Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Правосъдието в БГ отново победи
Автор: Amigo   
Дата:   11-04-08 01:19

Килия за псувня по Енергото
Мъж лежи 8 дни в ареста, изпуснал си нервите пред гишето


Който псува Енергото, рискува да бъде осъден по-бързо от най-корумпирания чиновник. 31-годишният Емил Йорданов от град Левски ще лежи осем денонощия в ареста, защото наругал две касиерки на електрическата компания CEZ. Присъдата е издадена по бързата процедура от районния съд. Йорданов си изпуснал нервите на 9 април в местния офис на фирмата. Мъжът искал да закрие сметката на къща, която се води на родителите му. Понеже не е титуляр на партидата, жените зад гишето му отказали услугата. Последвали няколко цветни реплики по адрес на майките им. Броени часове след скандала магистратите от Левски отсъдили, че избухливият клиент е нарушил обществения ред, и го пратили зад решетките. "От Енергото ни съдират кожите със сметките за ток, а не ни дават дори да се ядосаме. Колкото и да ги псува човек, все ще им е малко", коментират земляци на Йорданов.
Евгени Горанов


За бандитите няма нито следствие, нито затвор, обаче за една псувня "правосъдието" веднага се намесва безкомпромисно.
[cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: explorer   
Дата:   11-04-08 01:41

https://photo-forum.net/static/forum/2008-04/wiyj4408.JPG
http://www.segabg.com/online/IMG/2947/0001-large.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: Grandpa   
Дата:   11-04-08 01:45

Все отнякъде трябва да се почне. Добре са го осъдили, за размера на наказанието не знам.

Интересно ако служителките го бяха напсували него дали щяха да ги осъдят...[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: Coincidentia   
Дата:   11-04-08 01:49

Култово - "нулева толерантност" по български [smilie22]


Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: kaiser.soze   
Дата:   11-04-08 01:51

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: itilien   
Дата:   11-04-08 02:11

това ми напомня на вица:
алоо, енергоснабдяване ли е
не, тука е топлофикация
нищоо, и на вас да ви еба майката [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: kaiser.soze   
Дата:   11-04-08 02:12

[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: Kanonir   
Дата:   11-04-08 06:59

Ами вместо да псува, от тук нататък той и съгражданите му да вземат да си плащат сметките като си носят цялата сума на по 5-10 стотинки. Тогава да видим енергото и тия от него какви ще ги думат и де ще ги съдят....[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: volokin   
Дата:   11-04-08 09:56

Амиго имаше друго предвид.. ДА, за съд е този, ама сравнено с него има такива които са направо за гилотината [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: n1x0n   
Дата:   11-04-08 11:06

Ааа... само не разбрах... касиерките какво точно са виновни в случая, че всеки който отиде да ги псува?!
Дай пък да направим национален герой от някакъв путьо дето не му стиска да направи нещо сериозно, ами взел и напсувал две жени!

Ми като сте такива смели герои, отидете и напсувайте министъра, или регионалния шеф на НЕК! Още по-добре - направете нещо, което да има резултат, вместо простотии.

Ако майка ми беше касиерката, която е напсувал - щях да отида и на излизане от ареста да го изкъртя от бой тоя.


Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: Императорът.   
Дата:   11-04-08 11:10

Никсън - тия две кокошки са отказали да си свършат работата, за която лапат заплати !!! Заслужават не псувни а бои !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: Todd   
Дата:   11-04-08 11:18

n1x0n -не , язе ги псувам редовно всичките ,а един в данъчното го изхвърлих даже през гишето ... оти като не ти се работи тая работа и ти е писнало от тъпи клиенти - напусни бе !!!!

Ма нема да ги чакам да си кажат рецептите за баниците или коя кога кой я ебал накриво па тогава да се сетят че имат клиент !!!

Па нека тя е и майка ми ... като не им иде - кър голем .Да одят да копат ...[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Брат нема по-скапано нещо от чиновник !!!!Особенно във всякакви такива служби !!! Всички от гъз са излезли !!!

Щото сигур с конкурс ги назначават !!!


Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: Cristinel   
Дата:   11-04-08 11:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: mia   
Дата:   11-04-08 11:30


http://www.bgpetition.com/retirement-rumen_petkov/index.html

Ето тук може да се поупражните в "нещо, което да има резултат, вместо простотии" - евентуално... Искам да кажа, че ако примерно един милион българи си дадат гласа, макар и електронно, за някоя своя ОБЩА кауза, то това със сигурност е едно добро начало за промяна на нещата.

Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: g06ky   
Дата:   11-04-08 11:33

Az shtqh da psyvam dushterite na kasiertkite , te maikite ... q jivi q ne [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: Императорът.   
Дата:   11-04-08 13:30

Аферим, Тод - само ежедневен побой за такива !!! Гърби ги без милост !!!

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: Kanonir   
Дата:   11-04-08 14:23

Още по-добре - направете нещо, което да има резултат, вместо простотии.


Това имах предвид със сметките по стотинки, щото недоволството на обществото може да има доста законни форми за проява!


Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: explorer   
Дата:   11-04-08 14:40

mia,

това е грешен подход. Не трябва да се иска оставката на Румен Петков. Имаме убит свидетел срещу мафията, който преди седмица публично заяви, че Румен Петков прикрива мафиотски бос. Имаме и съдебен заседател от Плевен, който твърди, че Петков е замесен в афера с източване на банки и убийства, и имало доказателства за това. Освен това срещу Румен Петков има заведени 4 дела, които са спряни единствено поради факта, че е получил депутатски имунитет. Едното от тези дела - за осуетяване на полицейска проверка има и продължение - прикриваният от Петков търговец на крадени коли миналата година получи близо 4 милиона лева от бюджетния излишък на държавата!

Румен Петков трябва не просто да си подаде оставката, той трябва да бъде разследван и съден. Но тъй като не можем да очакваме самия той да се саморазследва и осъди, единственият вариант е публично разследване от независима комисия с участието на ЕС и Европол.


Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: equinox   
Дата:   11-04-08 14:51

Най-лошото е, че няма на кого да се оплачеш, а и да го направиш никакви мерки няма да вземат мениджърите. Аз така писах на енергото преди време да си оправят обсулжването и им описах как тяхното гише реши да затвори в 13:30 в петък вместо в 18:00. Оправдаха се, че им бил забила програмата и чакали техник. Егати програмата дето да не може да се оправи със рестартиране на компютъра. [smilie11] Всъщност причината беше, че дойде един чичко с бонбони и цветя и всички касиерки се скриха в задната стая.

Трябваше, разбира се, два пъти да пращам писмото и да чакам 2 седмици за отговор. Отговора беше от сорта - благодарим ви за разбирането за проблемите, които срещаме (какво разбиране, аз така ги нахулих) и се надявали, че и в бъдеще ще бъда техен клиент (все едно имам избор). Много зле. [smilie23]

Просто не ги виждам как ще се оправят, защото просто нямат желание за промяна. Така, че най-добре проверявате си сметките в интернет и си ги плащате в банка. Там обслужването е на по-високо ниво и няма опашки от нахални пенсионери.

Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: Mick   
Дата:   11-04-08 15:06

equinox, и в банките има служители с които не можеш да се разбереш...с лицемерна усмивка ти обясняват някакъв елементарен въпрос ама по най-сложния възможен начин [cool] - щот са професионалисти [smilie23] [cool] после като им го кажа с две приказки същотото това нещо дето ми го обяснява 1/2 час и стой та гледай физиономиии [smilie10] "-Е да де.. и така може да се каже..."
а важните неща пак ти се спестяват.. дали от непрофесионализъм или точно обратното от професионализъм [smilie8] [smilie18]
(абе кат оня дето бил научил урока за ккраставицата ... )



Навсякъде където работят хора има кадърни и културни и човечни... има и смешни мърлячи дето са "нааааай-големитИИИ" [smilie5]


а бе номера е И-пей ... после си свиркай и си пей.. [smile] и време пестиш [smilie24] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: equinox   
Дата:   11-04-08 15:12

Мда е-пей е добре, но нямам такъв все още. Не твърдя, че в банките са супер. Дори напротив. Но в сравнение с обслужването при ВиК и Енергото са просто класи над. В тия държавни и бивши държавни структури имат лошата традиция да се държат с клиентите си като с говеда.

В частния, възникнал преди 5-6 години интернет достачик такива проблеми нямам. Не плащам един куп пари като в Енергото и върпеки това обслужавнето е просто перфектно. Нито чакам на опашки, нито ми се репчат... Значи може да се направи, не е като да не може.

Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: djogata   
Дата:   11-04-08 15:12

Абе, решението на проблема с тези типове от властта е измислено мноооого отдавна...

- Човека, който е дал това решение на света се е казвал Чарлз Линч [smilie21] [smilie21] [smilie21]

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: Kanonir   
Дата:   11-04-08 15:26

Офтопик
Джога кат говорим за държавни институции, я кажи ти вече тури ли фереджето дето го разрешиха на "малката русалка" та да се изтипосаш вече легално забраден в държавна институция....

Щото тука съм се нагледал на подобни малоумия по "подпомагане" на емигрантите....[smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: Amigo   
Дата:   11-04-08 15:45

explorer [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Правосъдието в БГ отново победи
Автор: djogata   
Дата:   11-04-08 15:53

Канонир, що ми думаш ве [smilie18] [smilie18]

Откъде да знам [smilie18] [smilie18]

Аз не мисля, че фереджетата са били забранени в Дания когато и да било. Но това не им пречи да са държавата със най-строга анти-емигрантска политика в ЕС (но въпреки това си е бъкано с емигранти)

[smilie18] [smilie18]

Те и джамиите не са забранени, но няма и кой да ти разреши да си направиш джамия (сигурно са опитвали, но винаги са им давали някакъв предлог, под който това не може да стане).

Затова няма нито една.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.