Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Относно новите правила на форума
Автор: vasu   
Дата:   26-03-08 19:28

Здравейте.
Искам да попитам защо трябваше да се променят правилата за качване на снимки? В категория Представяне, след като бъде качена една снимка, тя до 2-3 часа е вече на 5та страница и дори да се случи някоя хубава снимка, то тя никога няма да получи нужните си гласове.
Колкото до новите правила на форума, има ли някой който изобщо гласува с рейтинг Б, и как очаквате потребителите постепенно да се издигнат и да преминат на следващото ниво с достъп до всички категории, след като няма изобщо кой да гласува? В крайна сметка не за това снимаме, и рейтингът на дадена снимка далеч не е всичко, но защо да го правим като дори и критика не може да получим...
Това е моето мнение, поздрави на всички [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: overflow   
Дата:   26-03-08 20:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: plamendo   
Дата:   26-03-08 20:51

kato cqlo scripta za fouma nee dobar ima kade po dobri free scriptove za sajtove kato tozi kojto da ima galeria i forum , toq ima samo nqkolko opcii za poveche info vij www.hotscripts.com

http://www.hotscripts.com/Detailed/26670.html
http://www.hotscripts.com/Detailed/44847.html
http://www.hotscripts.com/Detailed/7132.html
...

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: alexoff   
Дата:   26-03-08 20:52

По големия проблем е, че дори и малкото коментари които се получават под снимките са страшно безсмислени и безполезни. Щеше да е хубаво ако имаше повече градивна критика.

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: boni   
Дата:   26-03-08 20:54

vasu, всички снимки в представяне се преглеждат. Няма неоценени шедьоври. Ако все пак някой смята, че е недоценен - има опция да си изпрати линк към профила като портфолио и профилът му ще бъде внимателно разгледан.
Аз пък ще ви питам как така хем не се гледало представяне и не се гласувало, хем над 300 снимки са минали бариерата в представяне за последния един месец :
https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=GALLERY_RAITING_B&PERIOD=30&CATEGORY_ID=42&offset=0 [smilie3]

Аз твърдя, че в този сайт няма нито един добър автор, който да е пропуснат и да е останал в представяне.

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: boink   
Дата:   26-03-08 21:03

първата снимка с влака е на автор регистриран 2004. много търпелив човек.[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: boni   
Дата:   26-03-08 21:19

Не е важно кога е регистриран, а какво и кога е показвал.
Всъщност, казвал съм го и друг път, ще го кажа отново. Ако някой се чувства недооценен във Фото Форум, ако някой смята че системата за оценяване на сайта му пречи да се развива, ако някой смята че тук се оценява един тип фотография, а друг тип не се оценява, нека пробва да покаже нещата си и в други големи сайтове. Нека да опита във photosight.ru, photographer.ru, photodom.com, photo.net и т.н.
Моите наблюдения са, че тези които са добри тук, са добри и навсякъде, както и обратното. Типичен пример са автори, които сa оценени високо навсякъде като luigi, mnawrocki(те не снимат ч/б и арт), като Simon, Kolov, Andreev, Shamanski,Laila и т.н.
Така че, моето мнение е - няма смисъл от това да търсите причината в системата на оценяване, търсете я в себе си. Ако можете да оцените правилно и критично себе си, това ще бъде първата крачка към вашето развитие.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: look   
Дата:   26-03-08 21:28

От това оценяване никой нищо де факто не печели. Само ме беше яд ,че не мога да пускам в категориите жанрово

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: tnt   
Дата:   26-03-08 21:32

Бони, не е ли възможно да се направят категории:
Представяне - Портрет
Представяне - Улицата
и тн...
Вярно, че ще се нароят доста категории, но все пак това ще улесни и разглеждащите, които се интересуват само от определени категории.
Още повече би могло тези категории да са видими само от потребителите с определен статус?

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: boni   
Дата:   26-03-08 21:39

tnt, представяне се гледа ежедневно. Има опция за изпращане на портфолио. Няма пропуснати шедьорви там, както може да се убедиш. Там добрите снимки просто изпъкват. Имаше доста случаи на снимки, които от представяне се появиха в дясната колона на 1-ва страница.
За какво да правим категории там, за да качват това в категория "представяне - голо тяло" ли? :
https://photo-forum.net/static/forum/2008-03/nmvf9356.JPG
http://212.36.3.59/site_pics/180/p_1206529691_DSC06595.jpg


Всеки, който поне малко се е постарал, е излезнал от представяне.



Публикацията е редактирана (26-03-08 21:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: demolution   
Дата:   26-03-08 21:44

Сайтът не е доизмислен това е което мога да кажа.Както и ,че хората които се занимават с него които и да са,не търпят критика което говори мн.лошо за тях!

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: tnt   
Дата:   26-03-08 21:44

Ок! съгласна съм... Постарали сте се да проведете политика в това отношение. Не я оспорвам, защото принципно съм ЗА.
В едно Представяне-Голо тяло тази снимка ще потъне веднага... А други, чийто замисъл и изпълнение са добри ще изпъкнат повече ако са в правилната категория, не мислиш ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: bobi91   
Дата:   26-03-08 21:53

Регистрирах се скоро но това което забелязвам е че в Представяне прекалено бързо снимките се изместват. На добри снимки не мога да получа достойна оценка. [smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: boni   
Дата:   26-03-08 21:55

Не знам ТнТ, дали някой ще има нерви да цъка по всички категории в представяне. Сега аз отварям едновременно по 150 тъмба и за минути виждам ако има нещо добро.
Аз пак казвам - дайте да видим има ли неоценени автори в това пусто представяне:) Като пускате такива теми, поне давайте линкове - тоя и тоя е недооценен, поне да има полза от темата и ако има такива хора, да ги оценим.

Постоянно има теми "Ама системата", "Ама правилата" , "Ама има недооценени" и т.н. Веднъж не видах тема "Ето този автор сме го пропуснали, дайте да му разгледаме профила, защото заслужава"

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: DeyanStefanov   
Дата:   26-03-08 22:01

боби91 - е съжалявам ама със залези и изгреви не става.
бони - [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: ivodam   
Дата:   26-03-08 22:03

boni: Нови правила, хубаво, ама защо, Бони, трябваше да ги правите с обратна сила, хора, които бяха минали бариерата при предишните правила, сега пак бяха върнати в първи клас - доста грозна несправедливост, нещо като законодателство с обратна сила... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: tnt   
Дата:   26-03-08 22:05

ами Бони, може би си прав...не знам вече... Казах го в една друга тема:
Просто реализирайте идеите си, търсете най-добрия възможен вариант и се забавлявайте! [beer] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: mitaka   
Дата:   26-03-08 22:07

Не ви ли писна да пускате теми за правилата на форума и да ги обсъждате!
Не разбрахте ли че полза няма ,все едно спорите с радио![smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: boni   
Дата:   26-03-08 22:12

Ами Иво, искам да ти кажа, че точно затова ги направихме, за да се върнат някои хора. Малко беше станало непоносимо положението в избрано. Или на тебе ти харесваше диви животни да се пълни с тигри в клетка, домашни кучета и котки, коне и т.н. Не знам дали си забелязал колко намаляха тези случаи? Или не си?
То пък едни прагове непосилни, страхотия.[smilie18] Всеки форумец с елементарен усет за фотография ги минава.

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: likeduh   
Дата:   26-03-08 22:15

абе ....къде е батко бе ...JORO де

Аз твърдя, че в този сайт няма нито един добър автор, който да е пропуснат и да е останал в представяне

бони ..аве не е така ..тук останаха малко добри автори....[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: likeduh   
Дата:   26-03-08 22:18

апропо ..васкууу...
новите днес/правила/ ще са стари утре ..споко бе човек, снимай! ....тва че не те гледат тук ..ми иди на друго място ........мое и там да не те погледнат [smilie18]
ма знае ли се.....[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: likeduh   
Дата:   26-03-08 22:21

еее не ..бони ...ми вижте на тва младо момче профила......май е време за нови правила....[smilie18]
vasu..поздравления....[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: boni   
Дата:   26-03-08 22:21

А така, слушай Likeduh, той знае от личен опит[smilie18]
Лека нощ на всички.

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: ivodam   
Дата:   26-03-08 22:24

boni: За тези неща сме предлагали съответните решения, както знаеш, модератори и т.н., сега да не се повтаряме... а така покрай сухото и суровото, върнахте например един от най-големите орнитолози в България, човек с международна известност, който наскоро беше дошъл, с ник brantatours, и който би бил от много голяма полза за галерията.

Отговори на това съобщение
 Re: Относно новите правила на форума
Автор: likeduh   
Дата:   26-03-08 22:27

бони ...жената ли те скяца......
моята налива ракия....бе от правилата ще да е[ezik] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.