Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 А стига, бе!
Автор: Amigo   
Дата:   21-09-07 09:02

Безработните британци могат вече да живеят в България


Безработните британци вече могат да си позволят да живеят като хора от висшето общество, като си купуват бира за 35 пенса и ядене за по-малко от 6 паунда...но трябва да се преместят в България.
Властите в тази балканска държава бяха принудени със специално решение да плащат на граждани на Европейския съюз, които са без работа в страната, същите социални помощи, които те биха получавали в родината си. ![cool]
Това означава, че британците ще получават 230 паунда (840 лева) месечно, което е повече от средната за България заплата от 140 паунда (400 лева) месечно и четири пъти повече от социалната помощ от 60 паунда (160 лева), която получава безработен българин.
Решението беше взето, след като безработен германец осъди българското правителство във Върховния съд, като поиска да му бъдат изплащани социални помощи в съответствие със законите на ЕС, които страната е приела и подписала.
Михаел Витвер на 30 години, който живее в село Враца (б.ред. - така е в оригинала), спечели делото и сега получава 570 евро месечно, което се равнява на 397 паунда.
България, която стана член на ЕС през януари, е една от най-евтините страни в Европа.
Когато бъдат прехвърлени в местната валута - лев, с 230 паунда може да се купи много.
Ядене в ресторанта струва по-малко от 6 паунда и може да бъде промито с литър бира за 35 пенса или бутилка вино за 3.50 паунда.
Ако се храните у дома е още по-евтино - един хляб струва само 30 пенса.
За разлика от цените на недвижимата собственост във Великобритания, двустаен апартамент в българската столица София, може да бъде ваш само за 22 хил. паунда.
Решението, наложено от съда е стандартно за всички страни от ЕС, заяви говорител на Департамента за трудова заетост и пенсии.

[cool] [cool]

(И откъде накъде, след като са в България, ще получават помощи като в Англия или Германия?!?!) [cool] [cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: А стига, бе!
Автор: falcon   
Дата:   21-09-07 09:06

Леле[smilie10]

Ама няма начин,ще си сърбаме попарата.[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: А стига, бе!
Автор: dobria_starec   
Дата:   21-09-07 09:19

Ми незнам колко са безработни, но купуват къщи като се едно са банички на двойна и тройна от реалната цена като пак съм им евтини.

Отговори на това съобщение
 Re: А стига, бе!
Автор: falcon   
Дата:   21-09-07 09:24

Само ми е чудно как така помощи,защото на безработните даваха само няколко месеца,после трябваше да си работил поне 8 месеца за да имаш право на нови няколко месеца помощи.Няма в България постоянни помощи за безработица.Странно.[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: А стига, бе!
Автор: autosvet   
Дата:   21-09-07 09:27

Голямата екскурзия на англичанете започва.

Отговори на това съобщение
 Re: А стига, бе!
Автор: athom   
Дата:   21-09-07 09:28

Пфхахахахахах!
Етвае върха на сладоледената торта. Напрао пияната вишна отгоре!


[thankyou] [thankyou] [thankyou]


Те ти булка Спасовден (в случая ЕС).[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: А стига, бе!
Автор: autosvet   
Дата:   21-09-07 09:29

Мечтата на всяко българско момиче - ще си намери безработен херцог на далавера, а ако си го храни в къщи ще е хептен на далавера. [smilie18]



Публикацията е редактирана (21-09-07 09:30)

Отговори на това съобщение
 Re: А стига, бе!
Автор: falcon   
Дата:   21-09-07 09:55

Какъв херцог бре[smilie10]

Повечето са нямам думи.В едно село,един такъв си купил къща и се мисли за голямата работа.Сядаме на по бира(аз с английския съм едвам-едвам)и какво, англичанина го говори по-зле от мен[smilie10] Шок,после разбирам че бил Jolly
Тоест английски манго.
Селяните казаха,че във околните села работата била същата.Тези англичани биеха по алколозъм местните търтеи[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: А стига, бе!
Автор: TPECHAT   
Дата:   21-09-07 09:57

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: А стига, бе!
Автор: tnt   
Дата:   21-09-07 09:58

Новият девиз:
"Всеки българин, безработен англичанин!" [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: А стига, бе!
Автор: Amigo   
Дата:   21-09-07 10:01

мдааа, ще съберем отрепките от ЕС [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: А стига, бе!
Автор: dobria_starec   
Дата:   21-09-07 10:05

и след сто години ще сме велики като мериканците

Отговори на това съобщение
 Re: А стига, бе!
Автор: falcon   
Дата:   21-09-07 10:22

Поздрав за всички желаещи да живеят в България от помощи[smilie19]

http://www.youtube.com/watch?v=elBUpxXIAGw&mode=related&search=


Отговори на това съобщение
 Re: А стига, бе!
Автор: luxor   
Дата:   21-09-07 10:25


wtf [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: А стига, бе!
Автор: Skic   
Дата:   21-09-07 10:27

Начи аз ако ида в Англия и съм безработен ще получавам 60 паунда и няма да мога да ги осъдя, защото преди това ще съм умрял от глад [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: А стига, бе!
Автор: vladomatev   
Дата:   21-09-07 15:02

Абе кви глупости се изписаха тук ...не е истина .....малко като "ЕС ще ни забрани да ядем шкембе и да праим ракия" ....айде помислете малко ...

Отговори на това съобщение
 Re: А стига, бе!
Автор: tnt   
Дата:   21-09-07 15:58

[smilie18] [smilie18] [smilie18] Шкембе може, ма саму без чесън....не е по европейски някак [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.