Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 14:25

БАНДА !!!
Неделя, като бяхме на Костенец и ми хрумна една секси идея - ЗАЩО ДА НЕ СБЕРЕМ КИНТИ И ДА СИ КУПИМ 1-2 АВТОБУСА? Така ще е много по-удобно да се мотаем насам-натам по фотопленерчета. Не струват кой-знае колко, като се има предвид колко народ сме - половината да се бръкнат според възможностите си, четири автобуса ще си купим.
Има два варианта - по-лесният но не и по-добрият е един вид предварително закупуване на билети - примерно даваш 100 кинта, после пътуваш безплатно за тия пари.
По-добрият вариант е да сформираме едно Акционерно дружество и всеки желаещ да се включи с колкото поиска, да запише акции... По-късно, като потръгнат нещата и като натрупаме печалба, можем да увеличим капиталът и да се листваме на Фондовата борса - за това ще трябват по мои сметки 2-3 години максимум. Не е казано автобусите да возят само нас - просто организираните форумци ще си бъдат с предимство, през свободните от наши разходки дни може да се возят и външни лица, щом цакат сухото. Автобусите, които пазаруваме ще се разпределят според регионалните лобита - първо София, че сме най-много, после Пловдив, Бургаският район, Варна, Търново-Горна Оряховица и т.н.

А и като знам на Фондовата борса какъв глад има за нови компании - цените на акциите ни ще рипат яко нагоре и това ще си е направо инвестиция...

Ако искате да проучим почвата с една подписка туканка - кой е навит. Може да сложим праг за записване - минимум 50 акции с номинал 1 лев всяка и срок от 2-3 месеца. Минималният праг за формиране на АД е мисля 50 000 кинта - не е много.

Ако някой нещо не разбира - да ме пита - мога да дообясня...

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: PBKPH   
Дата:   26-09-07 14:29

А може ли с един автобус да се включа в дружеството като апортна вноска?

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: tan4o   
Дата:   26-09-07 14:31

Все още е сряда[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 14:32

Имаш автобус ли?

Ами може напримерно да ти го купим и да ти го платим с акции... така ще си главен акционер... :-))))

Дружеството може да се казва Фото Форум Турс напримерно... гледам регистрирани над 50 000 човеци, автори близо 18 000... всеки десети да влезе с по една минимална вноска, това са 90 бона....

А и както обясних, след като качим компанията на БФБ, който иска ще може да продаде с поне 400-500% печалба...

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Safira   
Дата:   26-09-07 14:32

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: IvoZafirov   
Дата:   26-09-07 14:32

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Amigo   
Дата:   26-09-07 14:32

[smilie5] [smilie5] [smilie5] предпочитам БТР [smilie8] някак по-изтънчено е и освен това всички ще ни дават път [smilie18] [smilie18] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: dkork   
Дата:   26-09-07 14:33

аз имам газка ...отзад с пейки ...за по-бедните събратя ....и за горски снимки...
едно време , преди година две....хотел купувахме...

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 14:36

Моля без бъзици, банда, темата е сериозна.

Мисля, че това е реално постижимо и ще е печеливше.

Корков - хотел също е добра идея, но трябва значително повече сухо. А и да ходим все в един хотел? По-добре транспорт.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Amigo   
Дата:   26-09-07 14:37

викам направо да си вземем остров [cool] [smilie7] тъкмо и пленери ще има къде да си правим редовно [smilie5] [smilie5] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Skic   
Дата:   26-09-07 14:40

Да бе чекай! ФФ Турс от тука виждам дело... Ще се приеме като набъркване в чужд бизнес и ползване на името ф-ф... Навремето Горби беше предлагал да се прави хотел на морето, хем тогава Бони си бачкаше на друго място, а ся бачка тука [smilie5]

Нема стане по тоя начин...ма знам ли [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 14:41

Скицов - не виждам де проблем. В името ли? Ами ще се казва иначе тогава... а и собствениците на форумът също може да участват в АД-то, даже е повече от желателно...

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: PBKPH   
Дата:   26-09-07 14:43

Идеята е много добра но издиша по няколко показателя. Няма да се намерят достатъчно съмишленици. Освен това лиценз трудно се взима, макар че и там мога да помогна. Имам познати в транспортното министерство. [smile] А и добри шофьори трудно се намират. Остава и ангажименти да намериш за останалото време когато не се ползват от форумците. Сега ми хрумва по-добра идея. Автобусите да са от тип туристически с отворен таван. През деня разкарват туристи в по-големите ни градове, а събота и неделя си ги ползваме [smilie5]
А за пленери ще излезне доста по евтино да си наемеш автобус за един, два дена. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Skic   
Дата:   26-09-07 14:43

Проблем няма, но желание ме съмнява да има! Сори за песимизма [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: asahi   
Дата:   26-09-07 14:47

Знайш ли колко гуми има рейса? А колко струва едната? Категория Д имаш ли?

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 14:49

PBKPH - това е - от толкова форумци има хора с всякакви връзки. А какви ще са автобусите - това ще се реши като се сбере сухото.

Даже бих помолил модераторите за съдействие - да пуснат анкета за да разберем колко са желаещите... дори да пуснат лични съобщения до всички.

Пак повтарям, че бъдещите печалби са сигурни, излезем ли веднъж на борсата... купуваш акции по левче, после ще струват по 5-10 кинта... много по-добре отколкото да къташ сухото в бамката.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: tan4o   
Дата:   26-09-07 14:49

А вие наясно ли сте колко потребители има сайта и колко е абсурдно да постигнеш съгласие с всеки един от тях.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 14:53

Танчо - за какво съгласие става дума? Има публични компании с по един милион акционери... да не би да им се иска мнението по всеки въпрос? Веднъж в годината се прави Общо събрание на акционерите, отчита се дейността, вземат се решения с гласуване и това е.

Асахи - няма аз да карам автобусът... :-) Има толкова тур-фирми, които правят кинти, защо да не си направим и ние - която да си работи преимуществено за нас?

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Todd   
Дата:   26-09-07 14:53

https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/wcol8321.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: tan4o   
Дата:   26-09-07 14:55

Кауза пердута е за мен!Най-лесно е да регистрираш едно АД, от там нататък започва трудното обаче.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Cristinel   
Дата:   26-09-07 14:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Amigo   
Дата:   26-09-07 14:57

навит съм и на джоган [smilie18] [smilie18] [smilie18] на старо ще излезе евтинко[smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 14:57

Тод - тоя автобус е секси - ще си го напазаруваме...

Танчо - какво значи тая кауза, че напоследък сдъм позабравил латинският?

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Amigo   
Дата:   26-09-07 14:59

Императорът. написа:

> Тод - тоя автобус е секси - ще си го напазаруваме...
>
> Танчо - какво значи тая кауза, че напоследък сдъм позабравил
> латинският?



пердута... нещо като пърдита... абе т.е. излязла през задния вход [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: black_swans   
Дата:   26-09-07 14:59

Императоре, имаш ли си идея какво въобще представлява публичното дружество и как се управлява едно такова дружество? [smilie5] Вземи попрочети малко ЗППЦК и няколкото десетки наредби около него, и ела пак с предложения [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Skic   
Дата:   26-09-07 15:01

Еххх, ние 12 000 лв. за Маркишки не можем да съберем, камоли за няколко автобуса... Тук има много хора, но всеки със собствени разбирания и проблеми...Това че познаваш 100 човека и си близък приятел с 10, не означава, че можеш да правиш бизнес с тях!

Ще порицаеш черногледството ми, но реалността е такава! Ако успееш да направиш подобно нещо евала, но пак казвам, че се съмнявам да е на база ф-ф [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 15:04

black_swans - технически може да не съм съвсем вътре в нещата, но познавам борсовият пазар, защото си правя кинтите на него.
Ако имаш конкретни забележки, добавки и предложения, давай, другото е спам.

Въобще потвърждава се моето мнение, че 94% от Българите са инвестиционно неграмотни. Давам ви идея не само за нещо полезно и удобно за нас, но и за общ бизнес, а чета главно глупости и дрънканици.

Сори за острото изказване, но се излагате повечето туканка.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 15:05

Скицов - точно това е проблемът, зная. Българинът не е свикнал да инвестира в бизнес, дори когато някой друг трябва да работи и да го врътка, дори когато печалбата му е в кърпа вързана.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Cristinel   
Дата:   26-09-07 15:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: asahi   
Дата:   26-09-07 15:09

Къде видя бизнес в един автобус, дето се използва от дъжд на вятър? И въобще някой разбира ли от този бизнес или освен шофьор ще ни трябва и мениджър.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 15:13

Асахи - не става дума за 1 автобус, нито да се използва от дъжд на вятър. Когато не го ползваме ние, ще го ползва който го наеме.
А шофьори, мениджъри се наемат. Аз като имам акции от 10 предприятия, да не би да ги управлявам пряко или да бачкам в тях, ърм? Някои даже на знам какви точно джаджи фабрикуват, ама пак печеля от фабрикуването им...

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 15:20

Виждам организацията по следният начин - първо проучване - да видим колко хора са навити, после се продават права (напримерно по 10 стинки/броя) - нещо като капаро, а после, в срок от 2-3 месеца се записват акциите... Първо дружеството е непублично, 2-3 години трупаме печалбата и развиваме бизнесът, после увеличаваме капиталът за сметка на неразпределената печалба и се листваме на Борсата...

Всеки желаещ като влезе с по 50-100 кинта, голяма работа и да се издъним - никой няма да изгуби кой знае колко... ама ако тръгне, след 5 години 100 акции може да струват 600-800 еврота, че и повече...

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 15:23

А сега сладко ще поспя, негодници такива... :-) А после ще видя какво сте рекли и ще ви отговоря, ама само на смислените изказвания, не на спамът...

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: black_swans   
Дата:   26-09-07 15:24

Ми успех [smilie5] Пожелавам успех и на всички инвестиционно грамотни, който ради имперската идея, ще се нагърбят с тази бизне задача [smilie7] [smilie24]

Обещавам да си купя една акция и да бъда редовен (и активен) на общите събрания [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: ellisaveta   
Дата:   26-09-07 15:25

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: BirdOfPray   
Дата:   26-09-07 15:32

ИМПЕРАТОРЕ - [smilie18] [smilie18] [smilie18]
"По-късно, като потръгнат нещата и като натрупаме печалба, можем да увеличим капиталът и да се листваме на Фондовата борса - за това ще трябват по мои сметки 2-3 години максимум"

"Въобще потвърждава се моето мнение, че 94% от Българите са инвестиционно неграмотни. Давам ви идея не само за нещо полезно и удобно за нас, но и за общ бизнес, а чета главно глупости и дрънканици.
Българинът не е свикнал да инвестира в бизнес, дори когато някой друг трябва да работи и да го врътка, дори когато печалбата му е в кърпа вързана."
"Автобусите, които пазаруваме ще се разпределят според регионалните лобита - първо София, че сме най-много, после Пловдив, Бургаският район, Варна, Търново-Горна Оряховица и т.н."

и по големи глупости си писал тука, ама този път се опитваш да надминеш себе си!! [smilie24]

ЗНАЕШ ли колко персонал и организация иска едно такова нещо.... Гаранция за успех имало - МОЖе и да стане - но вероятността парите да свършат преди това е доста по-голяма.


А съвсем друг е въпроса колко регистрирани има тука, колко са автори и колко от тях ходят по пленери - и отделно пък колко имат пари за такива смешни идеи :))



[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: BorISoFF   
Дата:   26-09-07 15:34

Петъка не е ли чак в петък [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: vampyr   
Дата:   26-09-07 15:35

ahahahaha
[smilie24]



ai da hodim v Iraq [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Cristinel   
Дата:   26-09-07 15:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: canonio   
Дата:   26-09-07 15:40

По-добре да си вземем самолет[smilie24]

Не, май е най-добре да лапнем една яхта. Има чудесни лодки по 180 хил евро[smilie24]
Ще ви возя когато поискате. Вие само слагайте бензин[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: anjali   
Дата:   26-09-07 15:41

Аве направо да си направим авиокомпания...[smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: BorISoFF   
Дата:   26-09-07 15:43

Или цяла седмица с петъци!

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: kalahan   
Дата:   26-09-07 15:46

Аз предлагам Императорът за Chief financial officer на новата компания "Фото-форум на път" АД. Мисля, че възнаграждение от 100000 годишна заплата за този пост би съответствала на отговорностите, свързани с него. Моля гласувайте! [smilie24]

[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: BirdOfPray   
Дата:   26-09-07 15:49

НЕ СпаМЕТЕ темата - моля ви!

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: niagara   
Дата:   26-09-07 15:54

Да се въведе нов ффорумиански календар вместо Грегорианския ще е по-лесна раута[smilie18] [smilie25]

Няма месеци, а само петъци[smilie18] [smilie18] [ezik]

Аз съм ЗА авто-и авио-компания[smilie6] [smilie24] ,
но да помислим и за една рафинерийка за гориво[smilie7] [smilie5] [ezik]

Пък верно в Ирак може да командироваме някого да избере и едно нефтено фонтанчиии[smilie5] [ezik] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: anjali   
Дата:   26-09-07 15:55

niagara [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Cristinel   
Дата:   26-09-07 15:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: niagara   
Дата:   26-09-07 15:59

Чакайте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Най-важното забравяме - как да стане на пленерите всички да снимат с от марко нагоре[smilie8] ????[smilie5]

Затова в бизнес-плана на дружеството втора точка да е закупуването на Корпорациите Канон и Никон,
та всеки акционер да си държи годишните дивиденти в нов хапарат[shtrak] [ezik] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: vladomatev   
Дата:   26-09-07 16:00

И така както сте се заиграли ...аз бих бутнал Ройтерс и Магнум ....кви са тия !

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   26-09-07 16:14

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   26-09-07 16:15

аз пък не ща рейс, аз искам колело!


колело искааааааааааааам, колелооооооооооо

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Mobby_Dick   
Дата:   26-09-07 16:18

тема-времегубия някаква [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   26-09-07 16:19

искам кулюльо с три кулюлета!

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: kremmm   
Дата:   26-09-07 16:29

[smilie5] [beer] [smile] [smilie3] [smilie5] [smilie25] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie5] [smilie18] ...

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: kremmm   
Дата:   26-09-07 16:30

ЕнтусиасТТТТТТТТТТ[smilie18] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Amigo   
Дата:   26-09-07 16:30

кво става ся, пуснаха ли акциите вече? [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   26-09-07 16:31

искам да са пуснат акции и за мойто кулюльо

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Amigo   
Дата:   26-09-07 16:33

това е тема за едрогабаритен превоз, не за триколки [cool] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   26-09-07 16:34

ми аз как ше си купя кулюльо тогава? [smilie2] [smilie2] нямам си паички [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: asahi   
Дата:   26-09-07 16:34

Аз си търся кулюльо с ино кулюло. Кат циркаджийти.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: otkata   
Дата:   26-09-07 16:36

Подкрепям Рути за кулюльо. Ш влачи рейса с него [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: babalu   
Дата:   26-09-07 16:39

Ruth, ела - аз щи дам да покараш мойто колело. ако ти е високо - ша та повоза.


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: babalu   
Дата:   26-09-07 16:39

червено е. червен бегач.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: tan4o   
Дата:   26-09-07 16:40

Рутх, аз ще си купя една акция за твоето кулЮльо[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Cristinel   
Дата:   26-09-07 16:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: babalu   
Дата:   26-09-07 16:42

е, аз на мойто вчера ги помпих. добре са. твърди.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: asahi   
Дата:   26-09-07 16:42

Помпим на ишлеме.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: niagara   
Дата:   26-09-07 16:49

...Докато се наприказвате и наумувате,
бабите по селата си купиха по ино кулюльо и поемат пътя към София
да си купят на борсата първите акции на ФФТурАДе [smilie18]
[ezik]
https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/rtcs3285.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Amigo   
Дата:   26-09-07 16:50

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   26-09-07 16:51

otkata, няма да влача рейса с него - аз да нсъм кучи?

asahi, ше падниш, шса пребийш, ти казвам, зЕми си с 3 като мене

babalu, много си дащен, ама аз не карам бегачи, връткам само по 3 наведнъж... кулюла

мерси, tan4o, ку пуснат акции за нещо, дето ти го искаш, и аз ше си купя една

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: babalu   
Дата:   26-09-07 16:51

мойто е подобно - червен, бабешки бегач.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Cristinel   
Дата:   26-09-07 16:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: niagara   
Дата:   26-09-07 16:56

Уф, добре,
сега и кучешки впряг ше трее да купувамеее[smilie8] [smilie18]

Някой да има връзки със северните страни??[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: otkata   
Дата:   26-09-07 16:56

Рут, подарявам ти мойту старото
https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/qhql1105.JPG
http://lh6.google.com/otkata/RVBG3cjUABI/AAAAAAAAD9c/6lDQh1St9xs/r17.jpg&imgmax=640

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Amigo   
Дата:   26-09-07 16:57

[smilie18] [smilie18] туй ши е таман като за нея [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   26-09-07 16:58

otkata, и ти си ларж обаче [smilie18] ма то туй много старо би... ша го листваш ли на борсата?

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   26-09-07 17:01

Отка,не знам за туй кулюльо, обаче ти искам оня ти бански с химикал нарисувания [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: babalu   
Дата:   26-09-07 17:06

Ruth, ако харесваш сини бански - имам син фулмастер - мога да та нарисувам. лесно се мие после.


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: luxor   
Дата:   26-09-07 17:06


Добра идея, Императоре [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   26-09-07 17:08

luxor [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   26-09-07 17:12

Отка, покажи на babalu за какъв бански става въпрос бе [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: niagara   
Дата:   26-09-07 17:15

Отка, Бабалу, казвайте,
щото ако е секси супер-идеята за банския (както би се изразил Императорът[smilie5] )
да се ориентираме още от днес към закупуването на фабрика за фулмастери[smilie25]
[smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: babalu   
Дата:   26-09-07 17:19

еми, на мен ми се струва секси - да си рисуваме бански и да си ги мием в морето.
ше ходим с автобуса на пляж


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: otkata   
Дата:   26-09-07 17:20

Рути, банския не си го давам. Кульото не е за борсата само за теб е иначе ш си го пазя [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   26-09-07 17:24

не мога аз тъй, смущавам съ - то докат си ги нарисувами банскити, найш ли колко има да са пипами.. ни щъ, мен мъй исрам

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: otkata   
Дата:   26-09-07 17:26

теб та срам, пък искаш аз саму да съ излагамь

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: niagara   
Дата:   26-09-07 17:26

Опаааа, Бабалу, на кой плаж??

Те вече ги изкупиха и оградиха[smilie18]

Някой на борсата има ли да провери за свободно плажче да купим?[smilie5] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: babalu   
Дата:   26-09-07 17:28

е, не! ако тай срам - тогава не. ша са капеш гола.


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   26-09-07 17:29

що да са излагаш бе, Отка, найш ли къв си готян! ай пукажи са, моля ти са, ногу ти са моля

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   26-09-07 17:30

как гола бе, еметен да ми са видят срамотиити [smilie18] [smilie18] [smilie18]
ше са рисувами начи, видяло са й то

бодиарт ш епрайм, по показнО на Отката

Отка, ай пуказвай са вечи, стига си са пристисквал кат мума

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: babalu   
Дата:   26-09-07 17:30

на кой плаж?! еми де да знам. на некой по-далечен. за това ше ни трябва аутобус.


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: otkata   
Дата:   26-09-07 17:33

срам ма а

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   26-09-07 17:35

моля та бе, Откааааа, пукажи сааааа

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   26-09-07 17:36

само идин път и няма повичи,
много ти са моля

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: babalu   
Дата:   26-09-07 17:36

добре! - боди арт, ама няма да са пипаме!

отката, показвай си банските, от кво тай срам?!...айде, жените да си затворят очите тогава!

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   26-09-07 17:37

дубре! няма да са пипами, шса миришим! съгласна

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: otkata   
Дата:   26-09-07 17:38

ш бягам няма време сега

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   26-09-07 17:38

ййй начиииии [smilie2]
ужасин чувек

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: babalu   
Дата:   26-09-07 17:39

доооообрееее, става!

императоров, извинявай! - заиграхме се, не по темата.


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: otkata   
Дата:   26-09-07 17:42

ай специално за рути за малко и гу махам
.....


рути, стига толко



Публикацията е редактирана (26-09-07 17:50)

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: BorISoFF   
Дата:   26-09-07 17:43

Аз знам един свободен плаж, ама е с прикачено голф игрище [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: babalu   
Дата:   26-09-07 17:45

аааа, е за такива бански говорех! точно.


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 17:48

Уф, забравете. Безнадеждни сте, явно мозъците ви са закърнели и са спрели да се развиват от 1989-а насам.
Само BirdOfPray каза нещо по темата, негативно, ама и той не може да обясни де е проблемът, а говори теоретично. Другите и дотам не стигат, само бръщолевят. Мислех, че говоря с големи хора, а не с дечица в детската градина, но явно съм сгрешил. Просто ви пиша поредните двойки по зрялост и трезво мислене и зарязвам тая работа - за нещастие, защото не виждам причина да не стане, освен човешкият фактор, разбира се.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: anjali   
Дата:   26-09-07 17:50

[smilie7] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: asahi   
Дата:   26-09-07 17:52

Пробвай в култа - може да мине.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: kalahan   
Дата:   26-09-07 18:18

Императоре, не всеки може да има такава блестяща инвестиционна мисъл батка, така че не се учудвай, че не споделяме ентусиазма ти. [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: luboar   
Дата:   26-09-07 18:33

..Божеее..[smilie10] колко си прост...
думи нямам за теб !!!
Аз ще бъда контрольор !

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: dkork   
Дата:   26-09-07 18:38

имперо не се сърди ..ма колко места има автобуса.....42?
и кой и кога ще се вози....до къде
ний с жемата имахме /вече 2/ една кола и Ад -то , домашното не сработи кой накъде ...та камо ли толкуз народ и то шарен
ка ша ми обясниш на мен акциопнера че местата са заети до 36.13.2015 година.....билетите са продадени...

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 18:57

Корков - може по-голям бус за София, по-малки за другите градове. Ще се возим докъдето решим да ходим на снимки - когато не ходим никъде, ще вози външни хора наекскурзионни турове из България, а защо не и извън нея?

А ако места заети до 2015 значи трябва да купим още автобуси...

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: georgi969   
Дата:   26-09-07 19:02

Не съм чел всичко,но навремето имаше идея да се направи акционерно дружество и да се вземе хотелче,дето да си го ползваме.[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: dkork   
Дата:   26-09-07 19:04

трябва да купим ...и можем са различни неща, а това нещо иска и управление.....и шофери, и поддръжка ......ако искаш да се возиш по нашия край ...просто ми се обади...
аз у ФФ далавера не скачам....[smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 19:44

Георги - хотел е много по-голяма инвестиция от 3-4 автобуса.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: georgi969   
Дата:   26-09-07 20:17

Да,така е.Ама принципът е същият.
По добре наеми автобус когато събереш достатъчно мераклии за екскурзия,по добре щее за всички.
[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 20:58

По-добре ти да имаш собственост и да я пускаш под наем, отколкото да нямаш и да вземаш под наем - това го знае всяко хлапе... ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Marillion   
Дата:   26-09-07 22:28

Луда ралта...

Акции, автобуси...

сладури...

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: cveta   
Дата:   26-09-07 22:29

goliamo shou [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Sailor   
Дата:   26-09-07 23:22

Що първо не купим ФФ ?





[smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: asahi   
Дата:   27-09-07 00:12

Прамод Митал вече е купил ФФ.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: e-mil   
Дата:   27-09-07 00:25

Да. Ще премести Кремиковци до Женския пазар, като му вземат сегашното място за Сити.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: BirdOfPray   
Дата:   27-09-07 00:39

Императоре. Аз винаги говоря по темата!

[thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: zhbuts   
Дата:   27-09-07 00:46

Автобус!?!?!
- Голям
- неманеврен
- лоша проходимост

Военните от време на време разпродават неща като ГАЗ66, виетнамка. 2-3 виетнамки с фургони и работата заспива. и още 2 за резервни части. [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: tan4o   
Дата:   27-09-07 01:01

Има един остров, близо до Русе, викат му Люляка, та Русенската група, всеки път като пуска тото го купува...та може да го купим най-накрая[smilie18] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: anjali   
Дата:   27-09-07 01:07

ами пуснете тото де[smilie18] [smilie21] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: tan4o   
Дата:   27-09-07 01:08

Пускаме на всяка сбирка[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: white   
Дата:   27-09-07 06:01

Императоре, ти си моя човек:) Само казваш кога, и скачам в тигана,май само аз съм наясно за ко иде реч:))) Номинала ясно-кинта, емисионата стойност обаче не каза:) Мммм... обича секси акцийки[smilie25] Дръж ме в течение,харесва новите идеи![smilie3] И недей само да бъбриш тука,ами го направи,с твоя ум, веднага заставам зад теб[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: BorisoFF   
Дата:   27-09-07 08:05

Вместо автобуси предлагам да насочим интереса си към


https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/vnln4034.JPG
http://www.caradvice.com.au/wp-content/uploads/2006/11/MitsubishiOutlander2007.jpg



За форумците с по-обемни фото-раници, а и специално за феновете на Л-разни работи [smilie5]
Само един хард топ трябва да добавим и заспива

https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/gdda7962.JPG
http://www.autogaleria.pl/fotografie/mitsubishi/mitsubishi_l200_warrior_2005_01.jpg



За морските и речните нещо такова...
https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/zwue3267.JPG
http://www.lzyachting.com/img/bg_sunseeker.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Стоев   
Дата:   27-09-07 08:13

Мчи жИната вече купила някаква баракуда....[smilie21] [smilie21] [smilie21]


https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/nfsp3180.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: tnt   
Дата:   27-09-07 08:15

https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/gdda7962.JPG

Аз ще пътувам отзад, та да ми съ веят косите [smilie7]
Стоев [smilie24] [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: BorisoFF   
Дата:   27-09-07 08:18

Ама имаш ли Л нещо си! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Стоев   
Дата:   27-09-07 08:24

Единият Админ има автобусна фирма в Турция - бях показвал снимка преди време....[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: BorISoFF   
Дата:   27-09-07 09:10

Оп забравих! Това също би било удобно за целите на форума

https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/pumr3982.JPG
http://www.theautochannel.com/media/photos/subaru/1998/98_subaru_forester.jpg


https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/ousx0399.JPG
http://img.netcarshow.com/Subaru-Forester_2004_1600x1200_wallpaper_01.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   27-09-07 09:50

white - и какво ще направим двамата? На мен за начало ми трябваха 10% от авторите (ако може и 2-3% от посетителите без снимки), а не 0.0002%.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: luxor   
Дата:   27-09-07 09:57


Императоре, и аз те подкрепям, включи ме в списъка [smile]

ставаме трима [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: white   
Дата:   27-09-07 10:39

Императоре не сме двама братле, с мен има доста известни в Бг фотографи,които ще подкрепят идеята...Няма ги във Форума или присъстват доста анонимно, но не сме за подценяваме и ние имаме доста проекти в областа на фотографията[smilie3] Така,че не се отказвай, а когато дойде времето ми се обади...

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   27-09-07 10:55

кукуруку фафла чудна

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Amigo   
Дата:   27-09-07 10:56

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: BorISoFF   
Дата:   27-09-07 11:00

Моите предложения не ви ли харесват?

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   27-09-07 11:01

не, не ни

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: BorISoFF   
Дата:   27-09-07 11:07

[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: otkata   
Дата:   27-09-07 11:17

Ооо Рут, ко стана с кулюльото

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   27-09-07 11:19

нямам кулюльо, не щът и една акция да пуснат по въпроса[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Amigo   
Дата:   27-09-07 11:22

ади дай ми 100 уева и шти дам мойто кулильо [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: otkata   
Дата:   27-09-07 11:23

ми давай да си рисуваме тугава

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: otkata   
Дата:   27-09-07 11:24

Бе Амиго, трябват пуне три гуми не разбра ли... пък ти имаш саму 2

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   27-09-07 11:26

ши плача [smilie2] вий ми са пудигравати [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: otkata   
Дата:   27-09-07 11:31

е брао, аз толко загрижен пък ти

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   27-09-07 11:35

дай ми да ти понося банския тугаз [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: otkata   
Дата:   27-09-07 11:39

[smile]



Публикацията е редактирана (27-09-07 11:42)

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   27-09-07 11:39

ехааааа! ураааааа! мисиииииииииии [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: otkata   
Дата:   27-09-07 11:42

молим, ай връщай ми гу сега да не ми го разтегнеш[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Ruth   
Дата:   27-09-07 11:46

няма пък

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: BorISoFF   
Дата:   27-09-07 11:47

Аз ако бях на Рут, шях да те плесна,Отка, за т'ва че си такъв нетактичен!

Какво искаш да кажеш ся с т'ва разтягане, мм!

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: otkata   
Дата:   27-09-07 11:48

айде ве направи си твой

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: otkata   
Дата:   27-09-07 11:55

Пък аз теб шта плясна, кво палиш огън [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: luboar   
Дата:   29-09-07 20:37

нагоре! простотията не трябва да се забравя [smilie24]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.