Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Клюнска държава :(
Автор: Coincidentia   
Дата:   15-03-08 22:21

Братът на Клюна наръга трима души в столично заведение

"Най-хубавият" момент е този - "Камен Милтенов е познат на полицията, регистриран е за кражби и грабежи" [smilie10]

Просто е "РЕГИСТРИРАН", не е осъден, не е в затвора, а си е регистриран, тя държавата явно е затова - да си ги регистрира [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: jekopj   
Дата:   15-03-08 22:32

По-вярно е "Клоунска държава".[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: HP   
Дата:   15-03-08 22:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: dimi2007   
Дата:   15-03-08 22:35

...брееееее - докъде я докарахме....[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: jekopj   
Дата:   15-03-08 22:47

Дими,до тук я докараха червените боклуци.За тях нямаше нищо свято,освен пикливата им Партия.Колко още да обяснявам,че днешните управници са или синове или внуци на бившата червена номенклатура,май само ти не разбра...


Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: Coincidentia   
Дата:   15-03-08 22:56

jekopj, много си е така [smilie24]

Истината е, че в Северна Корея най-вероятно не се случва така, ама не знам защо, някак напливът на емигранти натам не е голям [smilie18]

И другата Истина е, че всички свободни капиталистически страни минават през подобни проблеми... РАЗЛИКАТА е, че там държавата се бори с тях и намира начин да ги поправя, ако ще като с Ал Капоне да ги вкарат за неплатени данъци... но тук октоподът е толкова мощен, че е част от държавата [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: HP   
Дата:   15-03-08 22:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: dimi2007   
Дата:   15-03-08 23:00

...блажени са вярващите....[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: jekopj   
Дата:   15-03-08 23:00

Те преди мен са го казали,че всяка държава си има мафия,само нашата мафия си има държава.[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: solo5   
Дата:   15-03-08 23:02

20те на Щатите ги минахме май
но не сме мръднали от 30те [smilie5]



Публикацията е редактирана (15-03-08 23:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: nsirakov   
Дата:   15-03-08 23:03

ех тия комунисти бре... дори на марс те са виновни.... докато се оправдавате с този изтъркан рефрен няма да прокопсаме... вината си е наша.. ние си ги избираме всеки 4 години...

Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: Coincidentia   
Дата:   15-03-08 23:06

HP, този момент е ясен и изкушението си е сериозно още от едно време... при мен лично си има лични мотиви за ненапускане...
Може би след петнайсетина годинки ще е по-човешко, не знам...

Ама пък, леко офтопик, ти имаш едни екстремистки нагласи спрямо съвсем неклюнски нормални хора само заради футболната им принадлежност, което наистина е адски крайно и за мен дълбоко неправилно [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: dimi2007   
Дата:   15-03-08 23:09

нали пък не е народопсихология...?!?!

Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: dimi2007   
Дата:   15-03-08 23:15

Какви комунисти - я хората как са се овълчили и затворили в черупките или в собственото благополучие - няма единство, сплотенсто, организираност, обща идеология....мдааа....

Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: HP   
Дата:   15-03-08 23:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: Coincidentia   
Дата:   15-03-08 23:20

solo5, точно за това става въпрос [smilie24]

nsirakov, също много прав, ама има и един друг момент - когато не бяха на власт, за съжаление онези хора, в които се клех и аз, не поправиха нещата... изборът не е особено добър, политическата система няма адекватна алтернатива... доста безнадеждно изглежда... те хората по едно време затова така си паднаха по приказката за добрия цар... а след като и това се срути... какво остана [smilie11]

Влече ги към тошово време, алтернативата им е емиграция, недоволстват и от запада, масово псуват Америка, не им е в кръвта идеята, че хората си определят държавата, по стар обичай си чакат спускане на решения отгоре...


Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: Coincidentia   
Дата:   15-03-08 23:25

HP, да де, точно толерантността визирах, някак ми е идиотско хората да се мразят и бият заради глупости, заради неща, за които могат просто само да не са съгласни... аз примерно съм леко хомофоб, ама не ми идва да ги пращам по концлагери... мен явно доста ми е в кръвта Западния модел, който, разбира се, си има и слаби страни, ама просто по-добра идея досега не съм видял... не ме влече към Северната Корея на дими [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: exo99   
Дата:   15-03-08 23:48

С теб можем сега да си говорим, но ако се наложи някога и примерно живота на мои близки , или на хора, които обичам, зависи от това да кажем да те застрелям, аз ще го направя веднага и без да имам и грам съмнение в правотата си. И няма да имам угризения. Защото твърдо разграничавам нещата в моя живот -само черни и само бели. Няма сива гама. Или си добър, или не си.

=========================================

????????????????????????/[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: dimi2007   
Дата:   15-03-08 23:49

...бе..виждам аз, че има тук няколко западняка, по погрешка родени в България....[smilie5]

Коинсидентния, гледам, че и в щатските форуми си приказват самички от политиците...[smilie5]

...тааа - не сте сами - дерзайте...[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: Coincidentia   
Дата:   15-03-08 23:51

В какъв смисъл си приказват самички от политиците, не го разбрах това [smilie11]
И имаш предвид щатски щатски форуми ли, не български?


Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: HP   
Дата:   15-03-08 23:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: dimi2007   
Дата:   15-03-08 23:59

..искам да кажа, че и там кучето си лае, а кервана си върви...

...имам предвид тяхните форуми - не нашите..

Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: dimi2007   
Дата:   16-03-08 00:04

ВСЯКА ДЪРЖАВА СИ ВЪРВИ ПО СВОЙ СОБСТВЕН МОДЕЛ, СЪОБРАЗНО ХОРАТА В НЕЯ....оттам и различието в нивото на развитие...

Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: Coincidentia   
Дата:   16-03-08 00:09

Хората навсякъде са едни и същи по много параграфи, има универсални неща и едно от тях е вроденото недоверие към политиците, както и вроденото неудовлетворение от живота... някой известен тип бил казал, че човекът е животно на два крака и недоволно [smilie19]

От друга страна точно тези чудесиики до голяма степен движат прогреса, ако не бяхме с такава нагласа, вероятно щяхме още да сме си по дърветата [smilie21]

Но ИМА разлика и тя е в това, което се нарича "гласуване с краката" - емиграцията! Хората емигрират към определени страни или, въпреки недоволството си от някои неща в своята, остават там и каквото и да си плямпат, гласуването с краката показва Истината.

Има и друг момент - когато ги питат дали все пак са доволни общо от страната си, от уредбата й, дали са с някакви революционни нагласи за промяна, то повече от 90 % от хората в страни като скандинавските, Америка и Канада и подобните се оказва, че не искат никакви революции, дори и да има неща, които не са съвършени, предпочитат си ги такива, каквито са, разбира се, без да значи това, че всичко е ОК и че не искат промени някъде.


Отговори на това съобщение
 Re: Клюнска държава :(
Автор: dimi2007   
Дата:   16-03-08 00:18

...бе не върви нещо "демокрацийката" в България...[smilie19]

..бе и бай Ганьо тръгна да се праи на европеец, ама...[smilie5]

..сещам се и за "Криворазбраната цивилизация"...[smilie5]



Публикацията е редактирана (16-03-08 00:22)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.