Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ??? КАТ - АКТ ???
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   30-08-07 18:00

След седмица ми изтича срока на акта, мога ли да взема наказателното постановление и да карам още един месец с него?

Отговори на това съобщение
 Re: ??? КАТ - АКТ ???
Автор: ddimo   
Дата:   30-08-07 18:02

Че те не ти ли връщат талон, заедно с постановлението[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: ??? КАТ - АКТ ???
Автор: Todd   
Дата:   30-08-07 18:03

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Моеш си караш без нищо......аз през комунизма карах 3 години мотора без книжка та сега ли....

Карай си и си свиркай !!!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: ??? КАТ - АКТ ???
Автор: elrisha   
Дата:   30-08-07 18:04

отиваш в КАТ, теглиш си номерче и чакаш до припадък.Там ще ти прегледат провиненията за 3 год. назад и ти сервират една цифра(следва втори припадък).После се редиш на втора опашка - за КАСАТА,плащаш(тук се появяват болки в сърдечната област и обилно изпотяване),след което се връщаш на първата опашка - показваш касовата бележка и ти връщат талончето. Ако наказателното постановление не е излязло,всичко приключва с една друга опашка,където ти удължават срока на АКТ-а.

УСПЕХ!

Аз също трябва да повтарям посещението в КАТ след ваканцията [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ??? КАТ - АКТ ???
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   30-08-07 18:10

За опашките знам, миналата седмица ги видях. Точно това ми е мисълта. Понеже нямам време тази седмица да губя цял ден, дали мога да се наредя само на едната опашка да си взема постановлението, да го платя в някой друг клон на банката, а талона да го взема след един месец. Дали мога да карам с постановление, платежно нареждане и изтекъл акт, но без талон. Е?

Отговори на това съобщение
 Re: ??? КАТ - АКТ ???
Автор: ddimo   
Дата:   30-08-07 18:12

Ммм май не можеш[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ??? КАТ - АКТ ???
Автор: elrisha   
Дата:   30-08-07 18:13

мисля,че не можеш.[smilie8]
обаче за опашките има чалъм - има си човек,който в ранни зори изтегля номерчета и ти ги шитка за скромна сума. Така ще чакаш само 15-ина мин. на опашката[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: ??? КАТ - АКТ ???
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   30-08-07 18:19

Не знам дали е в ранни зори или още от предния ден. Един приятел отиде в 7 часа и беше пръв. Тегли номер и се оказа, че има 50 човека пред него, които след 20, 30 минути започнаха да прииждат. Май част от тия, които са си теглили номерца късния следобяд предния ден, остават за следващия. Или е така, или не ми идва на акъл как става номера.

Отговори на това съобщение
 Re: ??? КАТ - АКТ ???
Автор: papi   
Дата:   30-08-07 18:45

ходи си плати акта и си взимаш талона
и друг път внимавай
такива като теб с актове са потенциални убийци по пътищата

Отговори на това съобщение
 Re: ??? КАТ - АКТ ???
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   30-08-07 18:59

Ааа, моля, моля! Аз съм свръх съвестен шофьор. Никога не превишавам разрешената скорост, давам мигачи и когато карам по черен път, не пия алкохол, винаги ползвам блутут слушалка и колата ми е изрядна (на 1500км). Актът ми е защото спрях на Централна гара на място за престой за да си купя вестник и тия с паяка само са причаквали, защото бяха минали само минута и 20 секунди и колата ми беше вече във въздуха.

Отговори на това съобщение
 Re: ??? КАТ - АКТ ???
Автор: elrisha   
Дата:   30-08-07 19:06

оо,Папи се изказА![smilie5]
значи и аз съм потенциален убиец...мдам...внимавайте![smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ??? КАТ - АКТ ???
Автор: fundamental   
Дата:   30-08-07 20:47

папиииии [smilie19] [smilie19] [smilie19] по спокойно. по умерено в приказките. ти също си потенциален убиец. ляик еврибади[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: ??? КАТ - АКТ ???
Автор: gorbi   
Дата:   30-08-07 23:07

папоне... :) аз с над 15 акта за последните 3-4 години дали съм потенциален убиец.... Ма ако съм потенциален убиец пък, що нямам катастрофа по моя вина (пу пу да не чуе девила) вече над милион и нещо километра....ммм?[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ??? КАТ - АКТ ???
Автор: PBKPH   
Дата:   30-08-07 23:13

По принцип можеш да караш и с наказателно постановление, но на него ти удрят печат и най-много мисля че 7 дни ти го удължават, за да си платиш глобите. Но ако акта ти е издаден преди месец, направо отиваш да ти го удължат с още 2 месеца. Не е нужно да се редиш на опашки и да теглиш билетче от лотарията [smilie5] На 13-то гише ще ти го подновят без да чакаш.

Отговори на това съобщение
 Re: ??? КАТ - АКТ ???
Автор: dobria_starec   
Дата:   30-08-07 23:13

горби аз нямам катастрофа откакто карам, ма направо тръпки ме побиват като се сетя как се дразнехме едни с един приятел че нямаме катастрофи и след ден на него първата му беше и последна и то караше автобус.

Отговори на това съобщение
 Re: ??? КАТ - АКТ ???
Автор: gorbi   
Дата:   30-08-07 23:15

а, катастрофи имам много - но не по моя вина..... затова чукам на дърво и правя всяка година курбан за здраве след едно по-тежичко преживяване.....

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.