Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти ...
Автор: ASTRO   
Дата:   09-04-08 18:39

Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!!! Подпиши се ако не ти се говори турски!

http://www.bgpetition.com/knijoven-balgarski/index.html

Стенограма от парламента, че са го приели:

http://www.parliament.bg/?page=ns&lng=bg&nsid=5&action=show&Type=cmSteno&SType=show&gid=163&id=883

разпращай, че си минава тихомълком!


Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти
Автор: petko331   
Дата:   09-04-08 18:43

Леле..........

Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти
Автор: Safira   
Дата:   09-04-08 18:54

[smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти
Автор: ASTRO   
Дата:   09-04-08 18:54

Ужас нали...


Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти ...
Автор: Vinsent   
Дата:   09-04-08 19:02

Е, това ще им изяде главите на тези престъпници. [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Това вече народа няма да го издържи! За това ли нашите предади са си давали кръвта да създадат и изграждат България?[smilie2] [smilie2] [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти
Автор: dampkring   
Дата:   09-04-08 19:06

Не вярвам, че това ще стане.
Ако прочетете поне изреченията (от протокола) в които се споменава "български език" ще видите, че има и мислещи в парламента. Няма да го оставят така.

Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти
Автор: todorov   
Дата:   09-04-08 19:07

Това е само началото - мандата не е свършил.
Горко на нашата страна ако пак я управляват социалисти + царисти + псевдо радетели за права и свободи

Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти
Автор: e-mil   
Дата:   09-04-08 20:33

Приели го били в парламента. А бе, четете внимателно бе, хора! Пише, че Комисията по образованието и науката подкрепя законопроекта. Да бъде един закон приет в парламента означава друго.
Не че мнозинството няма да си го приеме, ама с хотел "България" беше същото - юруш на подписките, а после "някой си нещо недоразбрал".

Не разпространявай неясна информация!

Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти
Автор: d256h   
Дата:   09-04-08 23:01

Което не означава да не се прегледа текста на петицията и при желание да се подпише човек!

Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти
Автор: bdin20a   
Дата:   09-04-08 23:30

Ееееех,"КИРИЛЕ" и ти "МЕТОДИЕ"-язък за труда Ви,язък за хората,рискували живота си за да съхранят Българската писменост!Резил за дебилите управници![smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти ...
Автор: boyanb   
Дата:   10-04-08 10:18

НЕЩО МНОГО БЪРЗО ПОТЪВА ТАЯ ТЕМА ЕЙ...
СЪБУДЕТЕ СЕ [smilie9] [smilie9] [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти
Автор: e-mil   
Дата:   10-04-08 10:27

Е, след като е четвърта поред тема, нормално е да потъва бързо.

Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти ...
Автор: Пърпъла   
Дата:   11-04-08 01:22

Скиваш ли брато защо напуснах България. Не че исках. Щото това не е народ, а стадо. [smilie9] Само единадесет постинга и темата (понеже е по-маловажна от Иван Ангелов, тенисистите и Кашалота) отива на втора страница. Да не говорим за накакви мероприятия. Ох, братле загубена кауза, [smilie2] държава в минало време, не само турски и английски, ами и китайски ще се се говори по тези земи след 100-на години [cool] Па да вземеш и ти да си правиш ника на кирлища, а?

Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти ...
Автор: digitalgab   
Дата:   11-04-08 09:06

Булгар, Булгар!

Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти ...
Автор: digitalgab   
Дата:   11-04-08 09:07

рече Ганю.

Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти
Автор: e-mil   
Дата:   11-04-08 09:56

Пърпъле!
Скиваш ли, брато какво пише в предния ми пост? Там лъжа. Не е четвърта, а пета поред тема за същото. Предните са на solo5, feon, tanyagyurova и zizomir. Общо постовете за подписката не са 11, а над 80.

Ако ти от Канада четеш само фото-форума, тук доста хора четат по няколко източника. Нормално е човек да не чака на solo5 и Amigo, а сам да се информира - все пак проектозаконът е от края на февруари. Теми за исканата поправка има в почти всички големи форуми, както и в много блогове. Нормално е човек да не взема отношение във всеки форум, а само там където си избере. Дори е нормално да не отговаря в темата, а просто да подпише петицията.

Малко е тъпо да обявяваш каузата за загубена, след като Комисията по образование вече обяви, че под натиска на общественото мнение търси начин да спаси матурите без да отпада т. 4.

Никът ми е от времето, когато базите данни в сайтовете не поддържаха кирилица. Няма да го сменя - все още много сайтове не я поддържат. Това с какви букви си изписвам името, нито помага на кирилицата, нито и пречи. Твоят ник пък е с чужда дума - като искаш да е малко по-български се прекръсти на Пурпурен.

И въобще, като декларираш, че си се отказал от народа си, най-добре да вземеш да млъкнеш.
Или па да вземеш да обясниш какво е "кирлища", а?

Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти
Автор: solo5   
Дата:   11-04-08 10:53

истина е, че темата е много дискутирана по форумите, но някак си се изплъзна на медиите (според мен напълно целенасочено)
след като се вдигна голям шум и по Канал 1 направиха дискусия по темата, за да покажат, че са национална телевизия [smilie5]
А това за матурите са пълни простотии
Да ги направят както през 1994 когато аз съм завърших средното си образование
Който има среден успех по-малък от 5 по Математика или Литература (или някой специален предмет, който е обявен) да се явява на матура
и след матурата с оценката да не се кандидатства директно в университетите
а пак да се държи изпит, защото ако аз съм учил в Долно Нанагорнище и баща ми е поправял оградата на даскалицата, която живее сама, със сигурност ще имам добра оценка [smilie5]
и някой от "големия" град, който е учил в престижна гичназия и знае повече от мен, ще го отвея като ураган сламена клечка [smilie5]
Преди години се кандидатстваше като се взимаха оценките по Математика, Литература и удвоената от изпита
Така е по-справедливо според мен
И стига са се оправдавали с тия матури, чл.4 трябва да остане


Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти ...
Автор: tanyagyurova   
Дата:   11-04-08 11:03

e-mil , поздравления за наблюдателността![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти ...
Автор: Пърпъла   
Дата:   11-04-08 14:08

Както се вижда, грубата ми правокация разбуди духа само на 1-2ма патриоти. Другите се поздравяват за рожднните си дни или спамят под постинга на Кашалота (най-великия).
e-mil, разбирам гнева ти и нямам нищо напротив думите които ми хортуваш. Не че съм съгласен с тебе за нас - хъшовете. Дето пишем на кририлица, на клавиатури без "а-бе"-то, дето четем всекидневно новините от Бг след 12 години изгнание. И които ни боли за Бг, така , както и вас. Стадо ли е българския народ? Да това сериозно го мисля [smilie2] Решението ми да напусна Бг бе продиктувано не от икономически съблазани навън, а от болктата от липсата за бъдеще. Ако ме познаваше през 90-те в България, гржданската ми и политическа активност тогава, едва ли щеше да мислиш така за мен и такива като мене. И повярвайте - да си хъш-изгнанник не е веселба също.
Освен това проблема е извън България, глобален. Господарите на света работят по план за заличване на еднолиноста на малките народи като нас. Натиска за такава промяна идва не от Доган, турските или румънски тайни служби. Идва от Брюксел. От малките народи само викингите засега се опъват, стараейки да запазят своята уникалност. Не знам кога европейците масово ще се усетят че цялата тази игра с ЕС е една игра на Биг Брадър.
Колкото до ника ми, той идва от любимата ми група, не от цвета и не става да се превежда.
Така че си запази енергията и дребната ти балканска заядливост за някоя добра обща кауза. И ме извини ако имам още грешки, че бъразм - отивам на работа.
Лек ви ден, чета [beer]
Астро, братле, на теб специално ти пожелавам приятен уикенд.


Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти ...
Автор: ksietta   
Дата:   11-04-08 19:53

...


Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти ...
Автор: Saiman   
Дата:   11-04-08 20:59

[smilie11] [smilie10] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти
Автор: Arutha   
Дата:   11-04-08 21:43

Вие да не правите нещата само защото са задължителни [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти
Автор: Блясък   
Дата:   11-04-08 22:16

За пореден път се опитват да правят пушек, да ни замажат очите от далаверата, която явно се задава за власт-имащите. На всеки е ясно, че това няма да мине. Въпроса е да се занимаваме с нещо, че да ни се отвлече вниманието от ДАЛАВЕРАТА им....

Отговори на това съобщение
 Re: Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!Подпиши се ако не ти
Автор: nsirakov   
Дата:   12-04-08 13:10

[ezik]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.