Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Румен Георгиев и линейките....
Автор: cicomanco   
Дата:   20-03-08 20:55

....не успели да го намерят моля ви се!Не знаели къде е зала "Христо Ботев!"[smilie23] [smilie23] Дано прескочи трапа...

Отговори на това съобщение
 Re: Румен Георгиев и линейките....
Автор: digitalgab   
Дата:   20-03-08 21:00

Какво е станало с човечеца?

Отговори на това съобщение
 Re: Румен Георгиев и линейките....
Автор: cicomanco   
Дата:   20-03-08 21:17

получил инфаркт май....закарали го студенти до болницата , а от там го препретили в друга.....абе както казват - никой няма да умре без лекарска помощ!

Отговори на това съобщение
 Re: Румен Георгиев и линейките....
Автор: dinkoff   
Дата:   21-03-08 09:49

видях по новините.

(по памет)
журналиста пита: кой ще поеме отговорност за това, че линейката не е отишла?
шефа на БП: никой!!! не можем да се отзоваваме на всички сигнали, щото на някой му било станало лошо.

не коментирам

Отговори на това съобщение
 Re: Румен Георгиев и линейките....
Автор: d256h   
Дата:   21-03-08 10:05

Той и Гайдарски е за е****!
Много мразя линейките! Преди години изпаднах в следната ситуация. Аз живеех на 3 спирки с трамвая от Пирогов. Една сутрин ми призля много, от време на време губех съзнание, нямах сила да си вдигна ръката и да хвана чаша с вода. Жена ми много се изплаши, а аз като по филмите си мислех, спомнях си разни минали събития, с две думи си теглех бакалската черта на живота, "изпусках юздите" и мислех, че си отивам! От бърза помощ отказаха да дойдат, защото съм бил много близо до спешното и да съм отишъл сам, нямало да разкарват линейки. За късмет съседите ги нямаше, лоша работа. Такситата, като разбираха, че става дума за близко разстояние също отказваха! Жена ми беше принудена да излезе на улицата, да спре случайно преминаващо такси и да го доведе. Шофьора любезно се качи и заедно с жена ми ме свлякоха до колата, само те си знаят как са ме носили! От тогава:
==============================
Мръсни гадове търгашки от София, таксита- 9732121 и мръсни гадове на Линейките, дано да ви се погуби семето!
[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Румен Георгиев и линейките....
Автор: Mobby_Dick   
Дата:   21-03-08 10:06

....и зала "Хр.Ботев" била голяма - това с аругантен тон един "медик отговарящ за БП " по телефона [smilie23]
и болниците са - 3, а не две.

Изобщо срамна картинка и нагли хора, които заслужава да понесат отговорност...но няма да стане.

Дано не е фатално, и професора да си оправи здравето [smilie24]
Добре, че е бил със състудентите си наоколо....иначе изобщо не го мисля тоя случаи как щеше да се развие [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Румен Георгиев и линейките....
Автор: cicomanco   
Дата:   21-03-08 13:26

дано е по-далеч момента , когато здравеопазването ни стане "като на запад"....макар че и сега се оравяме кажи -речи сами![smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Румен Георгиев и линейките....
Автор: exo99   
Дата:   21-03-08 13:37

Абе не ми ги хвалете и тези на запад.
Имам лични наблюдения от Англия - Лондон.
Там е по-зле и от тук.
Това не става въпрос ако сте по-богат и имате осигуровка в частен фонд.

Отговори на това съобщение
 Re: Румен Георгиев и линейките....
Автор: cicomanco   
Дата:   21-03-08 13:42

анджък де! тук и да си платиш ще те уморят!

Отговори на това съобщение
 Re: Румен Георгиев и линейките....
Автор: mitaka   
Дата:   21-03-08 21:29

Днес възрастен клошар припадна пред офиса ми.Накарах секретарката да се обади на Бърза помощ и реших да засека време.Дойдоха след 4-ри минути ,направо ме шашнаха![smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.