Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 БГ Естрада с/у Чалга
Автор: solo5   
Дата:   23-04-08 21:54

БГ Естрада с/у Чалга

една темичка от личния ми Блог [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: chukov   
Дата:   23-04-08 21:58

Ето пример за едно естрадно парче дето ще надживее 5 пъти чалгите

http://www.vbox7.com/play:d9fd8f55

Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: chukov   
Дата:   23-04-08 21:59

Черпя ви с тази песен

Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: nabis   
Дата:   23-04-08 22:05

чукче мама [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: chukov   
Дата:   23-04-08 22:07

тъй ми вика косето [smilie5]
майка му айтоска [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: nabis   
Дата:   23-04-08 22:09

сега се сетих,верно [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: solo5   
Дата:   23-04-08 22:11

chukov [smilie24]
има много добри естрадни парчета
ноо... има и много посредствени

Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: chukov   
Дата:   23-04-08 22:15

Аз съм корав фен на българската естрада
за мен много от парчетата са на световно ниво но уви не са имали шанс да бъдат популяризирани на запад

Като гледам как мистирии като бритни спиърс продават милиони копия от бозите си, които след година вече никой не помни и не се побирам в кожата си ама даденост.

Я виж ей тия фитарии Но ейнджълс
събраха 4-5 миндила 1 албум 1 милион копия и айдеееее никой не ги помни какво бауцаха преди няколко години

Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: solo5   
Дата:   23-04-08 22:20

прав си [smilie24]
страната ни е малка и съответно пазара и възможностите за развитие

Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: Amigo   
Дата:   23-04-08 22:25

Що бе, кво й е на тази песничка - вечен хит [smilie18] [smilie18] [smilie19] [smilie19] я виж кви кръшни гърли се сучат около сингъра [smilie3] [smilie5] [smilie5] а може и този [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie19] [smilie19] е още един поздрав за антифеновете [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie19] [smilie19]



Публикацията е редактирана (23-04-08 22:26)

Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: Стефан   
Дата:   23-04-08 22:30

Като става въпрос за българска поп музика, компилацията "500-те най-велики български песни" на БГ Радио наистина се получи много добра. Ако я нямате може да я намерите по торентите. Много е интересно да се видят едни до други стари, но ценни естрадни песни като пуснатата от Чуков, по-нови (от 90-те години или съвсем скорошни) поп хитове, както и разбира се класически рок парчета. И не класирането е най-важното, защото много ценни неща са към края на 500-те, а в началото на класацията са предимно по "политически" принцип. Човек като я попрегледа тази компилация, не знам какъв нихилист трябва да е, за да не се съгласи с казаното от Чуков, че само липсата на популяризация на по-голям пазар не е позвлила на много от нещата в нея да станат световни хитове [smilie8] [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: chukov   
Дата:   23-04-08 22:42

Мога да допълня още към 500-те песни

но пак добра екомпилацията и всеобхватна

Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: solo5   
Дата:   23-04-08 23:01

Amigo [smilie24] [smilie5]
навремето имаше вариация на песента:
"Иска ми се Ленче да родиш момченце" [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: Cristinel   
Дата:   23-04-08 23:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: Cristinel   
Дата:   23-04-08 23:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: solo5   
Дата:   23-04-08 23:05

ето ви една пошла песен от чалгите Сани - Ах, Банана [smilie18]
дайте някоя кофти естрадна песен [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: Cristinel   
Дата:   23-04-08 23:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: Amigo   
Дата:   23-04-08 23:17

Прегледах я тази класация с 500-те песни, но на мен лично не ми се струва подредбата адекватна [smilie8] пък и някои от песните по принцип не са български, което не значи, че са изпълнени лошо [cool] [smilie8] Освен това не мисля, че има толкова велики 500 естрадни песни [cool] [smilie6] Аз лично до 100-тина може би бих избрал, но не повече [cool] И все пак въпрос на вкус [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: Cristinel   
Дата:   23-04-08 23:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: explorer   
Дата:   24-04-08 01:20

Преди седмица даваха по телевизията един филм със Силвестър Сталоун - "Demolition man". Гледал съм го поне два пъти, но има неща, които едва сега забелязах. Героите на филма в бъдещето си имаха любимо "ретро" радио, по което пускаха песнички от реклами от миналото. "Тако бел" (верига за евтина мексиканска храна) в бъдещето беше луксозен ресторант, в който облечен във фрак пианист изпълняваше джаз версия на песничка от реклама за консерви грах и моркови.

През далечната 1984-та г. когато излезе тази песничка - "Пролетна умора" бях ученик и разбира се, мразех братя Аргирови - как иначе, тогава слушах само Scorpions, Iron Maiden и други подобни. И сега слушам метъл, но вече с някаква приятна носталгия мога да слушам и тогавашната българска естрада.

Кой знае, някой ден може пък с носталгия да слушаме "Водка с утеха". Не е чак толкова лоша песничката, като изключим идиотския текст... пък и сигурно не е българска (повечето чалга хитове са кавъри на сръбски и гръцки песни).

Един поздрав за ценителите на хубавата българска ретро музика един хубав ремикс:
Замълчи, замълчи
Някой има ли го на mp3 това?


Отговори на това съобщение
 Re: БГ Естрада с/у Чалга
Автор: kaiser.soze   
Дата:   17-05-09 22:38

и тук се бият [smilie24] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.