Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Поколението на хиперинфлацията
Автор: _alice_   
Дата:   01-04-08 16:50

Поколението на хиперинфлацията

Я, то било за нас писано. Доста верни неща казва за Моето поколение [smilie8] [smilie8]

п. с. това трябва да се чете като депресивно-оптимистична тема [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: Coincidentia   
Дата:   01-04-08 16:58

Бива, има оптимизъм [smilie24]

Макар че аз съм стар вече и така и изобщо не влезнах в rat race-а, а все към любов ме дърпа...

Ама е готинко де, има хем такива нещица, хем онакива и, да, оптимистично е, аз също си мисля, че по летищата и извън тях е пълно с хора, които ще разрешат сегашните проблеми, както преди е било пълно с такива, които са разрешили миналите [smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: angie_   
Дата:   01-04-08 17:01

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: _alice_   
Дата:   01-04-08 17:03

анджи [smilie3]

мъничка си ти, затова така му се чудиш. за мен до голяма степен е вярно [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: Safira   
Дата:   01-04-08 17:07

хубава тема,Елена [smile] [smilie24] не влизам в това поколение,но искам да кажа,че текста определено си струва и е всъщност....за всички [smile] [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: angie_   
Дата:   01-04-08 17:12

Интересно е, че въпреки дългите работни дни до този момент не сме създали нищо умопомрачително. Има нещо тъжно в подозрението, че най-голямото постижение е гигантската спам машина на Марк Цуркерберг, Facebook. Добрата новина е, че имаме шанс да наваксаме във втората четвърт: както излиза, ние сме поколението, което трябва да направи нещо за глобалното затопляне, ислямския фундаментализъм, антиислямския фундаментализъм и СПИН епидемията. И някъде дълбоко в себе си се надявам, че именно безумният начин на живот ще създаде правилните идеи в тези посоки. Може би точно в този момент някой намира решение на големите проблеми на века чакайки за полета си на летището във Франкфурт.



малка -не малка ,всеки вижда че има доста истина в това ... [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: n1x0n   
Дата:   01-04-08 17:18

Поредната драма на самосъжаляващо се юпи. Май жанра отново излиза на мода...

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: Safira   
Дата:   01-04-08 17:22

.



Публикацията е редактирана (01-04-08 17:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: Todd   
Дата:   01-04-08 18:33

хе хе , язе ги гледам секи ден.....не на добре тая работа.

Приличат на зомбита...[smilie5]


[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: _alice_   
Дата:   01-04-08 19:52

на мен пък не ми се струва самосъжалително. провокира разн мисли, които повечето хора си задават в даден момент - какво успях да направя дотук, къде се провалих, в правилната посока ли вървя или е време за промяна ... такива неща ми казва на мен поне

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: Chitsujo   
Дата:   01-04-08 19:53

Тодде, и аз се превърнах в зомби последните 9 месеца, откакто почнах зомбираща работа. По-зле сме и от родителите си едно време. Искам да я сменям, ама не се знае кога ще се появи моето ново раб.място, аххх мечтиии[smilie25] [smilie25] [smilie25]

Божеее, май и аз съм в това поколение [smilie10] [smilie10] Набор '84 брои ли се?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: dexter_d   
Дата:   01-04-08 20:31

Aз съм роден в година от посочените, но изобщо не отговарям на описанието.

Подозирам, че авторът се опитва да омаловажи това на какво е заприличал и собствените си проблеми, като ги приписва на цялото си поколение.

[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: SLR   
Дата:   01-04-08 20:48

Хммм, такива свръхобобщения винаги са леко неверни[smilie8]

Иначе както пееше Тодор Колев - "Старите знаят, но не могат; младите могат, но не знаят"

...или както казваше великия Синатра - "That's life"[smile]

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: rumenn   
Дата:   01-04-08 21:11

аз от както работя в събота съм се зомбирал.. и искам да си върна комунизъма.. [smilie18] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: dobria_starec   
Дата:   02-04-08 12:57

блях[smilie2] , тва е вярно

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: Todd   
Дата:   02-04-08 13:07

Автор: Chitsujo
Дата: 01-04-08 19:53

Тодде, и аз се превърнах в зомби последните 9 месеца, откакто почнах зомбираща работа. По-зле сме и от родителите си едно време. Искам да я сменям, ама не се знае кога ще се появи моето ново раб.място, аххх мечтиии[smilie25] [smilie25] [smilie25]

Божеее, май и аз съм в това поколение [smilie10] [smilie10] Набор '84 брои ли се?[smilie11]


[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Чакай де , тепърва ще се шашакаш ...[smilie5]
Ти си по-малка и от щерката -значи аз съм родителите [smilie19]

Три телефона , коли , тичане , спешни задачи ......алоо ора !!! Работа ще има и след 1000 години !!!

Вие нито ще я свършите нито ще ви има толкоз време ....

Но това си е личен избор ...на мене 3 коли , 2 къщи жена и куче ми стигат
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] ...е, една две жени още може би ша издържа [ezik] [ezik] [ezik]

А пък и ме мързи.....ама много[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: ejko   
Дата:   02-04-08 13:09

хахаххаха баси тъпата статия:
"ние сме поколението, което трябва да направи нещо за глобалното затопляне, ислямския фундаментализъм, антиислямския фундаментализъм и СПИН епидемията. И някъде дълбоко в себе си се надявам, че именно безумният начин на живот ще създаде правилните идеи в тези посоки."
Пича хем е отреден за велики дела, хем се "надява" идейте ей така да се създадат...:) Кофти е когато самомнението на човекът е толкова голямо, че се чувства отговорен за съдбата на цялото човечество, но не и за своята собствена. Хората са станали малки зъбчета от някаква машина и се надяват, че тази машина върви в правилната посока. Редно е първо да поемеш отговорност за себе си и сам да избереш посока и когато всеки го направи..., тогава и света ще тръгне в правилната. То е като при пеенето- ако пее цял стадион никога не може да пее фалшиво, независимо как пеят индивидите. Но за да пее стадиона трябва всеки от нас да пее своята песен.
А тоя тип кво прави..., не пее..., той хленчи.
Ама кой ти мисли, обречени сме да ни водят, мрънкала, а ние да им се кефим, че видиш ли тоя мрънкал с финес...



Публикацията е редактирана (02-04-08 13:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: _alice_   
Дата:   02-04-08 13:18

ежко [smilie8] [smilie8]

това за стадиона ми хареса [smilie24] [smilie24] [smilie24]

иначе кой пее и кой хленчи не знам, нито кой кого води и на къде [smilie11]
статията провокира, ако не друго, човек да се замисли за собствените си действия/бездействия ... може би, все пак в един момент целият стадион ще запее ( You'll neve walk alone )[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: ejko   
Дата:   02-04-08 13:19

You'll Never Walk Alone[smilie24]
якооооо

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: d256h   
Дата:   02-04-08 14:29

Като есе, приемам статията. Има цялостна логическа завършеност. Също като есе, автора има право да направи своите изводи, но само толкова, те не са обективна мярка. В текста има и няклоко неверни твърдения, но няма да ги споменавам, защото ще ни отклони и ще изпющят 300 поста поне. По логиката на автора ако ми дадете исторически момент (дадена, конкретна година), аз ще мога да пренапиша есето за този период. Исторически погледнато, за България, сега изживяваме бурен, но мирен живот. Ако погледнем от средата на 18-ти век в България има бунтове, войни, глад и разни други тежки сътресения. Ако се замислите сега сме в период на липса на повсеместна принудителна смърт и болести. Затова смятам, че есето, ни показва автора в своята пълна заблуда...
Никсън-а е прав, идва на мода самошвепсирането (съжалението) на юпито!

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: Frida   
Дата:   02-04-08 16:31

Кво му се нахвърлихте на момчето? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: n1x0n   
Дата:   02-04-08 16:41

Ми да не хленчи толкова и всичко ще е наред. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: Frida   
Дата:   02-04-08 16:43

Айде, айде ... само той хленчи ...

Отговори на това съобщение
 Re: Поколението на хиперинфлацията
Автор: ejko   
Дата:   02-04-08 17:22

Frida какво го защитаваш тоя смешник[smilie6]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.