Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Травъл ТВ - не им се доверявайте!Кражба на интелектуална собственост
Автор: upupa   
Дата:   11-09-07 21:36

Днес за пореден път се убедих,че Травъл ТВ не само са една от най-посредствените кабеларки в България, но и че техните ръководители Поляков и Димчев в наглостта си не познават граници. За рекламен клип на жалката си програма, пълна с безплатно добити или отмъкнати туристически филмчета, най- безцеремонно са монтирали кадри от филма"Цената на птиците" от чиито екип съм и са създали зле сглобен клип, озвучен с музика ,сякаш взета от митинг на БСП. Филма в който има уникални въздушни кадри на ята птици и на редки видове бе сниман дълго и с много усилия от оператора Ярослав Ячев и взе над 10 международни награди.
Пиша тези редове не да се оплаквам - аз, като сценарист също съм ощетена, но за да ви предупредя да не се доверявате на тези мошеници.[smilie23] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Травъл ТВ - не им се доверявайте!Кражба на интелектуална собственост
Автор: upupa   
Дата:   11-09-07 21:38

Знам че много отфотографите са изкушени и от операторското майсторство и затова може да станете жертви на Травъл ТВ. Вече над 17 оператори, режисьори и монтажисти са "изгорели",като не им са били платени трудът и материалите, с които после се злоупотребява![smilie4]

Отговори на това съобщение
 Re: Травъл ТВ - не им се доверявайте!Кражба на интелектуална собственост
Автор: Hecuba   
Дата:   11-09-07 21:45

Ето нещо и от мен...напишете в Гугълят Виктор (Александров) Димчев и ще видите част от съдебното му досие като измамник барбар с мамка си - как (про)дава мексикански визи...

Прочее, стойте делеч от тези измамници ...срещу тях са заведени дела, дори има форум на измамените от тях!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Травъл ТВ - не им се доверявайте!Кражба на интелектуална собственост
Автор: pmartinov   
Дата:   11-09-07 21:46

В черния списък [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Травъл ТВ - не им се доверявайте!Кражба на интелектуална собственост
Автор: hose   
Дата:   11-09-07 22:19

мда...

http://forum.search.bg/viewtopic.php?p=1559&

http://badholiday.com/complaint.php?=&com=62&ctype=50



Публикацията е редактирана (11-09-07 22:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Травъл ТВ - не им се доверявайте!Кражба на интелектуална собственост
Автор: джъмбо   
Дата:   11-09-07 22:21

[smilie2] [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Травъл ТВ - не им се доверявайте!Кражба на интелектуална собственост
Автор: dau   
Дата:   11-09-07 22:26

а аз си мислех че тази тв ще е нещо доста хубаво [smilie8] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Травъл ТВ - не им се доверявайте!Кражба на интелектуална собственост
Автор: gergova   
Дата:   11-09-07 22:29

[smile] Аз миналата година спечелих конкурс в тази телевизия за превод на филми от немски на български език. Първоначалната предложена цена за преводи не беше страхотна [smile] , но ми стана интересно да започна с превод на филми на хонорар. Когато се стигна до подписване на договора, цената беше вече доста "странна". Отказах, излязах от техния офис, запалих цигара..и просто не повярвах на случилото се...и безкрайно съжалих, че съм си изгубила времето! Не успях и до сега да проумея.. те наистина ли търсеха преводачи..или просто се шегуваха. Лошото вероятно е, че някой все пак се е заел да им прави тези преводи..на тази "странна" цена.

Отговори на това съобщение
 Re: Травъл ТВ - не им се доверявайте!Кражба на интелектуална собственост
Автор: Hecuba   
Дата:   11-09-07 22:41

Благодаря на Хосе, че извади още изобличителни материали за крадците. [smilie18] Жалко, че тези идиоти лъжат ентусиазирани млади хора, които искат да работят.

Отговори на това съобщение
 Re: Травъл ТВ - не им се доверявайте!Кражба на интелектуална собственост
Автор: charger   
Дата:   11-09-07 22:41

редовен номер,дайте филм да ви проверим как сте,като го излъчим,ще го платим...има изгорели и от популярни студия...ловят бедни студетчета основно....

Отговори на това съобщение
 Re: Травъл ТВ - не им се доверявайте!Кражба на интелектуална собственост
Автор: SLR   
Дата:   11-09-07 22:58

[smilie2]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.