Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Няма да търпим това!!! Предлагам Анти софтуер!!!
Автор: matasel   
Дата:   01-04-08 16:35

Възму'тен сън до дъното на Душата си, а и по-долу, от последното своеволие на АдминЪт и по-специално за забраната на HDR. Е па Той ли че ми кае на мен кое спъвало развитието ми на фотографин или......
И софтуер му бил на разположение.
Е па аз имам софтуер, които така маскира HDR, че Админскийо софт нема да го разпознае, ако ще и на оня Крей ли там - какъв ли там бее да го пусне тоя софт.
Ако трябва таке че го маскира моя софт ХДР, че мое и да заприлича на снимка на известна форумка пред огледалото в оскъдно облекло.
Който се интерсува моля на ЛС - за цената по договаряне - мое и натурално заплщане - разбира се зависи от човека. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Няма да търпим това!!! Предлагам Анти софтуер!!!
Автор: Nikon_F2   
Дата:   01-04-08 16:42

[smilie5]
Честит 1-ви АПРИИИИИИЛ!!![smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Няма да търпим това!!! Предлагам Анти софтуер!!!
Автор: allx   
Дата:   01-04-08 16:43

Хоризонтален флип и става RDH.Софта не го разпознава

Отговори на това съобщение
 Re: Няма да търпим това!!! Предлагам Анти софтуер!!!
Автор: matasel   
Дата:   01-04-08 17:01

Абе и с фотоклипа става директно - кове 30 бленди, а ако използваш винтове вместо пирони и до 40 ги докарва.

Отговори на това съобщение
 Re: Няма да търпим това!!! Предлагам Анти софтуер!!!
Автор: danbi   
Дата:   01-04-08 17:10

аз нещо чух слух, че от утре само снимки съставени от четните битове ще се приемат на сайта... тъй като в снимките и без това липсвали цветове, сюжет, композиция и фокус. половината битове били повече от достатъчни.

Отговори на това съобщение
 Re: Няма да търпим това!!! Предлагам Анти софтуер!!!
Автор: matasel   
Дата:   01-04-08 18:03

Дааааа, а след като пуснах тази тема ЕксполорерЪт не ме пусна във ФФ - тотална конспирация.
Но ЛС валят като летен порой. Вече ми се препълни лимитЪт и трябва да трия, за да не останат незадоволени клиенти, т.е. съформци и най-вече съфорумки.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.