Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Стана опасно и лодки да снимаш вече
Автор: explorer   
Дата:   02-05-08 15:54

Созопол. Екип на телевизия СКАТ е бил нападнат в Созопол. Това заяви пред Агенция "Фокус" собственикът на телевизията Валери Симеонов, който е председател на общинския съвет в Бургас.
Снощи екип на теливизя СКАТ е снимал импресия на пристанището в Созопол, до лодките. Той беше нападнат от четири – пет човека, които не се представиха. Става въпрос за проявена агресия от неизвестни лица, единият от които хваща скъпата камера на оператора и я строшава, като проявява насилие спрямо него. Момчето има охлузване, удари в слабините, доста е уплашено, в момента е на съдебен лекар. Камерата е потрошена, каза Валери Симеонов.
“В последствие се оказа, че това е охраната от НСО на Ахмед Доган, който се оказва в близко заведение”, каза още Симеонов.
Двамата от екипа на телевизията са Светлан Атанасов и Димо Иванов.
“След като строшават камерата, те ги викат да се качет в ресторанта. След това им прибират джиесемите. Ние се побъркахме, защото те бяха успели да съобщат, че има инцидент, започнахме да ги търсим от Бургас, всеки от тях има по два джиесема, никой не ги вдига. След 30 – 40 минути се обадиха. Аз се обадих на полицията в Созопол, която отива на място, но не бива допусната от охраната на НСО. И при повторно мое обаждане ми казват – те са от НСО. Има някакъв важен човек. Така се разбра, че става дума за Ахмед Доган, който с Йордан Цонев и някакви турски бизнесмени е бил в заведението “Лазурен бряг”.
Екипът е снимал на около стотина метра от заведението.
“По никакъв начин тази агресия не е била провокирана. Нашият екип се е легитимирал”, каза Симеонов и заяви, че от НСО не са се легитимирали. Двамата от екипа на телевизията били стресирани.
Той заяви, че е абсолютно сигурен, че екипът е нападнат от НСО.
“Имам информация, че в заведението е обсъждана продажбата на бившия военен обект остров Свети Кирик в Созопол”, допълни Симеонов.
След нападението екипът на СКАТ се срещнал в ресторанта с Ахмед Доган, заяви Симеонов. Той каза, че ще подаде жалба в полицията.
Светлан Атанасов разказа пред “Фокус” по телефона следното: “Бях вечерта в Созопол, снимхаме импресии. После от заведението “Лазурен бряг” изскочи едно едро момче. Започна да ме блъска. Счупи на колегата камерата. После ме разпитваха известно време. След това ни поканиха в заведението. Там беше г-н Ахмед Доган с компания, подпийнали.
Доган ни пита какво сме снимали. Обясних му, че сме снимали импресии”, каза Светлан Атанасов. Той заяви, че не е знаел, че политикът е в заведението.
“Извиниха се няколко пъти. Мисля, че се попритесниха за това как е действал техният човек. Искаха да ни платят камерата. Искаха да замажат положението. Даже имаше оферта да кажа, че съм изтървал камерата на земята”, каза той.
Конкретна сума не е обсъждана.
“Аз съм понадран по ръката от този бабаит. Изплашихме се доста, тъй като не се представиха”, каза Светлан Атанасов.
Той не познава хората, които са били с Доган в заведението.

Новината е от тук:
http://focus-news.net/?id=n944867


Отговори на това съобщение
 Re: Стана опасно и лодки да снимаш вече
Автор: Lalinda   
Дата:   02-05-08 16:26

Да му мислят романтиците с техните лодки по залез, пардон импресии...
[smilie7]

По-сигурно е да залагаш на фотографския потенциал на самотни пейки, котки, врати и прозорци.
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Стана опасно и лодки да снимаш вече
Автор: g06ky   
Дата:   02-05-08 16:33

Az si misleh che e bezopasno da si shtrakash po plaja [smilie21] [smilie21] [smilie21] veche se snimam samo kapchici v mivkata ynas [smilie8] dali i togava mama shte me nashlqpa che imeme mnogo kybici voda [smilie8] [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Стана опасно и лодки да снимаш вече
Автор: kkkolelo   
Дата:   02-05-08 16:42

Так е Lalinda и аз снимам пеперудки, цветенца ... Вчера гледам една шарена каруца, пълна с окосена трева, хубав кон, но циганина ме гледаше "недружелюбно", на "ти" ... и аз снимах малко отстрани и отзад, докато анализирах ситуацията, покрай поредния шум около снимане (Барцелона) ...

Отговори на това съобщение
 Re: Стана опасно и лодки да снимаш вече
Автор: Amigo   
Дата:   02-05-08 18:01

Булгаристан, за съжаление [cool] [smilie21] В "Новото робство" доста неща са казани, ако и да не им харесват на някои хора [cool]



Публикацията е редактирана (02-05-08 18:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Стана опасно и лодки да снимаш вече
Автор: emovla   
Дата:   02-05-08 19:14

Доган за съжаление сме си виновни само ние, че така го избираме(т).
Сега друг въпрос е, че няма да се учудя, ако загуби изборите да се коалира със следващия.

Отговори на това съобщение
 Re: Стана опасно и лодки да снимаш вече
Автор: dave   
Дата:   02-05-08 19:50

Вчера анархисти правиха някаква изява в центъра на София, та се замислих. Липсата на ТАКАВА държава си е една ама направо блестяща идея [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Стана опасно и лодки да снимаш вече
Автор: IvoZafirov   
Дата:   02-05-08 23:57

Aide be nema li da go zastrelqt toq mrysen reznqk nai-nakraq?

Отговори на това съобщение
 Re: Стана опасно и лодки да снимаш вече
Автор: Bobib   
Дата:   03-05-08 01:26

"...че така го избираме(т)."
Нищо не избираме. Нямаме право на избор!
Всичко е една целенасочена и котролирана измислица, с точен сценарий, действие и последствия! Пропорционална си-ма("затворена листа"), лесно манипулируеми пенсионери(основното мнозинство гласуващи), купуване на гласове! Къде тук е избора?! Няма такъв!



Публикацията е редактирана (03-05-08 01:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Стана опасно и лодки да снимаш вече
Автор: dave   
Дата:   03-05-08 09:05

Bobib, е това не е съвсем вярно. Достатъчно е 20% от моткащите се в София да щръкнат в центъра. Дори не е нужно да си носят селскостопанския инвентар, макар че си струва.

А ако са 50%, а ако постоят седмица, А ако други 50% моткащи се по други места и те така?

Посланието на несъществуващото ни гражданско общество е едно и дебелогъзите дупедати го разчитат безпогрешно - "Давайте! Още може."

Отговори на това съобщение
 Re: Стана опасно и лодки да снимаш вече
Автор: Bobib   
Дата:   03-05-08 12:40


"Достатъчно е 20% от моткащите се в София да щръкнат в центъра."
Много от тези моткащи се нямат интерес "... да щръкнат в центъра."
Дори когато е имало събиране, митинги, стачки то пак е било инсценирано, контролирано и използвано от управляващите.

Отговори на това съобщение
 Re: Стана опасно и лодки да снимаш вече
Автор: Lalinda   
Дата:   03-05-08 12:51

kkkolelo

Можеше да го питаш дали можеш да го снимаш; аз често се заприказвам с ромите в квартала - ако си дружелюбен, и те веднага стават дружелюбни, дори те запомнят.

Напоследък, при пролетното почистваме, дадохме дрехите, обувките, одеялата, пердетата, килимите, мокетите, пътеките и юрганите, които вече не използваме, на една ромка, която ровеше в този момент из кофите (и няколко уикенда все седеше и чакаше до кофите появата ми с поредните "дарове"), и оттогава, види ли ме, винаги много се радва, казва ми, че децата й са й много доволни и... даже ми вика "колежке"!
[smilie3] [smilie24]

Making personal contacts is important!
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.