Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 И още една научно-ветеринарна тема... :-)
Автор: Amigo   
Дата:   25-04-08 23:17

Най-накрая стана ясно откъде произлизат кокошките! [smilie24] [smilie5] [smilie5]

Динозаврите били предци на кокошките [smilie10] [smilie10]

Опасните динозаври Tyrannosaurus rex са предците на днешните кокошки, доказаха американски учени чрез анализ на протеините.
Екип американски учени доказаха с анализ на тъкани, че динозавърът, живял преди 68 млн. години, е в по-голяма степен сроден с птиците от останалите днешни гръбначни, съобщи американското сп. "Сайънс". С помощта на същия метод специалистите недвусмислено са доказали сродството между измрелите мамути и днешните слонове. Връзката между огромния Tyrannosaurus rex и днешните кокошки е открита съвсем случайно. Кости на Tyrannosaurus rex, открити през 2003 г. в Монтана, били прекалено големи, за да влязат в хеликоптера, с който е трябвало да бъдат откарани в лабораторията. Учените решили да ги разрежат, при което открили в тях останки от кръвоносни съдове, които не са били засегнати от процеса на фосилизация. Чарлз Л. Орган от Харвардския университет и неговите колеги са анализирали протеините от кръвоносните съдове, въз основа на което са получили данни за генетичната структура. Протеините на динозавъра са били сравнени с 21 вида живи организми и бил направен изводът за родството на динозаврите с кокошките.
[smilie8] [smilie8]

Представям си какво ли ще стане, ако днешните кокошки решат да си спомнят откъде са произлезли и да възстановят славното си минало! [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И още една научно-ветеринарна тема... :-)
Автор: marchello   
Дата:   25-04-08 23:17

бла-бла ... ще ме издът сколопендрите и никой няма да съ сети зъ мен. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: И още една научно-ветеринарна тема... :-)
Автор: Amigo   
Дата:   25-04-08 23:18

марчело, ти гледай да тъ не клъвне някоя кокошка тази нощ... с тиранозавърски зъбета [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И още една научно-ветеринарна тема... :-)
Автор: Safira   
Дата:   25-04-08 23:19

[smilie10] [smilie10] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И още една научно-ветеринарна тема... :-)
Автор: Safira   
Дата:   25-04-08 23:20

Автор: marchello
Дата: 25-04-08 23:17

бла-бла ... ще ме издът сколопендрите и никой няма да съ сети зъ мен. [smilie2]


не е верно...аз си умирам от ужас от такива зверове...няма да спя нощеска ,все ги сънувам такива гадости след толкоз инфо [smilie8]

а след филм на ужасите направоо [smilie18]



Публикацията е редактирана (25-04-08 23:33)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.