Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Деба тея тирове деба...
Автор: navy   
Дата:   03-04-08 22:08

... в момента гледам новините, ТИР на чужд гражданин, натоварен, не успява да спре помита коли и помита микробус, има загинали има ранени..
Деба мааму и простаците деба!

Мен миналата година ТИР натоварен с детски храни близо 15 тона не успява да вземе завоя и ме помита като ме мята на 10 метра назад!
Хубаво, че бях с нова здрава кола, няма сериозно пострадали...

Ама вече като видя ТИР и ми призлява!
КАК карат като обезумели, как вземат завоите...

Тоя тираджия го съдя, турчин, ще го разкатая, засега ми са покрити материалните щети че и отгоре, ама факта, че войната по пътищата продължава и тия камионаджии просто ме вбесяват ме подтикнаха да пусна тази тема!

Мама им смотана...

Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: heavyrockin   
Дата:   03-04-08 22:09

FUCK 'EM ALL!

Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: hunter   
Дата:   03-04-08 22:09

че и с алкохол в кръвта -да го е.. и професионалиста

Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: navy   
Дата:   03-04-08 22:16

От фактите досега дето съм гледал оставам с впечатлението, че западните и изобщо чуждите тир-аджии минават през страната ни нахакано и лековерно без да ги е страх от ЛЕКИТЕ ни закони [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: solo5   
Дата:   03-04-08 22:18

ТИР-овете са най-опасни
движат се по 4-5 един след друг нощно време
изпреварват на както си искат и те притискат
не им пука че нямат място да влязат
прибират се, дори и да те хвърлят встрани
карат с по-над 120км/ч
и изпреварват пред опасни завои без да им пука
да не говорим, че са накичени с фарове като коледна елха и заслепяват яко

Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: LTG   
Дата:   03-04-08 22:35

Не са само тировете. В София няма камион, който да кара строителни м-ли и да не е претоварен. Полицайте яко гушат и ги пускат без да викат кантар на ДАИ да за ги претегли.
Въпрос на време е някой такъв да се потроши и да направи меле я на някоя спирка, я с някой рейс.
Ежедневно имам работа с такива и за да могат да припечелят возят товари дори и двойно по-големи от товароносимостта защото им се плаща на тон превозен товар.
Видите ли камион с тухли, газобетон, торби с цимент, гипс, строителни лепила - бегайте на поне 20 метра от него. [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: navy   
Дата:   03-04-08 22:50

200...

Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: solo5   
Дата:   03-04-08 22:51

а не ви ли правят впечатление камионите, които носят разни дърва, камъни, железа и т.н
които не са обезопасени

Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: Amigo   
Дата:   03-04-08 22:53

а какви правни мерки могат да се вземат срещу такива чуждестранни водачи от пострадалите и техните роднини?! [cool] и изобщо законът какво предвижда в такива случаи?[cool]



Публикацията е редактирана (03-04-08 22:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: tochnia   
Дата:   03-04-08 22:59

В Германия хората като превозват окосена трева от градинките без да е препълнена слагат отгоре покривала за не разсипят някъде че ги чакат глоби [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: navy   
Дата:   03-04-08 23:02

Не знам, ама тоя ще си го съдя до дупка [smilie7]
Не съм пуснал тема да се оплаквам или да търся помощ... просто да си се напсувам както аз си знам... мама им деба и изроди!

Сега го гоня за морални и други щети... тоя просто няма да може да стъпи в България, още щом дойде и ще го призоват съдебните, няма да може да работи по маршрута, по който всява опасност!
Парите си ги взех, сега просто принципно го гоня...
Дори и да не припари до БГ... пак е полза [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: SLR   
Дата:   03-04-08 23:13

"От фактите досега дето съм гледал оставам с впечатлението, че западните и изобщо чуждите тир-аджии минават през страната ни нахакано и лековерно без да ги е страх от ЛЕКИТЕ ни закони" - това за съжаление си е точно така[smilie8]

Лятоска, в гръцко, не ми направи впечатление ТИР да наруши правилника, обаче от Кулата към София, се нагледах на простотии от тирове с гръцка регистрация[smilie23]

Същото важи и за колите с дипломатически номера[smilie23]

Извода явно е "като караш в България, карай като българин"[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   04-04-08 10:34

педераси нещастни
миналата събота до бургас и обратно се нагледах на простотии с тираджии по пътя

ПП: тия с мерцедесите дет ми карат с по над 200 не ги споменавам

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: ddimo   
Дата:   04-04-08 11:14

Все още сме единствената страна в ЕС, в която камиони могат да се движат:
- нощно време
- през почивните дни
- по абсолютно всички пътища

Поради този факт, щом минат границата, започват да наваксват загубеното време от принудителен престой в други страни. И всички превозвачи си изчисляват прехода така, че да минат през БГ в събота и неделя. До преди няколко години режимът беше свободен и в Румъния, но вече не е.

В европата режимът е "свободен" само за такива, които превозват "бързо развалящи се стоки", но и те могат да се движат непрекъснато, само ако има двама шофьори, които да се сменят на всеки 4 часа.

Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: Todd   
Дата:   04-04-08 11:33

На село от баира вслизат със по 150 км в час.....обаче ченгето вика - началника не е казал !!!
А начлника нема да каже щото заместник министъра по транспорта има транспортна фирма на 5 км от селото...[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Щото ченгетата са измикяри !!!

Щото УСА може да са секви но там колата и камиона се квалифицират като употреба на смъртоносно оръжие !!!!

А у нас даже не можеш да ги откраднеш .... нема такава квалификация за транспортно средство !!![smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: solo5   
Дата:   04-04-08 12:47

Как не трябва да се превозват опасни товари

Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: Amigo   
Дата:   04-04-08 16:26

Жестоката катастрофа на ”Хемус” на снимки и видео [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: Grandpa   
Дата:   04-04-08 19:55

Миналата година един капут за малко не ме изхвърли от пътя. Ядосах се и го подгоних -после се отказах - тука за "road rage" много дърпат уши (и трябва де), а имах и пушка в колата - ходи после обяснявай на ченгето, че съм го годил да го спра да го напсувам и да му взема данните, не да го трепя...

Отговори на това съобщение
 Re: Деба тея тирове деба...
Автор: Amigo   
Дата:   08-04-08 14:55

Шофьор помете три деца на зебра и избяга
08 април 2008 / News.dir.bg

Шофьор блъсна три деца на пешеходна пътека в Пловдив и избяга, съобщиха от пресцентъра на Областна дирекция "Полиция" в града на тепетата.
Двете момчета и едно момиче са блъснати около 18.50 часа в понеделник на пешеходна пътека на кръстовището с кръгово движение на бул. "Цар Борис Трети Обединител" и бул. "България".
Малко по-късно колата - Фолксваген Пасат, е била намерена, а шофьорът се укрива. Най-вероятна причина за катастрофата е движение с несъобразена скорост.
15-годишната М.Й. и 15-годишните В.Д. и В.М. са откарани в болница. Момичето е с контузии на гръдния кош и единия крак, а момчетата са с контузии на краката. Животът и на трите деца е вън от опасност.
[cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.