Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Тема за изборите
Автор: ddimo   
Дата:   29-08-07 13:53

Понеже напоследък е пълно с недоволни, пък като дойдат избори никой не си дига задника да гласува, кажете тук вкратце:
Какво искате да се случи във вашия град или иначе казано - какво трябва да ви обещае какнидатът за кмет, за да си затътрите г*** до урната и да гласувате за него?
(само по едно желание, ако обичате[smilie5] и казвайте за кой град иде реч)

Аз искам да се спрат маршрутките в София.

Вие сте[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за изборите
Автор: canonio   
Дата:   29-08-07 13:58

За Варна - да се изтрепят циганите, или поне да се изселят.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за изборите
Автор: dilianov   
Дата:   29-08-07 14:06

Абе не са ни виновни политиците на нас. Народа е овчи. В кръчмите сме глеми бунтари, но когато дойде времето да си търсим правата не можеш да намериш един да те подкрепи.
А и докато изборите не станат мажоритарни, май е все тая за кой гласуваш. Партийното мнение е над личностното и в крайна сметка се обслужват интересите на бизнеса!

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за изборите
Автор: delchev   
Дата:   29-08-07 14:11

да затворят кръчмите, че да излязат бунтарите от вътре и да спретнат една ревулуцийка

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за изборите
Автор: ddimo   
Дата:   29-08-07 14:15

canonio - желанията трябва да са изпълними в рамките на закона и правомощията на кмета[smilie8]

dilianov - точно за това е тая тема. Кажи си желанието. Или ти чакаш месията и докато не се появи Той, за друг няма да гласуваш[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за изборите
Автор: dilianov   
Дата:   29-08-07 14:46

Какво да кажа, то цялата ни държавица е станала за основен ремонт! Всичко искам да се оправи. И законите, и пътищата, и болниците, и училищата и децките градини, и администацията, и парковете и градините. Да продължавам ли??? Кажи какво е наред. Каквото и да обещаят все тая! За когото и да гласуваме все тая.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за изборите
Автор: dilianov   
Дата:   29-08-07 14:57

Абе смешно ти е на теб, ама докато не покажем на ония кретени горе, че ще им търсим сметка нещата няма да се оправят

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за изборите
Автор: desi_angelova   
Дата:   29-08-07 15:05

..be trqbva da si smenim darjavata!!!tova mu e maikata...[smilie19]
...tuk prosto nishto nestava...prosto sme sabrani prekaleno mnogo balgari na edno mqsto:))))))))))))

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за изборите
Автор: teddie007   
Дата:   29-08-07 15:12

аз искам да обещаят че няма да си купят гласовете, че ще оправят улиците, че по тротоарите няма да има коли и аз като пешеходец ще има къде да ходя /не да ми подсвиркват що ходя по средата на улицата/, като отида за направление да не се налага да отправям заплахи , за да го получа, да оправят уличното осветление, и да пуснат градски транспорт по улицата дето работя /щот минавам пеша по 2км до офиса/, да прибират редовно боклука,да затрият няколко завода които ме тровят и да въведат огромни данъци за вредните емисии като в Лондон........[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за изборите
Автор: dilianov   
Дата:   29-08-07 15:15

Трябва да си сменим идиотския манталитет, тва е цялата работа [smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.