Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: Amigo   
Дата:   31-08-07 20:54

Шофьор едва не сгази жена на зебра, после я нокаутира
31 август 2007 / News.dir.bg

39–годишен шофьор пребил млада жена в Пазарджик, след като едва не я блъснал преди това на пешеходната пътека.
Мъжът е задържан от полицията в областния град, съобщи Дарик. Инцидентът станал в четвъртък около 17,30 ч. на кръстовище в центъра на града. К.П. от Пазарджик, който карал “Фиат Типо”, забил спирачки непосредствено пред пресичащата на зебра 25-годишна С.Д. Двамата си разменили груби реплики, след което жената продължила пътя си.
Шофьорът обаче решил да я следва с автомобила си и на следващото кръстовище я засякъл, така че да не може да пресече. С.Д. опитала да заобиколи колата, но шофьорът не й позволил. Между двамата отново избухнал скандал. Ядосан, 39–годишният пазарджиклия слязъл от колата и ударил няколко пъти по лицето опонентката си. Тя се свлякла на улицата и загубила съзнание. В този момент наблизо минавал автопатрул на СОД при ОДП-Пазарджик. Униформените задържали нападателя, а пострадалата била откарана в болница.
На шофьора е съставен акт по Указа за борба с дребното хулиганство.
През юни служител на НСО блъсна с автомобила си жена с дете в количка в столичния квартал „Свобода”. След това 32-годишният Румен Илиев излязъл от колата си и е ударил няколко шамара на пострадалата, после се качил в автомобила си и избягал.
[cool] [cool]

Митьо Крика крещял: Ще ви убия, копеленца мръсни!
31 август 2007 / News.dir.bg

Състав на Софийския районен съд даде ход на делото за хулиганство срещу Димитър Ходжев-Митьо Крика.
Културистът-шоумен беше задържан за 24 часа след лека катастрофа в столицата, при която избухнал скандал, а той самият напуснал местопроизшествието. При неспазване на предимство Крика блъснал своя Нисан "Наварa" с Фолксваген "Поло", управляван от 26-годишния Георги Бушнаков, на 11 август в кв. "Лозенец". Крика е обвинен, че е ударил лек автомобил, заплашвал е шофьора и останалите пътници. Обвинението е за хулиганство, отличаващо се с изключителен цинизъм и дързост по чл. 325, ал.2 от НК.
В обвинителния акт се твърди, че Ходжев е "извършил непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред", като ударил с юмрук страничното стъкло и предната лява врата на фолксвагена. Нанесъл удари върху тавана на автомобила, счупил с крак предния ляв мигач и блъскал по предния капак на колата. Ходжев ругаел и заплашвал пътниците от фолксвагена - Бушнаков, съпругата и родителите му: „Ще ви убия мръсни копеленца, ще видите вие, знаете ли, че моята кола струва 100 000 лв.”
В петък съдът изслуша Бушнаков, който дълго време описваше какво се е случило, съобщи БГНЕС. Прокурорът и защитата поискаха да бъдат призовани още свидетели. Ще бъдат разпитани полицаите, направили протокола след огледа на фолксвагена. Съдът разпореди да бъде изискано копие от журнала в "Пирогов" за извършен преглед на съпругата на Митьо Крика Нина Николова. Тя твърди, че бащата на Бушнаков - Веселин Бушнаков, я е дърпал за ръката след инцидента и тя получила синини. На Николова беше наложена глоба от 100 лева заради “фриволно поведение” в съдебната зала. Съдията се аргументира, че тя си позволява квалификации. Николова твърди още, че във фолксвагена са се возили само двамата мъже, а според показанията на Георги Бушнаков в автомобила му са били той, съпругата му и родителите му.
Заседание бе отложено, тъй като двама от свидетелите на прокуратурата не се явиха заради нередовно призоваване. На 7 ноември ще бъде следващото заседание по делото.

[cool] [smilie7]

А кво ли стана с другаря Стависки, дали отиде на заслужена почивка туй момче след големия стрес, който изживя[cool] [smilie7] Ами пернишката пияна майсторка, дето уби трима младежи... и тя сигурно разпуска напрежението някъде [cool] [cool] Шофьор да си в БГ! [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: sovichka   
Дата:   31-08-07 20:56

цъ цъ цъ... просташка държава!

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: apollo   
Дата:   31-08-07 21:03

Крика е нищожество... даже си изплака "мъката" и по ТВ ефира[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Така е простак до простака и всичките ежедневни герой по телевизията[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: Amigo   
Дата:   31-08-07 21:04

Ами престижно е да си простак у нас, така е[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: Cristinel   
Дата:   31-08-07 21:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: dobria_starec   
Дата:   31-08-07 21:28

крика е пичага

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: trace74   
Дата:   31-08-07 21:59

Крика пък верно си е пич, може и да съм
пристрастен, защото се познаваме, ама няма да
се учудя и някой да гледа да изкара някой лев
на негов гръб.

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: Amigo   
Дата:   31-08-07 22:01

trace74 написа:

> Крика пък верно си е пич, може и да съм
> пристрастен, защото се познаваме, ама няма да
> се учудя и някой да гледа да изкара някой лев
> на негов гръб.



И що реши, че някой е тръгнал да изкарва пари на негов гръб? [cool] [cool] [smilie7] Или знаеш на какво е способен човек и смяташ, че той не може да направи такова нещо? [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: trace74   
Дата:   31-08-07 22:10

Не, не смятам, че не е способен, но както виждаш не ги е пребил (както онази отрепка от горния случай).
Добре де, не пари, ами някакъв съмнителен вид слава може би, не знам.
А и Крика извади доста правдоподобна версия за случилото се, все пак вярвам на него. Може и да греша, не съм го питал лично за случая.

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: Todd   
Дата:   01-09-07 11:01

На мене най-много ми ареса оная случка де оня човечец с жигулката гръмна някакъв футболист и го изпрати сред инвалидите за цял живот!!!

И той май като крика беше слезнал да се бие - наместиха го !!!!


Е така требе и тъпаците ще намалеят .Била му 100 000 лева кочината .

На човека ко му пука че той е тъпак та си купува скъпа кочина ???? Да си я държи в хола -де е тръгнал по пътищата с нея ????

Ако изкочи някой копач 408 ко ша прай ???

Краставици на търкалета - требе пушки и ша намалеят .


Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: exo99   
Дата:   03-09-07 02:24

Автор: Todd [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: samara   
Дата:   03-09-07 11:37

...мен пък ми почна лошо деня, седмицата, месеца и прочее, пукнах гума на джипка у една кал [smilie8] ...та я сменях, няма да казвам как изглеждам [ezik]
...шофьорски неволи, моеше да се щракна с гсм-чето...ама твърде ме беше яд [smilie5] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: -Julius-   
Дата:   03-09-07 11:54

samara - да не си станал 4-ят от запаса? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: GlingoneC   
Дата:   03-09-07 11:58

В тая държава ако не караш танк ти е спукана работата...

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   03-09-07 16:10

Сори, не те видях!

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: ALBIREO   
Дата:   03-09-07 17:48

Арогантните шофьори - под ножа [smilie23]
Всяко нарушение на пътя може да доведе до НЕпредумишлено убийство. Да вкарат няколко човека за по 3-10 години затвора, да разтръбят по медиите и да видим дали ще продължават пак по този начин. Ама за предпочитане е тези хора да са от "известните" мухльовци, че така ще има повече тежест.

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: ivelin69   
Дата:   04-09-07 01:25

Всеки ден съм 12 часа по пътищата, това ми е работата, арогантните шофьори са 90% от всичките шофьори...сами трябва да се осъзнаем а не да рзачитаме на разни закони които за мене важат а за други не!

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: bobihot   
Дата:   04-09-07 01:28

Аз като нямам клаксон и съм над "тези неща"... [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: canonio   
Дата:   04-09-07 01:34

Всичко идва от зле организирана инфраструктура. Щото някакви полуидиоти решили навремето, че ще има по една кола на семейство максимум, и то евентуално. Пътищата ги предвидили за няколко москвича и 2-3 жигулита и сега всички страдаме.
Варна стана ебахти тесния град. Особено лятото. Искам да има зверски годишни такси, и който не може да плаща, да ходи с рейса. Ама такси от порядъка на 1000-1500 лева на година. Всички москвичи, трабанти, лади, шкоди 120Л и други бангии ще си отидат.

Айде сега ми теглете по една майна, и ще ви олекне[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: ivelin69   
Дата:   04-09-07 01:46

Не са виновни колите, а задкормилните устройства! Кой каквото има-такова кара и кой каквото има-с такова снима! [smilie18] [beer] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските
Автор: canonio   
Дата:   04-09-07 01:55

Да,
ама лондонския кмет не е на това мнение и направи такса от 5 паунда ( вече е 8) за влизане с кола в централната зона. Сега 60% от всичката измет, която преди е влизала с кола си хваща метрото и умира от кеф, че ще има парички за телевизор[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] Щото пък да притежаваш телевизор, ти е 135 парички таксата[smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (04-09-07 02:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: ivelin69   
Дата:   04-09-07 02:10

Сега не ми се спори, на много [beer] съм,[beer] [beer] [beer] мноооого[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: canonio   
Дата:   04-09-07 02:14

Ми утре като се наспиш, прочети за първата такса тук:

http://www.cclondon.com/paymentinformation.shtml

и за телевизора тук:

http://www.tvlicensing.co.uk/information/index.jsp

пък после ще спорим.[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските
Автор: bobihot   
Дата:   04-09-07 02:31

Пък ми изчезна предния номер.
Ко да прая? [smilie11] [smilie10]
Искаха и да ме глобяват... [smilie2]
Някой, ако като го намери(л) да ми го върне! [beer] [shtrak]



Публикацията е редактирана (04-09-07 02:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Още за шофьорските "неволи" в БГ
Автор: Todd   
Дата:   04-09-07 09:45

ми такси за тв имаше и по-рано .Сега по закон пак ги има но тия де трябва да ги събират препочитат да лапнат едно хотелче - я на морето , я на Банско или Пампорово .

Ко ги интересува държавния бюджет ???? Нали личния е в + !!!!


Кал брат - и понеже тук всичко е на ебемсикиме върховете са по в калта от низините ....


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.