Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Разликата във възрастта
Автор: Coincidentia   
Дата:   20-04-08 00:02

Много изтъркана темичка, ама сега нещо пак ме разровичка [smilie8]

Знам, че всичко би трябвало да е според зависи, ама пък все пак май и има някакво значение разликата в годинките при връзките [smilie11]

Примерно един стар, дебел И беден чичко как би си паснал с една 20 годишна хубавица [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: neddrag   
Дата:   20-04-08 00:04

Зависи от хубавицата.

Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: Coincidentia   
Дата:   20-04-08 00:06

[smilie24] А не се ли очаква и от чичкото нещо да зависи или при тези обстоятелства нищо не е в неговите ръце?


Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: BlueHello   
Дата:   20-04-08 00:11

Отговор -Трудно! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: Coincidentia   
Дата:   20-04-08 00:13

Очаквах мъдър отговор от Блу-то, то ако не е наясно с тез работки, кой ли [ezik] [smilie18]



Публикацията е редактирана (20-04-08 00:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: valeriq   
Дата:   20-04-08 00:17

трудно, наистина. ноооо... всяко правило си има изключения. последното само по себе си е правило, а неговите изключения са всички правила, които нямат изключения. това не е от тях. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: BlueHello   
Дата:   20-04-08 00:18

Че колко по-мъдро!??? [smilie11]
[ezik]

Айде опиши ми трудно и направи дисекция на думата -трудно и ще видиш колко още по-трудно е, дори от това да се гаджосат 20 годишната и чичкото![ezik]

Не ми принизявай думатъ! [ezik] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: Lalinda   
Дата:   20-04-08 00:18

Проблемът е главно за хубавицата, защото след като мине от движението 2x в 3x, не дай Боже 4x, чичкото от движението >6x се ориентира към друга (дори не е нужно да е "хубавица")...

Както веднъж ни напомни един наш помъдрял съученик, ако хубавицата предлага натура, очевидно е, че и дебелият чичко ще й консумира натурата, предлагайки й в замяна натура, своята...

Да плачем ли сега за хубавицата и избора й на натура...?
[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: heavyrockin   
Дата:   20-04-08 00:21

Паснал или Праснал ?[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: BlueHello   
Дата:   20-04-08 00:22

Хм, Лалинда...

Убавицата може да е убавица по душа (или под душа [smile] ), може и чичкото да е убавец по душа(и под душа)! Тогава какво правим!? Ако има две хубави душички дет са се аресали, ма ги вълнуват различни неща!? [smilie6]



Публикацията е редактирана (20-04-08 00:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: Coincidentia   
Дата:   20-04-08 00:24

А за сложността на казуса за самия чичко да не плачем ли, на него не може ли да му е... трудно... трудно наистина е добра дума [smilie24] [smilie8]

valeriq, това за правилото и изключенията ми е много любимко, точно защото съдържа в себе си и себеизключението си, което всъщност не е нужно да е такова, ако се вярва на правилото [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: heavyrockin   
Дата:   20-04-08 00:28

Аз не виждам за какви "правила" иде реч...всъщност[smilie11]
Такива реално няма, ако говорим за любов.

Ако е за чист секс и бизнес под всякакви форми (без значение кой е по-млад/стар), тогава бих ви разбрал [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: Coincidentia   
Дата:   20-04-08 00:30

heavyrockin, мен също натам ме влече - за липсата на правила, ако иде реч за либофф [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: heavyrockin   
Дата:   20-04-08 00:32

Coincidentia,

какво става обаче, ако любовта отмине? Особено, когато това се случи ужасно бързо, а има вече купища обвързаности, създадени от/заради нея - деца, недвижими имоти, имидж,...?

Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: neddrag   
Дата:   20-04-08 00:32

Coincidentia написа:

> [smilie24] А не се ли очаква и от чичкото нещо да зависи или
> при тези обстоятелства нищо не е в неговите ръце?
>

Ми на нас ни правят впечатлениевръзките, дето чичкото е с пари. Ама ги приемаме за нормални. Е аз познавам и другите, дето не е за пари. Ама Блу наистина е казал - трудно е. :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: Cristinel   
Дата:   20-04-08 00:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: Coincidentia   
Дата:   20-04-08 00:37

То любовта отмине ли, ако ще и без сериозни обвързаности, все е кофти, поне за мен де, аз все съм на страната на любовта и желанието да не отминава... ама на, случва се и тогава май е все тая кой по-млад и т.н. - кофти си е на когото му е кофти...


Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: valeriq   
Дата:   20-04-08 00:37

Coincidentia, да, симпатично е това за изключенията.
за да решим кого точно да ожалваме, според мен, трябва да уточним дали убавицата наистина харесва чичкото, или за много от нещата се преструва (да речем, в името на останалото, което я привлича у него- като красивата му душа под душа :))... тук идват и други някои въпроси- дали и кога се преструваме.. и кога прекрачваме тази граница, например актьорът, който играе викащ човек, не вика ли наистина в момента... един вид- преструвайки се, правим въпросното нещо наистина и така само се преструваме, че се преструваме :))))

Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: heavyrockin   
Дата:   20-04-08 00:42

Coincidentia,

в тези връзки понякога обаче настъпват доста сериозни обърквания какво точно е любов. Доста често, някъде в дълбочина се коренят сериозни проблеми в детството на поне единият от връзката, нерядко и сериозни такива в цялостния личен живот и на двамата,...

Бъркат се сериозно хубавият секс, комплекси, малоценности, материалности и какво ли не, а те май нямат особена връзка с любовта...

Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: Coincidentia   
Дата:   20-04-08 00:47

heavyrockin, те нещата по принцип могат да си се объркват и при по-близки по възраст хора, ама точно тоз момент с разликата... дали не е по-обречено и нестабилно още от самото начало, дали не е по-нежизнеспособно...

valeriq, пак вкарваш едни хитрички моментчета, защото вярно човек никога не знае кой кого колко и т.н.... освен когато наистина знае [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: heavyrockin   
Дата:   20-04-08 00:50

Автор: Coincidentia
Дата: 20-04-08 00:47
"...дали не е по-обречено и нестабилно още от самото начало, дали не е по-нежизнеспособно..."

========================

Тук за любов ли говориш или за успешна връзка/семейство изобщо? Защото поне за мен това са безкрайно различни неща,...

Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: Coincidentia   
Дата:   20-04-08 00:54

Всъщност казусът беше за дали има смисъл изобщо да се надяваме, че би могло да има нещо, преди дори да е започнало, щото, започне ли, то си тръгва да си живее собствен живот.


Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: heavyrockin   
Дата:   20-04-08 01:00

Не би имало подобен "казус", ако си наясно какво изобщо искаш за себе си по принцип от поредната си връзка и по-специфично за това как усещаш (полу)бъдещият си партньор,...

И какво би дал насреща разбира се,...

Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: Coincidentia   
Дата:   20-04-08 01:02

Ей бре, ама ти добре ме затапваш, честно, прав си [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Разликата във възрастта
Автор: heavyrockin   
Дата:   20-04-08 01:05

Coincidentia,

за да довършим до край "работата" - кажи сега конкретно за своя случай, явно е, че има такъв [smilie3] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.