Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Петъчно... :-)
Автор: Amigo   
Дата:   11-04-08 17:26

Фермер размени жена си за коза [smilie10]
11 април 2008 / News.dir.bg


Български фермер, който е бил женен три пъти, реши да опита за последен път късмета си в брака, като се ожени за коза.
Това съобщи електронното издание на Тhe Telegraph, цитирано от БГНЕС.
Стоян Панайотов размени съпругата си Елена, тъй като тя не могла да му роди деца, с 8-годишна коза. Това се случило пред очите на изумената тълпа на пазара за животни в Пловдив.
Миналия ден един приятел ми каза, че няма късмет с жените и че наистина харесва съпругата ми, казва 54-годишният Стоян. Размяната беше направена, след като жена ми даде съгласието си. Козата е родила три малки, а жена ми – нито едно, така че тази сделка е по-успешна за собственика на козата – аз получих коза втора употреба, а той – чисто нова жена, коментирал Панайотов.

[smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно... :-)
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   11-04-08 17:28

Далавера си е!

"Ех... Да можеше и да готвиш..."

Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно... :-)
Автор: Amigo   
Дата:   11-04-08 17:34

тая случка ми напомня за един виц [smilie5] за моряците и козата [smilie8] на един кораб имали козичка и понеже моряшкият интимен живот не бил особено разнообразен, решили да го разнообразят с козичката [smilie10] [smilie5] и боцманът казал, който иска да си интимничи с нея, ама да пуска по 1 долар в касичката [smilie3] по някое време преброили парите и видяли, че някой не е оставил [smilie5] стигнали до юнгата и го попитали, ами ти бе, що не плащаш за кефа? Ааа, ние си ходим сериозно [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно... :-)
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   11-04-08 17:39

На вожда на африканско племе му се родило белокожо дете. Като разбрал веднага поискал сметка от единствения бял човек в племето - шаманът, на което той отговорил: "Айде, айде, аз питах ли те като се роди черното яре!"

Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно... :-)
Автор: Amigo   
Дата:   11-04-08 17:45

Циганина Славчо Палува С Кози [smilie18] [smilie18] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно... :-)
Автор: Todd   
Дата:   11-04-08 17:48

Жени има под път и над път - и евтино 2-3 кинта !!!

Аре иди се пазари с козата де ??? [smilie19] Никога нема да ти пусне за мангизи - само по любов !!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно... :-)
Автор: nsirakov   
Дата:   12-04-08 13:08

[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно... :-)
Автор: marchello   
Дата:   12-04-08 13:19

хахахахха знае човекът [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно... :-)
Автор: artmika   
Дата:   12-04-08 18:26

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.