се легализират. без хероина. Холандия и Канада проблеми с наркомани нямат.

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: Danisima   
Дата:   09-05-08 11:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: g06ky   
Дата:   09-05-08 11:51

Tyk e poly legalno [smilie21] [smilie21] [smilie21] pysheneto razbira se [smilie8] pyshat si na ploshtada [smilie21] na rekata [smilie21] navsqkade moje da ti zamirishe na gandja [smilie21] [smilie21] [smilie21] i az ponqkoga palvam [smilie21] [smilie21] [smilie21] Normalno si e [thankyou] No vij za po tejkite neshta az sum tvurdo protiv! [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Za narkomanite [smilie8] ima vsqkakvi narkomani , nqkoi hora prosto pravqt greshka , drygi imat slaba psihika i volq [smilie8] drygi sa si prosto otrepk kato cqlo i drysat [smilie8] [smilie8] [smilie8] Nqkoi ot tqh tursqt izbavlenie i go namirat , poznavam takiva i to chrez bibliqta - obeden sum v tova.Dali nqkoi shte povqrva ili ne ... ne me kasae az go vidqh s ochite si [smilie21] Koito ne e palil marihyana , a pliye po tezi koito go pravqt i vsqka vecher nadiga rakiata ili vodkata da se zamisli che neshtata sa shodni [smilie8] [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: J0R0   
Дата:   09-05-08 11:54

Карлос Кастанеда е казал всичко по въпроса
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


А ако трябва сериозно - преди време имаше едно много задълбочено изследване на проблема и учените стигнаха до заключението, че причините въпреки детайлите и разновидностите могат за бъдат сведени до една - затруднена социализация на индивида.

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: anaksagor   
Дата:   09-05-08 11:56

в много отношения алкохола и цигарите са по-зле от марихуаната. държавата странни критерии проявява. кафето също е кофти наркотик с по-силна форма на зависимост от mj. а причината да се минава от mj на нещо по-тежко е защото всичко това е нелегално...Ако беше легално... ами няма никаква връзка между тревата и хероина, романтиката изчезва. Аз лично не пуша трева, защото не ми харесва. Но това не променя фактите. От гледна точка на сетивата тревата ги изостря, а алкохола притъпява. При всички положения второто е по-лошо. За зависимостта вече казахме.
Само да кажа, че и аз предпочитам алко. просто по-вкусно ;0

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: ejko   
Дата:   09-05-08 11:56

Карлос Кастанеда е казал малка част..., Митак как беше ония Украинеца... Тоя е луд..., дето се занимаваше с Карлос Кастанеда...

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-05-08 11:57

Като Тодд като цяло ...

Смятам, че е до човек има хора, които са податливи на такива неща има и такива, които не са. Аз израстнах в квартал с много наркомани. Никога дори и не ми се е приисквало да опитвам, даже напротив като ги гледах мои връстници на какви парцали и боклуци приличат ме отвращаваха още повече от наркотиците.

Не обичам наркоманите. Просто те са като всички останали - мани и -лици слаби душици подвластни на разни субстанции и действия

А иначе тревица съм дръпвал няколко пъти, но и цигари съм пушил чат-пат, което е горе-долу същото

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: _alice_   
Дата:   09-05-08 11:58

прозак [smilie7] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: anaksagor   
Дата:   09-05-08 12:00

карлос кастанеда нищо не е казал по въпроса. mescalin и psilocybin са се използвали от 3000 години за вътрешна концентрация и ретроспекция. а иначе с всяко нещо можеш да се отровиш ако прекаляваш - и с кисело мляко и яйца. Но създаването на този ореол на загадъчност и нелегалност води до тези неща.
Иначе хероина е скапана работа. [smilie10] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: anaksagor   
Дата:   09-05-08 12:01

при всички положения държавата предпочита нация от алкохолици, отколкото от медиативни личности [smilie18] [smilie18] [smilie18]
иначе кой ще гласува за БСП?! [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Наркотиците (не)познатото зло...
Автор: ejko   
Дата:   09-05-08 12:02

Митак как се казваше ония...дай го на лични..., че 6те се изнержя как не мога да се сетя...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.