Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 14:25

БАНДА !!!
Неделя, като бяхме на Костенец и ми хрумна една секси идея - ЗАЩО ДА НЕ СБЕРЕМ КИНТИ И ДА СИ КУПИМ 1-2 АВТОБУСА? Така ще е много по-удобно да се мотаем насам-натам по фотопленерчета. Не струват кой-знае колко, като се има предвид колко народ сме - половината да се бръкнат според възможностите си, четири автобуса ще си купим.
Има два варианта - по-лесният но не и по-добрият е един вид предварително закупуване на билети - примерно даваш 100 кинта, после пътуваш безплатно за тия пари.
По-добрият вариант е да сформираме едно Акционерно дружество и всеки желаещ да се включи с колкото поиска, да запише акции... По-късно, като потръгнат нещата и като натрупаме печалба, можем да увеличим капиталът и да се листваме на Фондовата борса - за това ще трябват по мои сметки 2-3 години максимум. Не е казано автобусите да возят само нас - просто организираните форумци ще си бъдат с предимство, през свободните от наши разходки дни може да се возят и външни лица, щом цакат сухото. Автобусите, които пазаруваме ще се разпределят според регионалните лобита - първо София, че сме най-много, после Пловдив, Бургаският район, Варна, Търново-Горна Оряховица и т.н.

А и като знам на Фондовата борса какъв глад има за нови компании - цените на акциите ни ще рипат яко нагоре и това ще си е направо инвестиция...

Ако искате да проучим почвата с една подписка туканка - кой е навит. Може да сложим праг за записване - минимум 50 акции с номинал 1 лев всяка и срок от 2-3 месеца. Минималният праг за формиране на АД е мисля 50 000 кинта - не е много.

Ако някой нещо не разбира - да ме пита - мога да дообясня...

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: PBKPH   
Дата:   26-09-07 14:29

А може ли с един автобус да се включа в дружеството като апортна вноска?

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: tan4o   
Дата:   26-09-07 14:31

Все още е сряда[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 14:32

Имаш автобус ли?

Ами може напримерно да ти го купим и да ти го платим с акции... така ще си главен акционер... :-))))

Дружеството може да се казва Фото Форум Турс напримерно... гледам регистрирани над 50 000 човеци, автори близо 18 000... всеки десети да влезе с по една минимална вноска, това са 90 бона....

А и както обясних, след като качим компанията на БФБ, който иска ще може да продаде с поне 400-500% печалба...

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Safira   
Дата:   26-09-07 14:32

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: IvoZafirov   
Дата:   26-09-07 14:32

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Amigo   
Дата:   26-09-07 14:32

[smilie5] [smilie5] [smilie5] предпочитам БТР [smilie8] някак по-изтънчено е и освен това всички ще ни дават път [smilie18] [smilie18] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: dkork   
Дата:   26-09-07 14:33

аз имам газка ...отзад с пейки ...за по-бедните събратя ....и за горски снимки...
едно време , преди година две....хотел купувахме...

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 14:36

Моля без бъзици, банда, темата е сериозна.

Мисля, че това е реално постижимо и ще е печеливше.

Корков - хотел също е добра идея, но трябва значително повече сухо. А и да ходим все в един хотел? По-добре транспорт.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Amigo   
Дата:   26-09-07 14:37

викам направо да си вземем остров [cool] [smilie7] тъкмо и пленери ще има къде да си правим редовно [smilie5] [smilie5] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Skic   
Дата:   26-09-07 14:40

Да бе чекай! ФФ Турс от тука виждам дело... Ще се приеме като набъркване в чужд бизнес и ползване на името ф-ф... Навремето Горби беше предлагал да се прави хотел на морето, хем тогава Бони си бачкаше на друго място, а ся бачка тука [smilie5]

Нема стане по тоя начин...ма знам ли [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 14:41

Скицов - не виждам де проблем. В името ли? Ами ще се казва иначе тогава... а и собствениците на форумът също може да участват в АД-то, даже е повече от желателно...

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: PBKPH   
Дата:   26-09-07 14:43

Идеята е много добра но издиша по няколко показателя. Няма да се намерят достатъчно съмишленици. Освен това лиценз трудно се взима, макар че и там мога да помогна. Имам познати в транспортното министерство. [smile] А и добри шофьори трудно се намират. Остава и ангажименти да намериш за останалото време когато не се ползват от форумците. Сега ми хрумва по-добра идея. Автобусите да са от тип туристически с отворен таван. През деня разкарват туристи в по-големите ни градове, а събота и неделя си ги ползваме [smilie5]
А за пленери ще излезне доста по евтино да си наемеш автобус за един, два дена. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Skic   
Дата:   26-09-07 14:43

Проблем няма, но желание ме съмнява да има! Сори за песимизма [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: asahi   
Дата:   26-09-07 14:47

Знайш ли колко гуми има рейса? А колко струва едната? Категория Д имаш ли?

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 14:49

PBKPH - това е - от толкова форумци има хора с всякакви връзки. А какви ще са автобусите - това ще се реши като се сбере сухото.

Даже бих помолил модераторите за съдействие - да пуснат анкета за да разберем колко са желаещите... дори да пуснат лични съобщения до всички.

Пак повтарям, че бъдещите печалби са сигурни, излезем ли веднъж на борсата... купуваш акции по левче, после ще струват по 5-10 кинта... много по-добре отколкото да къташ сухото в бамката.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: tan4o   
Дата:   26-09-07 14:49

А вие наясно ли сте колко потребители има сайта и колко е абсурдно да постигнеш съгласие с всеки един от тях.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 14:53

Танчо - за какво съгласие става дума? Има публични компании с по един милион акционери... да не би да им се иска мнението по всеки въпрос? Веднъж в годината се прави Общо събрание на акционерите, отчита се дейността, вземат се решения с гласуване и това е.

Асахи - няма аз да карам автобусът... :-) Има толкова тур-фирми, които правят кинти, защо да не си направим и ние - която да си работи преимуществено за нас?

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Todd   
Дата:   26-09-07 14:53

https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/wcol8321.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: tan4o   
Дата:   26-09-07 14:55

Кауза пердута е за мен!Най-лесно е да регистрираш едно АД, от там нататък започва трудното обаче.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Cristinel   
Дата:   26-09-07 14:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Amigo   
Дата:   26-09-07 14:57

навит съм и на джоган [smilie18] [smilie18] [smilie18] на старо ще излезе евтинко[smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Императорът.   
Дата:   26-09-07 14:57

Тод - тоя автобус е секси - ще си го напазаруваме...

Танчо - какво значи тая кауза, че напоследък сдъм позабравил латинският?

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: Amigo   
Дата:   26-09-07 14:59

Императорът. написа:

> Тод - тоя автобус е секси - ще си го напазаруваме...
>
> Танчо - какво значи тая кауза, че напоследък сдъм позабравил
> латинският?



пердута... нещо като пърдита... абе т.е. излязла през задния вход [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ДО АДМИНИТЕ И ВСИЧКИТЕ КОЛЕГИ
Автор: black_swans   
Дата:   26-09-07 14:59

Императоре, имаш ли си идея какво въобще представлява публичното дружество и как се управлява едно такова дружество? [smilie5] Вземи попрочети малко ЗППЦК и няколкото десетки наредби около него, и ела пак с предложения [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.