Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Пловдив, моста на ВХВП
Автор: 2metraninja   
Дата:   14-04-08 09:22

Току- що идвам бесен на работа и псувам липсата на здрав разум и грижа за обществото на пловдивските общинари. [smilie9] [smilie9] [smilie9]

Милна родна картинка - как не си носех фотоапарата, ама всички сме я виждали - на кръстовището към Практикер разкопали една яма, десет чички с дочени куртки седят и задълбочено гледат надолу, на багера кофата виси като изпразнен х.й, а стотиците коли, управлявани от данъкоплатци в начална фаза на главоболие, бързащи сутринта за работа пъплят с 5 километра в час и проклинат цяла вселена.

Понеделник, сутрешен час пик, градска артерия, дупка за газификация, България. Трагедия.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Пловдив, моста на ВХВП
Автор: nati   
Дата:   14-04-08 09:28

[smilie23]
ела в софия да видиш какво е по околовръстен път... където има път разбира се!

Отговори на това съобщение
 Re: Пловдив, моста на ВХВП
Автор: Минко   
Дата:   14-04-08 11:21

така е Димо, аз също съм полудял, щото живея точно там, от вчера е такова положението[smilie9] [smilie9] [smilie9]
идеята е била да се завърши ремонта още вчера, ама пак инженер Ганев нещо е объркал[smilie9]

http://news.plovdiv24.com/42362.html


Отговори на това съобщение
 Re: Пловдив, моста на ВХВП
Автор: exile   
Дата:   14-04-08 12:58

То целият булевард България е баси шита. От това кръстовище в посока Английската без джип не става.

Отговори на това съобщение
 Re: Пловдив, моста на ВХВП
Автор: PiToMeN   
Дата:   14-04-08 14:35

Става... с танк.

Отговори на това съобщение
 Re: Пловдив, моста на ВХВП
Автор: IvoZafirov   
Дата:   14-04-08 14:46

аз пък стигнах нормално на бачкане с приятна музичка в колата хич и не видях имаше ли задръстване нямаше ли, че и един батко ми направи място за паркиране точно като се класирах в уличката до малките 5 ъгълчета

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.