Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Shut Down?
Автор: Pehata   
Дата:   15-08-07 23:11

Имам едно питане - [smilie11]
може ли да си прецакам уиндоса от изгасяне на компа чрез копчето за пускане на самата кутия вместо от Start>Shut Down? [smilie8] Ако да - по каква логика става? [smile]
Мерси [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Shut Down?
Автор: marchello   
Дата:   15-08-07 23:12

напров го отпиши вече [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Shut Down?
Автор: dobria_starec   
Дата:   15-08-07 23:12

Не и няма никва логика освен да изгубиш нещо несейфано

Отговори на това съобщение
 Re: Shut Down?
Автор: Amigo   
Дата:   15-08-07 23:13

теоретично май може, ама аз досега много пъти съм го спирал така стария [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5] че то нали затова е направено [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Shut Down?
Автор: Cristinel   
Дата:   15-08-07 23:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Shut Down?
Автор: vetinari   
Дата:   15-08-07 23:35

Аз още не смея да го угася...вредно било.

Отговори на това съобщение
 Re: Shut Down?
Автор: dobria_starec   
Дата:   15-08-07 23:37

мене ми ги огаси един гръм много по бързо от всякви копчета и щепсели[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Shut Down?
Автор: Essenov   
Дата:   15-08-07 23:38

Да!

Отговори на това съобщение
 Re: Shut Down?
Автор: dobria_starec   
Дата:   15-08-07 23:38

а що

Отговори на това съобщение
 Re: Shut Down?
Автор: Cristinel   
Дата:   15-08-07 23:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Shut Down?
Автор: Amigo   
Дата:   15-08-07 23:39

Cristinel написа:

> моя разклонител си има всички защити за гръмове и мръмове - 85
> уева а го ева [smilie21]



раздай няколко [smilie8] [smilie8] [smilie3] [smilie5] [smilie5] аз шти покажа снимки на кучовци [smilie3] [smilie5] [smilie5] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Shut Down?
Автор: Cristinel   
Дата:   15-08-07 23:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Shut Down?
Автор: dobria_starec   
Дата:   15-08-07 23:54

Кристи всичко у нас е през такива разклонители само че са купувани на едро за по трийсе уева парчето. Кабелната е през защити по 23уева парчето. Нета през защита и после хъб. Е защитата на нета изгоре, изгоре и хъба и двата компа включени към него, и два телевизора щото съм им закачил тв изходите към тях. Ааа и микровълновата щото я бях преместил и боднал направо у контакта. И цветнио ми лазарен принтер. А скенера ми трябваше в офиса и го бех качил към лаптопа та тва го спаси

Отговори на това съобщение
 Re: Shut Down?
Автор: Cristinel   
Дата:   15-08-07 23:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Shut Down?
Автор: Amigo   
Дата:   15-08-07 23:56

Кво, изгоряха през защитите?! [cool] [smilie8] Ами съди производителя! В САЩ щяха да го спукат от дела [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Shut Down?
Автор: Dreamer   
Дата:   15-08-07 23:58

Ха :)

Интересна тема :)

Обикновенно Уиндоуса е настроен така че: When I press power button, SHUT DOWN my computer :)

Ако го натиснеш един път за секунда или по малко и шътдаунва е равносилно на това да го спреш от старт->шът...
Ако настройките по дефоулт не са сменяни :)


Ако го загасиш с натискане на копчето старт като го задържиш повече от 8 секунди тогава биоса принудително прекъсва токозахранването към елементите на компютъра :) Това е вредно :)

Отговори на това съобщение
 Re: Shut Down?
Автор: dobria_starec   
Дата:   16-08-07 00:02

ама то от токов удар мноо рядко става. Требва да е изгасен тока и тогава потенциала го позволява. Ма понеже педалите у наща област ги мързи да правят аварии задуха ли гасят тока и затова наредих защити. А изгоря защитата на нета и от там през лана направо е изгорило всичко що е вързано за дъното а лошото е че бях вързал към двата компа и по един телевизор а на този кабел няма защита и в крайна сметка изгоряха и защитените отвсякъде тивита. А и да тръгна да съдя някъв китайски производител къде ще му излезе края. Представям го като токов удар с протоколи от енергото и сервизите и ко да праа като си гасят тока.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.