Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Митница? - цялата дандания била за 4 лв. !!!
Автор: ddimo   
Дата:   30-08-07 18:11

Получавам аз днес бележцица: Явете се в еди-колкоси часа, на еди-коеси гише на митницата на Веслец 84, да получите колетна пратка от ФРАНЦИЯ[smilie11] [smilie11] [smilie11] Нали сме вече ЕС[smilie11] [smilie11] [smilie11]
(Не е техника - един приятел ми праща подарък за бебока[smile] )

Нещо не схващам. Брата на жена ми, като праща разни дреболии от Щатите, си ги получавам в пощата до нас[smilie11]
Като си поръчам разни вехти стъкларии от щатския И-бей, пак си ги получавам в пощата до нас[smilie11] [smilie11]

Сега като ми пращат нещо от европата - да ходя на МИТНИЦА[smilie11] и то на другия край на София[smilie9]

Баси и *****[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Митница?
Автор: elrisha   
Дата:   30-08-07 18:15

споко, не си единствения:)
БГ Пощите не разнасят по-обемисти пакети и затова трябва да ходиш на майната си [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Митница?
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   30-08-07 18:29

Ако е твърде голяма пратката, не влиза в Универсалната Пощенска Услуга и не са длъжни да го доставят. Трябва да погледна, но мисля, че теглото не трябва да превишава 32.5кг, размерите не помня колко бяха.

Отговори на това съобщение
 Re: Митница?
Автор: ddimo   
Дата:   30-08-07 18:41

Стига бе [smilie5] [smilie5] [smilie5]
Пича ми е пратил спално чувалче за бебе [smilie5] [smilie5] [smilie5]
Бахти огромната пратка [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Митница?
Автор: mgi   
Дата:   30-08-07 20:36

ма вътре може да има хероинче вместо пухче[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Митница?
Автор: ddimo   
Дата:   31-08-07 10:00

Тъъй... Ето и развръзката:
Пратката е с тегло 1.2 кг, с размери 40х25х15 см и с декларирана стойност 48 евро.
На гишето трябваше да платя 4 лв. за "Други услуги НУПУ" - така пише на касовата бележка.
Горе-долу същите по размер и тегло пратки от щатите съм си ги получавал в пощата, без да плащам нищо.
Ясно, че цялата дандания е била за тия 4 лв., ама защо трябваше да ми загубят един час и да ме карат да си изкарвам колата, да се тътрузя в задръстването (и съответно да допринасям за него)[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Митница? - цялата дандания била за 4 лв. !!!
Автор: Todd   
Дата:   31-08-07 10:45

Трябва да ти е гадно !!!!

Това е основния девиз в нашата държава.


[smilie7]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.