Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Лалета!
Автор: Lalinda   
Дата:   17-04-08 20:46

Днес на път към Дома на Москва, където не можах да видя изложбата Карл Лагерфелд - репортер, понеже в сайта бе погрешно обявена с работно време до 19.00 ч. (има разлика между 17.00 и 19.00 ч., както и да е, да са живи и здрави доброволните информатори, ама да внимават в картинката), видях в градинката между СУ, НХА и Парламента, между наистина ужасяващите с печата и цветовете си фотоси на свети места из България), абсолютно прекрасни и необичайни (поне за нашия опит) лалета, поне 22 вида (толкова ги изброих).

Предлагам ви да отидете и им се порадвате, защото много от тези фантастични стръкове вече са ОТРЯЗАНИ - познайте от кого - най-вероятно от същите естети, които си кършат клончета японски вишни и бадеми от парковете ни, за украсяват домовете си с тях, а някои от стръковете дори са изтръгнати, пак вероятно от някои естети, решили да украсят с тях дворовете си...

С това допълвам малко и темата "Кажете нещо хубаво за България" (не че не може да се каже нещо хубаво, но винаги ще бъде последвано от някакво пренеприятно но, свързано с липсата на елементарно възпитание и култура).

Отговори на това съобщение
 Re: Лалета!
Автор: angie_   
Дата:   17-04-08 20:57

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Лалета!
Автор: nsirakov   
Дата:   17-04-08 21:39

доста напористо понякога поправяш юзърите за някоя и друга запетяйка обуркана.. ама като теб човек дето пише 1 изречение в 5 реда не съм виждал....

понаучи малко употреба на точки.. ще е от полза ... иначер не ставя ясно.. от лалетата ли си се впечатлила, от информаторите ли си се ядосала или изложбата не ти е харесала?/

и всичко това заради 2 -3 точки дето можеше да ги сложиш...

и да не критикуваш повече ако някой обърка пълния член.. и ти не си бетър...

Отговори на това съобщение
 Re: Лалета!
Автор: мара   
Дата:   17-04-08 21:46

сираков, не си прав[smilie7]! сичко й се разбира- добре е изречението- ако и да е дълго [smilie18] а па за пълния член преди време ква тема имашееее[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] . и всичко беше обяснено медицински-лингвистически-мръснически обяснено...уж да се запомни хубуу, ма на. минало свършено незапомнено.
инак съгласна съм с лалинда, ма донякъде.
обичам я Българията....

Отговори на това съобщение
 Re: Лалета!
Автор: nsirakov   
Дата:   17-04-08 21:50

мара - аз не споря за лалетата- но аз не разбрах написаното.... може пък да съм тъп - моята учителка по български навремето ме учеше да не правя дълги и сложни изречения...

Отговори на това съобщение
 Re: Лалета!
Автор: мара   
Дата:   17-04-08 21:53

верно си е ,че е по-хубаво и много благо с късите [smilie5] ма си е голям талант да напишеш разбираемо дълго [smilie21]. аз я разбрах. понеже съм блондинка и не прекалено умна, значи тя добре го е написала[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Лалета!
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-04-08 00:43

Ей ви и лалета, и изложба, та дори и някакво оптимистично фотографче [smilie19]

https://photo-forum.net/static/forum/2008-04/veso4787.JPG
http://mail.dir.bg/~rabotki/laleta.jpg



Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.