Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 ФФ (де)еволюция
Автор: gorbi   
Дата:   23-03-08 13:12

Забелязали ли сте как новорегестрираните форумци са плахи, вежливи, възпитани, интелигентни и разбрани.... И как след една година започват да говорят като с баба си на село, цинични, груби, безпардонни и без обноски.... Това на перманентна липса на възпитание ли се дължи или на жажда някой поне в интернет да те забележи.... Друг тип "презимували" форумци пък трябва да имат поне по три теми на ден и да ги повдигат с глупости непрекъснато, за да си намират смисъл в живота..... Споделям тия размисли, защото няма какво да се чете последно време... всъщност той процеса е от 1-2 години, но е особено неприятно последно време..... Не че аз се изключвам напълно от някои от групите, но отдавна си дадох сметка за това и сам се модерирам.... Тези линкове за "докладвай спам" или както е там са напълно безполезни в това отношение.... С две думи - представлението остаря и не е интересно... Време е за смяна на артистите или декора... или сценария нещо....
Лично мнение, както обичаше да пише един форумец....[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: gorbi   
Дата:   23-03-08 13:13

новорЕгистрирани да се чете новорегистрирани.... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: nabis   
Дата:   23-03-08 13:15

нямам какво да допълня, да скучно и безинтересно е [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: dobria_starec   
Дата:   23-03-08 13:17

ахьм

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: tnt   
Дата:   23-03-08 13:22

[smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: nsirakov   
Дата:   23-03-08 13:23

гледам да не дигам гири във форума... иначе да... горби - прав си..

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: roussinoff   
Дата:   23-03-08 13:26

100% и аз съм на това мнение!
Разбира се основния проблем, а както и на държавата е липса на възпитание.
А скуката е ужасяваща .... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: asahi   
Дата:   23-03-08 13:31

Нема зрелища в последно време - факт. И титаните се изпокриха.

Ако пренебрегнем чисто техническите теми, за които Гугъл всичко си казва и пишкомерските теми май ще остане само да си говорим за изкуство. Малцина обаче в този масов форум са подготвени образователно, идейно и естетически да заемат и защитават позиции. И аз не съм от тях.

И какво остана? Ф1 2008 и глупостите на МВР.

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: matataupa   
Дата:   23-03-08 13:36

Браус. Назовахте проблема.
В "Приказка без край" трябваше да дадат име на принцесата, за да оздравее.

Когато дадеш име на проблем той решава ли се [smilie8] [smilie5]

Хубаво време за обедно кафе, мисля аз[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: luboar   
Дата:   23-03-08 13:48

https://photo-forum.net/static/forum/2017-03/rfbl6846.JPG
https://photo-forum.net/res/8izlojba/luboar.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: slivenski   
Дата:   23-03-08 13:53

Ами, новите гледат от старите... [smilie21]

Имаше една история за десетина маймуни, дето ги затворили в клетка, окачили в нея един банан и всеки път, когато някоя от маймуните посягала да го вземе ги пръскали със силна струя ледена вода...
Накрая бананът си висял, но маймуните не посягали да го пипнат...
Тогава сменили една от маймуните с нова. Тя не знаела за водата и опитала да вземе банана. Другите я набили. Никой не ги пръскал вече с вода.
Постепенно заменяли по една маймуна. Винаги новата искала да вземе банана, но старите я биели и тя се отказвала.
Така били сменени всички стари маймуни, които всъщност са били пръскани някога с вода. Вече никоя от маймуните в клетката не знаела за водата, но винаги когато нова маймуна посягала да вземе банана, другите я спуквали от бой... [smilie21]

Та така и тук. Когато новите форумци видят, че старите не се псуват и обиждат, и те няма да го правят.

Признавам, че и аз понякога съм давал своя "принос" за ситуацията, но гледам да се въздържам вече от "изяви"... [smilie21] [smilie18] [smilie19] [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: asahi   
Дата:   23-03-08 13:59

[smilie10] мене ме нема!
Ше се метна от дивана.[smilie9]


Добра работа [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: luboar   
Дата:   23-03-08 14:05

..наистина е пропуск мамка му ... [beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: джъмбо   
Дата:   23-03-08 16:13

долу стоев























да не губя форма [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: мара   
Дата:   23-03-08 16:21

ан така! аз не псувам [smilie5] (не много)

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: Tekumze   
Дата:   23-03-08 16:43

ММммм.... това за маймуните май е верно....[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: luboar   
Дата:   23-03-08 17:39

... не съм съгласен с промиване на мозъци (маймунският метод),... нека всеки бъде себе си, да псува когато има нужда, да пише със свои думи, .. да плаче когато има нужда. Самият факт, че се е регистрирал в ФФ, е някаква качествена отсявка от масата и ежедневието. Показва друг начин на мислене. Жалко, че администрацията на ФФ, "запушва" устата на истинските хора. Смелоста да се изрязяваш според настроението, е нещо което предава(ше) облик на ФФ, и не можа да се оцени от администрацията. ... А всеки бяга от място където не се чувства свободен.


Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: gorbi   
Дата:   23-03-08 17:50

тук позволи да не се съглася с тебе.... Не можеш да бъдеш съвсем себе си на публично място..... Както примерно не си бъркаш в ушите и носа на улицата, не псуваш на майка хора които не познаваш лично и не си позволяваш да се обаждаш на двама непознати на улицата, които спорят за някое гадже примерно..... Бъди себе си отвсякъде пред близки и познати и пред огледалото, а на улицата спазвай елементарните норми на поведение.... и.т.н... сигурно разбра какво имам предвид.... Още повече, че тук хората не са себе си а се преекспонират много..... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: magnifico   
Дата:   23-03-08 18:03

Каквото си го направим, такова ще ни е...

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: luboar   
Дата:   23-03-08 18:04

... абе :)).. нека се забавляваме тук когато скучаем [beer] ..когато осъзнаем, че това е нет, и не се гледа сериозно на изявите, всичко става хубаво и усмихнато... напред към реалните изяви !.. който може да си ги позволи...! [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: jivkojj   
Дата:   23-03-08 18:08

Според мен е необходимо да има един такъв форум в БГ интернет пространството. Цензура практически няма и всеки може да каже каквото му е на душата. Даже ако погледне човек това личи и по организацията на самия форум - т.е. липса на организация. [smilie24] Всичко е каша, търсачката - трагедия. Именнно това кара лесно хората се отпускат: чета си и си мисля "егати пишлемето каде е ръгнало с тоя акъл да пише глупости", отварям профила и ... [smilie10] човека вече на възраст, побелял. Рядко пиша, повече чета и главно за развлечение, чат-пат научавам и нещо ново.
С една дума по-дборе е така [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: tutttifrutti   
Дата:   23-03-08 18:34

тъй тъй http://youtube.com/watch?v=vzgEi_u9-88&feature=related


Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: revolve   
Дата:   23-03-08 18:41

jivkojj [smilie24] [smilie24]

Такива теми като на Горби има във всеки форум... не по-малко досадни са от другите глупости. Интернета е свободен, има още хиляди форуми и шитни, спокойно можеш да си потърсиш място, което повече приляга на вкуса ти.
Най-голямата тъпотия във форумите не са идиощините или попръжните, ами това, че някои хора се вземат много на сериозно.
Това нещо тук е за отмора и палячовщина.

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: gorbi   
Дата:   23-03-08 19:13

revolve: верно ли има във всеки форум такава тема...... [smilie5].... тц.тц.тц... що не каза бе човек... да не си правя труда да я пиша... Я помогни и дай линк да видим.... ? Разбрахме че за теб тук е място да се правиш на палячо.... поне си искрен.... Защото повечето тук сме за фотографията, но явно сме малцинство....
Темата стана като теорема, чието доказателството е вътре.... [smile]



Публикацията е редактирана (23-03-08 19:14)

Отговори на това съобщение
 Re: ФФ (де)еволюция
Автор: v_iliev   
Дата:   23-03-08 19:18

Аз тук предимно гледам фотография. Има какво да се види.Рядко пиша.
Смятам, че който е тук за фотографията, публикува фотография и гледа фотография.
Форума е за лаладжийство, какво очаквате от него, някой да ви научи на фотография с дълбокотематичноконцептуални теми ли?[smilie19]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.