Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 понеже в петък ме няма, та...
Автор: charm   
Дата:   09-04-08 14:52

*Закачила съм на огледалото на колата едни големи мартеници (пухкави бяло - червени топки).
Обикновено като чакам мъжът ми да ме вземе вечер с колата, вечно я пропускам и не я забелязвам, та се налага да ми звъни по телефона да се огледам, но онази вечер той спира аз се качвам и гордо му казвам "Ааа, този път те познах по топките!"

----------------------------------
*Преди години когато още пушех, та бързам да си хвана такси и си мисля как трябва да си купя цигари. Влизам в таксито и казвам да шофъора "Едно бяло виктори", човека умря от смях, а аз ... от срам"

------------------------------------
*Почиствам си телефона със спирт и казвам на колегата до мен "Така и така съм се нацапала - искаш ли да лъсна и твоя?", при което реакцията беше [cool] [smilie11] [smilie10]
--------------------------------------
историите не са лично преживяни, но ме усмихнаха
[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: _alice_   
Дата:   09-04-08 14:55

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: niagara   
Дата:   09-04-08 14:55

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: IvcheTo   
Дата:   09-04-08 15:00

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: jekopj   
Дата:   09-04-08 15:06

На скоро бях на профилактичен преглед.Хубавичка женица вдигаше телефона в приемната на поликлиниката,а се оказа,че е и лаборант в кабинета за ЕКГ.Подавам и направлението и чакам да ме упъти за някой кабинет,а тя ми посочва вратата от среща и казва:
"-Влизай,събличай се и лягай на кушетката,аз след малко идвам".
Мисля си,какво ли е минало през ума на някои пациенти,които не знаят за какво става въпрос...[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: tnt   
Дата:   09-04-08 15:07

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Чармче! [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: pishman   
Дата:   09-04-08 15:09

[smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: niagara   
Дата:   09-04-08 15:11

Истинска случка.
Отишла съм в Хасково. На площада си търся нещо за хапване и гледам Боза, баници и кифли.
Хвърлям едно око - изглеждат чудесни, ама опашката голямааа[smilie2]
Идва моят ред[smile] , казвам една кифла с мармалад. Свършили преди малко.[smilie2]

Еее[smilie2] , измънках, ами нямате ли все пак да извадите кифли с мармалад, толкова ми харесаха,
обичам ги много и друго не искам да си взема.
И пак повтарям.... и потретям с всички думи и интонации на изречението за кифлите с мармалад.
Продавачката усети, че повече се кудоша, отколкото да повишавам тон, и с усмивка се разделихме.

Вече през рамо чувам следващия от опашката как казва: Една кифла с мармалад[smilie18]

Това вече дойде много на продавачката и го погледна направо зловещо[smilie18]
Той или не беше разбрал за свършването на кифлите, или беше по-голям зевзек от мене[smilie18] [beer]
На хората от опашката им беше забавно, но трети вече не си позволи да иска кифла с мармалад[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: ilchoni   
Дата:   09-04-08 15:14

хахаха ще ме уморите, ейййй [smilie5] [smilie18] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: Todd   
Дата:   09-04-08 15:31

Бачкам в едно заведение -монтирам там разни неща на бара , и разни жици , чаркове , инструменти чудя се кое как да взема ....от другата страна на бара едно маце- на собственика дъщерята съвсем сериозна :

- Извинете , искате ли да ви го държа ???

Огледах се подозрително и съсвсем тихо и викам :

- Внимавай как се изразяваш !!!

Гаджето съвсем се сконфузи ...[smilie19] ма ша ме вкара в беля така .Какъвто ми е слаб коловоза....


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: jekopj   
Дата:   09-04-08 15:37

Преди време бяхме с една колежка по служебни задачи и ще се връщаме на работа с автобус.
Дойде нашия автобус и народа се скупчи да се качва,а аз като кавалер стоя зад колежката и си чакам реда.А тя с една дълга до петите пола,която без да забележа се надиплила на стъпалото на автобуса.Единият ми крак вече беше на стъпалото,а колежката понече да се качи и в миг остана без пола.Гледам,полата и върху стъпалото на автобуса,а моя крак затиснал единият и край.Аз се смутих,тя се изчерви,а мъжете отстрани се изкефиха...[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: onlineivo   
Дата:   09-04-08 15:48

Давам стая под наем. За момиче. С голям балкон.

Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: tan4o   
Дата:   09-04-08 15:55

Поръчвам си такси от вкъщи, и слизам пред блока, виждам жълта кола и се намъквам бързо нея,като си кавам адреса.В същия момент виждам че вътре двама мъже ме гледат странно...явно съм прекратила разговора им.Оказа се че колата не е такси, а е само жълта.Умрях от срам[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: tutttifrutti   
Дата:   09-04-08 16:04

[smilie18] [smilie18] [smilie18] tan4o,туй ми звучи като мое изпълнение

Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: tan4o   
Дата:   09-04-08 16:06

Да не са си боядисвали колата жълта,кой ги е карал[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: letera   
Дата:   09-04-08 16:18

tan4o - [smilie24]

Студентски град - София, в средата на 90-те. Моя приятелка, тогава студентка, очаква с трепет следващия ден, за да получи запис с парички от провинцията. В джобчето й - цифром и словом 30 стотинки. В същото време тоалетната й хартия е свършила, а пък при хранителните запаси се търкалят само няколко корички хляб. Екзистенциална дилема. Върви тя към близкото магазинче и в главата й се върти като стара плоча "вечният" въпрос: "Хляб или тоалетна хартия"... "Тоалетна хартия или хляб"...
Очи в очи с палача - магазинерка идва моментът, в който трябва да бъде избрано само едното:
- Една тоалетна хартия.
Край. Изборът е направен. Отговорът:
- Свърши.
- Ами... тогава един хляб...

----------------------
Обожавам я тая история! Толкова е... човешка!

Хайде - наздраве за хубавите истории [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: niagara   
Дата:   09-04-08 16:23

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: bobihot   
Дата:   09-04-08 16:26

Танчо- имаше протести на собствениците на жълти коли срещу такситата...
На времето (до преди 20г) други коли бяха жълти...[ezik] [beer] [shtrak] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: tnt   
Дата:   09-04-08 16:27

Адаш, аз един ден кат' махах да спра такси и взех, че спрях Чипи - жълта му била служебната кола [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: niagara   
Дата:   09-04-08 16:32

Аз веднъж махах за такси, че закъснявах, а ми спря тролея - не на спирка[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-04-08 16:40

Тинтоооо [smilie18]

Танчооооо [smilie18] [smilie18] [smilie18]

аз бях свидетел на подобна история как юристката от мосв връхлетя в колата на нищо неподозиращ човечец явно чакащ жена си, вместо в колата на колегата, който беше спрял зад човека. И двете коли тъмно сини. Та мацката е една с голеееми очи малко цапната в устата та с едни папки и чанти без да гледа отваря с размах вратата тръшва се на седалката и казва - айде карай че закъснявам. Усеща се че нещо не е наред и като поглежда какво да види, човекът се спекъл здраво и мънка нещо за грешка. Мадамата изхвърча от колата засрамена ама иди обяснявай после че е било грешка ако женицата на тоз човечец беше видяла това изпълнение
Аз лично се попилях от смях
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: charm   
Дата:   09-04-08 17:28

Водопадско, по повод на кифладжийската ти история се сещам за един виц:

Един човечец в сладкарницата:
-Дайте ми моля, една баничка!
-Дядо, нямаме банички.
- Добре, дайте ми една баничка
- Ама господине, не разбрахте ли, нямаме банички бе!
- Абе жена, само една баничка искам...
- ....
Зад дядото на опашката полицай:
- Абе булка, какво му се обяняваш бе, вземи тавата с баничките и го удари по главата [ezik]
-------------------
и кат се сетих за полицай, ето един действителен случай:

Баща ми ходеше да работи часно навремето в едно село Смоляновци - център на околията тогава - модерни големи къщи, богати партийци и т.н.
Бърка си той една вечер бои да докара цвят, а до него зяпа полицай с ръцете на буква Ф.
- Ко прайш би Камини? /кратко отклонение: въпросното село е в северозапада, където се говори много твърдо, но жителите на селото са преселници от Смолян и до ден днешен говорят меко; като спуснати от небето са. В същото време обаче са възприели и част от диалекта на северозапада/
- Па те тука - мешам охра и бела да получа едикво си...
- Тц, тц, брйе брей, тва да имаш охръ буйъ, мой си прайш къв си цвет сакаш...
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: Todd   
Дата:   09-04-08 17:59

Сигурно и на вас ви се е случвало да напъхате ключа в някоя чужда кола ...
Веднъж за малко да разбия ключалката до кат се сетя да видя номера...добре че колата беше на един приятел а моята беше 2 коли зад неговата...[smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Секви идиощини..[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: princess_Lia   
Дата:   09-04-08 20:10

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: понеже в петък ме няма, та...
Автор: kali222   
Дата:   09-04-08 20:18

Преди няколколко години сядам в кафене и си поръчвам кафе, а сервитьорката ме пита: "Кафе или лаваца?" - аз я гледам в недоумение и смутено смотолявям: "Ама лавацата не е ли кафе?" А тя - пак същото, но аз все още не стоплям... и така няколко пъти... докато схвана, че ми изрежда марките кафе, които предлагат.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.