Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 РЕВНОСТТА
Автор: Dobria_stareC   
Дата:   12-10-07 11:23

Сори за тъпото и плоско въпросче но трябва ли да ревнуваме хората които обичаме и обичаме ли ги наистина щом ги ревнуваме?

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: BOrisoFF   
Дата:   12-10-07 11:25

Нищо лошо няма в умерената ревност, когато партньорите си имат пълно доверие...


Но пък умерен и пълно доверие са доста разтегливи понятия [smilie8]
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Dobria_stareC   
Дата:   12-10-07 11:27

а защо трябва да има каквато и да била ревност ако партньорите си имат доверие. И респективно за какво доверие става дума ако има ревност?

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: BOrisoFF   
Дата:   12-10-07 11:30

Ми аз ревнувам на шега! Да има за какво да се закачаме [smilie3]

Оная дълбока, изгаряща, унищожителна ревност я преживях вече!

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Dobria_stareC   
Дата:   12-10-07 11:32

ми един човек някога ми каза че във всяка шега или лъжа има 50% истина

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: tnt   
Дата:   12-10-07 11:37

спениш стайл [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Ruth   
Дата:   12-10-07 11:38

а бе ревността идва от чувството на несигурност в себе си, на първо място

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Dobria_stareC   
Дата:   12-10-07 11:40

а защо трябва да има чуство на несигурност когато любовтта е истинска и с човекът до теб си имате пълно доверие и сте готови да умрете един за друг?

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: ilchoni   
Дата:   12-10-07 11:40

Абе ревност, леле каква тема отвори в петък :))

Да видим....Досега само в една връзка съм ревнувала, и тогава за щастие се оперирах от това зло чувство.

Като цяло мисля, че много зависи и от партньорите, ако си имат уважение и доверие, подобни усещания нямат място.

Градска, в умерени ок, ама кой ги определя като умерени? Последно имах един партньор, който твърдеше, че не ревнува, или че ревността му била в рамките на нормалното, ама постоянно летяха въпроси от сорта на "Къде беше, с кого беше, ааа така ли, какво правихте, ама защо толкова се забавихте, защо пак ще се виждате" и прочие. [smilie23]

[smilie10]



Публикацията е редактирана (12-10-07 11:43)

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: ilchoni   
Дата:   12-10-07 11:43

Добрия Старец, ако си имате доверие и сте готови да умрете един за друг, тогава не виждам къде е мястото на ревността и защо въобще я има? Т.е. има ли я?

А иначе несигурност може да дойде и от много други места. Несигурност да загубиш партньора си по друг начин.

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: desi_angelova   
Дата:   12-10-07 11:43

да,и и на мен ми я извадиха....:))))))
особенно след като на няколко пъти ми скъсаха нервите разни хора с тъпото си собственическо чувство:

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Avi   
Дата:   12-10-07 11:45

що, що... щот нещо тряя да те човърка от вътре, как така що?

природата си знае работата, организмите трябва да са подложени на постоянен стрес, за да функционират.[smilie21]

демек нема лошо в ревността, както няма лошо и в липсата и, тия дето не ревнуват ги избива в някоя друга мания ... стрес братче, тва е истината [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: overflow   
Дата:   12-10-07 11:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: desi_angelova   
Дата:   12-10-07 11:56

ми мен ми е все тая:))всичко опира до вазаимно уважение[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Kindlifresser   
Дата:   12-10-07 11:59

А склонни ли сте да позволите на партньора да има и други връзки освен с вас? Аз мислех за себе си, че да, но когато това се случи, полудях от яд и ревност. Така че тези въпроси нямат истински отговори, докато не ги изпитаме на собствен гръб.

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: solo5   
Дата:   12-10-07 12:02

аз съм за равнопоставени отношения
оттам нататък нещата са различни [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: kali222   
Дата:   12-10-07 12:20

Какво означава “да позволите на партньора“? Партньора не е ли самостоятелен, възрастен човек, който не се нуждае от разрешение да постъпва по един или друг начин? Как така ще даваме разрешение? По-правилен е въпроса дали бихме приели парньора да има и друга връзка.
Ревността е самоунищожително и егоистично чувство, което няма нищо общо с човека до нас. То не може нито да задържи насила някой до нас, нито да предотврати изневяра. Ревността няма да спре лъжеца, но ще огорчи и наскърби честния човек.
Ако сме преценили, че човекът до нас заслужава обичта ни, ревността е дори обидна за самите нас, защото означава, че можем да обичаме някого, за когото допускаме, че може да е нечестен с нас.
Ако истински обичаме някого, ще приемем, че е възможно да се случи и така,че той да намери щастие и при някой друг, а не непреминно с нас.

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Cristinel   
Дата:   12-10-07 12:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: desi_angelova   
Дата:   12-10-07 12:24

ми...той/тя...ще гледа в старни..ако не си вършиш работата:))))))никой намиращ всичко у човека до себе си не се отказва от това[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Kindlifresser   
Дата:   12-10-07 12:36

kali222 написа:

> Ако истински обичаме някого, ще приемем, че е възможно да се
> случи и така,че той да намери щастие и при някой друг, а не
> непреминно с нас.

Там е работата, не да го пуснеш да пасе, а да бъде с теб и да има и друга, ще му позволиш ли? Ще му позволиш ли да му бъде хубаво с друга и да се връща при теб. И да си бъде пак с теб уж всичко по-старому. Каквото и да се приказва, аз не съм видял досега човек, който да успее да го направи освен на приказки.


Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: kali222   
Дата:   12-10-07 12:41

Аз не давам позволение, Kindlifresser.
Ако човекът до мен постъпва така, аз ще реша дали приемам такова поведение или не.

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: desi_angelova   
Дата:   12-10-07 12:44

Автор: kali222
Дата: 12-10-07 12:41

Аз не давам позволение, Kindlifresser.
Ако човекът до мен постъпва така, аз ще реша дали приемам такова поведение или не.

ти си избираш човека до теб:)))))ако постъпва така,значи критериите за избор не са били ок?:)))))твоите критерии Кали222...така че:)))))))

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: kali222   
Дата:   12-10-07 12:45

Ами, да. Преценяваш, че си сбъркал в преценката си, научаваш урока за следващия път.

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: autosvet   
Дата:   12-10-07 12:46

Аз лично познавам такъв човек има 3 жени като с две си живее у тях + майка му май. Сложен филм. Незная как става тоя номер и как се понасят и децата общи на кой викат мамо въобще ...
За мен лично това е липса на самоуважение - да даваш всичко за някого пък той да търчи при още 2-ма 3-ма къде за секс къде за манджа ... И тук вече е въпроса доколко си готово да позволиш да се подиграват с теб, а не толкова да спираш другия.

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: desi_angelova   
Дата:   12-10-07 12:47

големи моралисти се "извъдихме" всичките[smilie18] [ezik]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.