Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Мобилен интернет (цени)
Автор: PeterPAN   
Дата:   24-04-08 19:33

Интересувам се от цени за мобилен интернет, май мтел излизат най изгодно.

Ще го ползвам, рядко когато ми трябва отдалечен достъп до комп. мрежа за диагностика на хардуерни проблеми или решаване на софтуерни такива когато е възможно това дастане отдалечено.

МТел май излизат най евтинджос 0.06 МБ т.е около 60лв за ГБ.

На Вивател цената май е 0.6 ст на мегабайт което е тотално набутване.

На глобул неможах да намеря цени?


Май са мит по евтините цени на другите оператори ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: PeterPAN   
Дата:   24-04-08 19:36

Грешка съм май навсякъде е набутвация 0.06ст на 100КБ което прави около 600лв на 1ГБ [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: PeterPAN   
Дата:   24-04-08 19:46

Май предплатените пакети на МТел са най изгодни при мобилните оператори 500МБ за 24лв и по 10ст на МБ, което прави по 100лв на ГБ над лимита от пакета което да си свършиш работ се вързва донякъде при критични ситуации когато няма друга алтернатива.

Какви са пакетите за Инет при другите оператори?

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: Cristinel   
Дата:   24-04-08 19:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: PeterPAN   
Дата:   24-04-08 23:21

Не трябва да се пише в първи пост [smilie5]

0.6 ст да се чете 0.6лв, като и 0.06ст = 0.06 лв[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: Crimble   
Дата:   25-04-08 02:40

T-Mobile, ваучер, 50 пенса на ден, неограничен достъп...
[smilie5] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: PeterPAN   
Дата:   25-04-08 07:53

Да най развитите нации плащат, най малко за високите технологий, ако мобилния интернет може да се нарече вече висока технология, а най бедните най много [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: PeterPAN   
Дата:   25-04-08 07:56

Надеждата ми беше в WiMAX, но и тук са го побългарили, а и все още няма покритие. Когато почнах го ползвам услугата беше много по добра, сега от 1месец съм успял с баене и местене на модема да се логна една вечер за 2-3 часа на магия [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: e-mil   
Дата:   25-04-08 08:13

"Да най развитите нации плащат, най малко за високите технологий..."

Зависи какво разбираш под "развита нация", щото аз много се смях като разбрах, че в Канада всеки клиент плаща и входящите, и изходящите разговори по мобилката. И че двата единствени мобилни оператора са на един и същ собственик. Да не говорим за безумната процедура при зареждане на предплатени минути - няма въвеждане на кодове и автоматично зареждане. Както и няма безплатен служебен номер ако си свършил минутите. Звъниш от друг телефон на оператор, който ръчно въвежда данните и се обяснявате 15 минути за да те презареди. [smilie5]

Когато брат ми казал на обикновен канадец, че в България операторите се надпреварват да раздават промоции с безплатни минути го обвинили в лъжа [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: Phoki   
Дата:   25-04-08 08:37

Щом ще се налага рядко, взимаш лаптоп-а и отиваш да пиеш кафе в която и да е ОМV бензиностанция.....[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: asahi   
Дата:   25-04-08 08:48

В коя да е не става.

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: Phoki   
Дата:   25-04-08 08:57

Може би си прав, не съм ги пробвал всичките, но до сега мои приятели не са ми казвали, че някъде са имали проблем...Утре ще пробвам OMV по магистрала Хемус и ако има ще пиша..[beer] [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: bobihot   
Дата:   25-04-08 13:46

На Мтел -60лв /5ГБ на месец. Имат и предплатени- FREE SURF 24,50 лв-250МБ.
Вивател- 36лв (18 първите 3 месеца) за 2ГБ на месец.

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: onlineivo   
Дата:   25-04-08 14:46

PeterPAN, ти с чий WIMAX имаш проблеми? Защото аз съм следващия на ръба да се ожени за тая технология, но за сега задържам по други технологични причини, а за тази не се бях и замислял че може да я има...


Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: Crimble   
Дата:   26-04-08 12:21

PeterPAN написа:

> Да най развитите нации плащат, най малко за високите
> технологий, ако мобилния интернет може да се нарече вече висока
> технология, а най бедните най много [smilie24]

Това е идеята на колониализма, ако не сте се сетили още...

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: PeterPAN   
Дата:   26-04-08 16:40

Ми МаксТелеком,

По принцип бях довелен когато ги ползвах по-често, може би понеже съм на първия етаж и съм в сянка, ако има таково понятие за ГСМ мрежа от 4-то покеление ;) трябва да им звънна, сега влязох през тях и дигнах модема на високо до прозореца и се закрепи, иначе когато работи няма проблеми.

Може и модема да се е прецакал нещо понеже дава някакво съобщение 060850 понякога, преди не го даваше...

Принципно те имат най голямо покритие за сега и не само в София, до година 2 надявам се да са ОК.

Когато работи е върха, гадното при тях е че ако искаш статичен АйПи трябва модема да е на фиксиран адрес и само на едно място може да го ползваш и не може даго местиш ;)

А с динамичен АйПи те дисконектват от време на време и понякога е изнервящо...

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: nodoubt   
Дата:   26-04-08 17:05

"БТК Мобайл" с глоба от 15 000 лв.

Комисията за защита на конкуренцията наложи имуществена санкция в размер на 15 000 лв. на „БТК МОБАЙЛ" ЕООД, за извършено нарушение по чл. 31, ал. 2 от ЗЗК.

Производството е образувано по молба на „Мобилтел" ЕАД. Предмет на спора е проведената рекламна кампания на абонаментен план VIVATEL ТРАФИК.

„БТК МОБАЙЛ" ЕООД рекламира своята услуга по предоставяне на мобилен интернет „VIVATEL ТРАФИК", като я сравнява с подобни услуги на конкурентни оператори.

Анализът на КЗК показва съществени различия между техническите параметри на съпоставените продукти. Разминават се технологичните характеристики (т.нар. 2G и 3G технологии), техническите компоненти, както и реалната скорост на предлаганите услуги. Прави се пряко сравнение на цени между два варианта за достъп, които са напълно различни по същността си.

Разпоредбата на Закона за защита на конкуренцията забранява приписването чрез реклама или по друг начин на несъществуващи качества на стоки или услуги. Забранено е също и приписването на несъществуващи недостатъци на конкурентните стоки или услуги.

Комисията за защита на конкуренцията счита, че действията на „БТК МОБАЙЛ" ЕООД противоречат на лоялната конкурентна практика.





това е понеже , при паралелно сравняване на крайните суми във фактурите на реално потребление , сетете се чия сметка е двойна [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: PeterPAN   
Дата:   26-04-08 17:05

А сега чета в сайта им че са правили промени по мрежата и който не е влизал дълго време може да има проблеми и трябва да си ъпдейтне софтуера на модема, явно в това ми е бил проблема [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: kremmm   
Дата:   26-04-08 21:50

бе кви са тез пакети на мтел дет' сти ги намятали?! на мен ми иде почти без парици

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: kaiser.soze   
Дата:   26-04-08 22:04



http://www.three.co.uk/personal/index.omp

5 паунда на месец- неограничен достъп. един приятел го ползва и се скъсва да говори с БГ по скайп.

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: PeterPAN   
Дата:   26-04-08 22:40

Ъпдейтнах фирм-уарето на модема! Сега е върха, бива ги Макс Телеком [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: Crimble   
Дата:   26-04-08 22:49

kaiser.soze написа:

>
>
> http://www.three.co.uk/personal/index.omp
>
> 5 паунда на месец- неограничен достъп. един приятел го ползва и
> се скъсва да говори с БГ по скайп.


Къде го видя пък това?

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: kaiser.soze   
Дата:   26-04-08 22:56

Crimble, имам приятел, който го ползва
договора му е 20 паунда на месец, после направи ъпгрейд - плаща 5 паунда повече и ползва интренет колкото си иска.
ако искаш това, най добре е да отидеш в някой магазин на тройката
аз съм 6 години с ориндж,но мисля следващия договор да е с 3.

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: Crimble   
Дата:   26-04-08 23:10

Няма значение. Важното е да е по- малко от БГ, че иначе при тази криза жив да го оплачеш тоз неоколониализъм. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Мобилен интернет (цени)
Автор: Vinsent   
Дата:   27-04-08 11:14

На Глобул 3G и въобще GPRS е 2,4 лв/МБ. В Тасос беше 25 лв/МБ!!! [smilie10]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.