Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Мили родни картинки ...
Автор: pmartinov   
Дата:   17-04-08 09:34

Да се разплачем от умиление...


Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: nsirakov   
Дата:   17-04-08 09:36

1.5 милиона с честен труд.. ох майко...

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: Amigo   
Дата:   17-04-08 09:37

пестил е от закуски [cool] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: Cristinel   
Дата:   17-04-08 09:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: pmartinov   
Дата:   17-04-08 09:52

Нещо става с линкове ...

Отвлечен син върнат срещу €1.5 млн., но с едно ухо

17 април 2008
Банда дръзки похитители отрязаха ухото на отвлечен син на строителен предприемач, но го освободиха срещу рекордните 1,5 млн. евро откуп.
Това съобщава в днешния си брой вестник "24 часа", цитиран от БГНЕС.
Нападението е извършено в столицата, а младежът е бил държан в продължение на 40 денонощия в мезонет в София. Първоначално бандата е поискала три милиона евро откуп за отвлечения. Бащата на младежа обаче е довел в България от Мексико професионални парламентьори и цената била свалена наполовина - 1,5 милиона евро. Похитителите обаче решили да покажат твърдост и отрязали едното ухо на младежа.
Похитеният е син на голям строителен предприемач, чието семейство показвало солидни финансови възможности. Младежът карал черно "Порше" и нападението станало точно, когато пътувал с него. Похитителите са го атакували преди около два месеца в София. Те препречили пътя на поршето с автомобил, на който сложили отгоре включена полицейски лампа. Когато след заплащане на откупа от семейството му и без да бъдат заловени от полицията, бандитите пуснали младежа, те пътували с автомобила почти час, за да го заблудят, че не са в София.
Според младежа той бил затворен в мезонет, тъй като чувал как пазачите му се качват и слизат по вътрешни стълби, а той бил крит през цялото време на втория етаж на жилището. По случая работят криминалисти от столичната полиция, но за момента не е ясно дали имат някаква конкретна информация. Пратеният откуп е абсолютен рекорд за България. Родителите на отвлечения са натрупали парите си честен труд - няма данни да са замесени в мръсен бизнес или в сивата икономика според запознати.
Това е второто подобно отвличане в страната за последните 8 осем месеца. Синът на бившия министър от кабинета на Иван Костов Вилхелм Краус Михаил Краус бе отвлечен на 24 октомври миналата година. След като похитителите не получиха искания откуп от над 1 200 000 евро те отрязаха един пръст от ръката на Михаил Краус и го изпратиха на близките. По-късно те получиха 300 000 евро и освободиха Михаил Краус. И до днес не са известни похитителите.
На второ място по големина на откупа е отвличането на президента на ФК "Славия" Венци Стефанов, който напразно плати за сина си 1 млн. евро, както, а след него се нарежда това на собственика на "Руен" Стефко Колев, който бе освободен срещу 1 млн. лв. В средата на миналата година в интервю за "24 часа" главният секретар на МВР тогава Илия Илиев заяви, че това са 6 професионални банди, които действат най-вече в София, но и във Варна, Бургас и Пловдив. Въпреки бруталните отвличания държавата все още не взема мерки.
Все повече заможни родители наемат охрана за децата си от частни фирми. Според анализ на контраразузнаването от 2007г. се очаква богати бизнесмени, чиито семейства са станали жертва на тези банди, да започнат да поръчват кървави отмъщения срещу похитителите.


Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: Императорът.   
Дата:   17-04-08 10:16

Имате погрешна нагласа и разсъждавате неправилно - щом някой има повече сухо, значи е крадец и мошеник и не знам какъв още. Мисленето ви е точно комунистическо и прошляшко.
За конкретният случай - претръпнахме вече, че държавата не защитава обикновените хорица, скромни данъкоплатци, но що за държава е тая, дето не защитава дори богатите? Какво ще стане в САЩ, ако отвлекат син или дъщеря на Чичо Уорън или на Доналдът Тръмп ?!? - Не три месеца, ами трийсет часа да не могат да го открият, министърът на вътрешните работи (или както там се води) е политически труп !!! А тук? И после нагло ще искат от богатото татенце на това момче да плаща данъци !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: pmartinov   
Дата:   17-04-08 10:21

Всеки който изплува финансово ако му се живее се маха от България .


Ако не му се живее остава тук.


За кратко...

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: Amigo   
Дата:   17-04-08 10:23

императоре, по принцип спечелилите милиони честно се броят на пръсти [cool] бандити мошеници не мога да жаля и не ми излизай с номера, че осигурявали хляба на много хора [cool] не го знам тоя къв е, а иначе държавата [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: Cristinel   
Дата:   17-04-08 10:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: tnt   
Дата:   17-04-08 10:25

Бащата на младежа обаче е довел в България от Мексико професионални парламентьори [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: pmartinov   
Дата:   17-04-08 10:26

Латино,латино по български .....[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: tnt   
Дата:   17-04-08 10:28

Мисленето ви е точно комунистическо и прошляшко.

дзвиньети, и аз работя честну ма нямам мелеони
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: Cristinel   
Дата:   17-04-08 10:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: Императорът.   
Дата:   17-04-08 10:31

ТНТ - ми работи умно... ;-)
Драги Амигов - ни го знаем ни го познаваме тоя - защо бързате да го обявите за мошеник?

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: pmartinov   
Дата:   17-04-08 10:33

Дзвиньети може много да работите,но като не сте правилно политически ориентирани мелеоните през крив макарон...



Публикацията е редактирана (17-04-08 10:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: IvcheTo   
Дата:   17-04-08 10:35

а професионалните мексикански парламентьори с снайпери ли са били или [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: tnt   
Дата:   17-04-08 10:35

може би не работя достатъчно чес'ну и ... както каза колегата... през крив макарон [ezik] [ezik] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: Amigo   
Дата:   17-04-08 10:39

Императорът. написа:

> ТНТ - ми работи умно... ;-)
> Драги Амигов - ни го знаем ни го познаваме тоя - защо бързате
> да го обявите за мошеник?




ама май не си прочел последното изречение [cool] не го обвинявам, щото не го знам, а говоря принципно [cool]

Тинке, ила шти дам някой и друг мильон от моите, дето съм ги спастрял от закуски [smilie8] [smilie3] ама ку додиш в аквариума и ма бийш пуне 1 гейм [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: Императорът.   
Дата:   17-04-08 10:40

В съседната тема (за Дупката) споменах Танзания... Там преди време един диктатор екзекутира всички собственици на хубави коли, с презумцията, че щом караш Мерцедес, значи си крадец и негодник и мошеник. Дали след това танзанийският народ цъфна и върза?
Не - защото щом в една държава няма богати, значи ВСИЧКИ СА БЕДНИ !!! И обратно - колкото повече богати има в една страна, толкова по-малко бедни има.

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: tnt   
Дата:   17-04-08 11:07

Мигуту, ши дода, ама друг път!
Пригатвяй мильонити [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: Amigo   
Дата:   17-04-08 11:08

https://photo-forum.net/joro/emoticons/money09.gif [smilie6] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: Chitsujo   
Дата:   17-04-08 11:09

Страх ме е да не ме залеят с киселина всяка вечер като извеждам песа или да не ме похитят, откакто подпалиха на баща ми цеха и взривиха колата, но пък кой знае, че той ми е баща [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: wfw   
Дата:   17-04-08 11:25

Императорът. написа:

> Имате погрешна нагласа и разсъждавате неправилно - щом някой
> има повече сухо, значи е крадец и мошеник и не знам какъв още.


Да бе, отиди си купи жилище на кредит. 90% от тия дето продават жилища не искат дори да им платиш по банков път. да видиш как се разкарвам с 15К евро вноска по центъра на София.

не са ментета един друг път [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: pmartinov   
Дата:   17-04-08 11:30

Сива икономика по банков път не се прави [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Мили родни картинки ...
Автор: Todd   
Дата:   17-04-08 12:06

Тогаз ша правим черна - и при мен банковите преводи не се уважават !!!! [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.