Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Айде на новите цени...
Автор: Amigo   
Дата:   08-05-08 21:55

Поскъпват вода, парно, ток [cool]
08 май 2008 / News.dir.bg

Топлофикациите искат с около 15-20 процента да се повиши цената на топлоенергията.
Това каза пред журналисти председателят на Държавната комисия за енергийно и водно регулиране (ДКЕВР) проф. Константин Шушулов. Искането за увеличение на цената на топлоенергията се дължи на повишаването на цената на природния газ от 1 юли и на увеличението на цените на въглищата за заводските централи в Русе, Свищов, Видин, Горна Оряховица.
До края на месеца ще стане ясно колко ще струва токът за крайните потребители. В ДКЕВР са получени заявления от всички електроразпределителни дружества с искания за промяна на цените на електроенергията, посочи още Шушулов. От НЕК обаче искат повишението на тока да е с 20 процента и затова не можем да намерим разбирателство между НЕК и електроразпределителните дружества (те предлагат ръст от 9-13% - бел.ред. - виж линка) за увеличение на цената на електроенергията за потребителите, обясни Шушулов. По неговите думи до средата на годината три милиарда киловатчаса електроенергия, които преди това са били предназначени за малки предприятия, ще бъдат насочени към свободния пазар.
Регулаторът вероятно ще одобри искането и на “Софийска вода” за поскъпване на водата от около 80 стотинки за кубик на 1 лев и 2 стотинки. Константин Шушулов съобщи, че Европейската банка за възстановяване ще отпусне 60 милиона долара кредит за подобряване на канализационната система в столицата от “Софийска вода”. Това беше необходимо условие, за да се увеличи цената на водата, поясни Шушулов. Ако се изпълнят всички поставени от ДКЕВР условия, новата цена ще влезе в сила от 1 юни или от 1 юли.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на новите цени...
Автор: g06ky   
Дата:   08-05-08 22:17

Chestito na pechelivshite [beer] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Айде на новите цени...
Автор: digitalgab   
Дата:   08-05-08 22:18

Природния газ не извира у нас, а идва от Русия. Поскъпването на енергията и водата ще бъде и в основата на това което ще дойде като последица - поскъпването на родното произвосдство, на хранителните продукти и на услугите. Хайде, весело лято и евтини краставици и домати!

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на новите цени...
Автор: SLR   
Дата:   08-05-08 22:23

Ми азе ракията я разреждам с лимонада, а па като пия 2 ракиЙ , не ми требе ни парно, ни ток[smilie21]



Публикацията е редактирана (08-05-08 22:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на новите цени...
Автор: slivenski   
Дата:   08-05-08 22:25

[smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на новите цени...
Автор: digitalgab   
Дата:   08-05-08 22:26

Пия вино, пия газ, пет пари не давам аз.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на новите цени...
Автор: slivenski   
Дата:   08-05-08 22:27

ошши две тсъшшуту шшшши мможи ли... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на новите цени...
Автор: digitalgab   
Дата:   08-05-08 22:32

Шъъъъъъът! Никуй нямъ дъ става от масъта! Герге, Герге, ти увъжавъш ли ма?

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на новите цени...
Автор: Cristinel   
Дата:   08-05-08 22:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на новите цени...
Автор: bobihot   
Дата:   09-05-08 02:39

ДА- точно обсъждахме, че токът го вдигат, защото поскъпва газтът, а газтът поскъпва, щото поскъпнал токът...
А парното и без това щяха да го вдигат!...[smilie10] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: 945 =0 =>28B5 F5=8...
Автор: princess_lia   
Дата:   09-05-08 02:47

:(

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на новите цени...
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   09-05-08 02:57

Ако бях журналист в някой вестник изобщо нямаше да си давам зор да пиша такава статия. Щях да копи-пейстна декемврийската и само да сменя некои цифри и имена.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на новите цени...
Автор: Reptile   
Дата:   09-05-08 03:10

Спрете ни тока,не искаме вода [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на новите цени...
Автор: explorer   
Дата:   09-05-08 12:37

Гърция била първа по скъпотия в ЕС

Гърция държи палмата на първенството по скъпотия в ЕС, гърците купуват със 168 на сто по-скъпи стоки в сравнение с германците или холандците.

Хахаха... що ли на мен като ходих наскоро в Гърция ми се стори, че цените са горе-долу като нашите - и в кръчмите, и в магазините... а хотелите даже бяха по-евтини, средно около 30 евро на стая.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на новите цени...
Автор: n1x0n   
Дата:   09-05-08 12:46

цените са горе-долу като нашите - и в кръчмите, и в магазините...

Абе не знам къде си се хранил там и къде се храниш тук, ама в Гърция кръчмите са драстично по-скъпи от тук и има стоки, за които гърците идват до БГ всеки уикенд.

Има и неща, които са по-евтини в техните супер-маркети - зехтин, подправки, брашно... ама мръвката и млечните продукти са на и над нашите цени.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на новите цени...
Автор: explorer   
Дата:   09-05-08 12:50

В Кавала, в центъра на стария град 4-ма души ядохме до пръсване в хубаво ресторантче за 20 и няколко евро!

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на новите цени...
Автор: equinox   
Дата:   09-05-08 13:20

В Кавала, в центъра на стария град 4-ма души ядохме до пръсване в хубаво ресторантче за 20 и няколко евро!


Става въпрос за Гърция не за Южна България [ezik] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на новите цени...
Автор: ejko   
Дата:   09-05-08 13:28

Аз мога да преям на морето с 4лв...., с цаца! Това нищо не значи. В гърция си е по скъпо...! Все пак 2-3 евро е бирата..., от там нататък всяко мое ядене почва от 10-12 евро нагоре..., баси евтиното...
Но принципно колкото е по бедна една държава, толкова е по скъпо. Това шефа ми го разправяше като разказваше, че като се преместил от Португалия в Испания и всичко му се видяло супер евтино...! Аз не я разбирам тази зависимост..., може да е нешо свързано с потреблението и количествата или конкуренцията или и аз не знам какво...



Публикацията е редактирана (09-05-08 13:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на новите цени...
Автор: Julius.   
Дата:   09-05-08 13:39

explorer, в радиус от 100 км от Солун нормална вечеря за двама не пада под 50-60 евро!

Дали ще е в Солун/Лариса/Катерини/Едеса/Верия... без значение!

В по-малките градчета и села от типа на Неа Мудания, Пелла, Неа Потидеа, Вергина и т.н. почти същата работа!

За Атина пък да не говорим. Сиренето - най-евтиното е 6 евро. Вярно че няма нищо общо с нашето, ама...

Само за Тасос съм чувал че е по-евтино, но не съм бил там и не мога да кажа!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.