Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: Amigo   
Дата:   15-08-07 18:28

Изравнителните сметки за парно по-високи с 80 лв.
15 август 2007 / News.dir.bg

Изравнителните сметки на хората с изключени радиатори или с малко потребление в София ще бъдат по-високи от миналогодишните със 70-80 лв.
Това предаде БНР като се позова на съобщение на асоциацията на топлинните потребители. Една от причините - новият начин на изчисление на употребената топлоенергия, при което и тръбите се броят за отоплителни тела. Вчера от Топлофикацията предупредиха, че ако цената на газта скочи наесен, цените на парното и топлата вода ще бъдат по-високи през новия отоплителен сезон.
[cool] [cool]

Познайте циганите дали ще плащат изравнителни сметки или изобщо каквито и да са сметки! [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: Borisoff   
Дата:   15-08-07 18:30

Че мойта за целия отоплителен сезон е толкова!
Да живей ТЕЦ Хаджи Димитър [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: Amigo   
Дата:   15-08-07 18:31

Borisoff, пускаш ли квартиранти? [smilie3] [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: Borisoff   
Дата:   15-08-07 18:33

МИ аз съм квартирант бе [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: Amigo   
Дата:   15-08-07 18:35

[smilie8] [smilie8] [smilie8] значи съквартиранти... с тиранти [smilie18] [smilie18] [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: Cristinel   
Дата:   15-08-07 18:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: dobria_starec   
Дата:   15-08-07 18:39

мойте квартиранти треа станат партизани щото са ми оставили 700 кинта парно и ще им откъсна ташаците [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: Amigo   
Дата:   15-08-07 18:41

dobria_starec написа:

> мойте квартиранти треа станат партизани щото са ми оставили 700
> кинта парно и ще им откъсна ташаците [smilie21]



[smilie18] [smilie18] [smilie18] трябва да ги накараш сами да си ги изядат [smilie18] [smilie18] [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: джъмбо   
Дата:   15-08-07 18:44

амиго не ръчкай с пръст в раната....
при тая топла зима и с 1/4 по-малко точки имам да доплащам 130 кинта.....

сиреч 720 лв не са им стигнали и искат още.....
миналата година работеха повече радиатори и бе по студено и а тази жега и едва ли не самко един работещ радиатор и какво 850 кинта сметка......

изведнъж 40% отгоре сградна инсталация... от къде на къде бе да ви е******* та

днес си получих новата сметка на картата...
баста
вече кенсалирам плащанията
омръзна ми

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: Amigo   
Дата:   15-08-07 18:46

джъмбо, ти в палат ли живееш бе, човек?! [smilie10] [smilie10] кви са тия сметки колосални [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: Cristinel   
Дата:   15-08-07 18:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: джъмбо   
Дата:   15-08-07 18:50

това е за цяла година..... 850 лв - около 70 на месец.... за един работещ радиатор.... и топла зима

имам хубава донграма добре изолира и съм в стара тухлена..... размера на стената е тухла и половина

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: dobria_starec   
Дата:   15-08-07 18:50

джъмбо аз имам от август миналата до август тази 706лв общо. Щото квартирантите не са плащали. Бах им мамата веднага. Понеже не съм се занимавал досега та се оказа че шибаните ми комшии правили подписка и се отчитат на кубатура. И аз другата седмица отивам да си купя или голям климатик или големи ма направо огромни радиатори.

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: Borisoff   
Дата:   15-08-07 18:51

Баси! При нас 106 лв, след изравняването, за целия отоплителен сезон [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: Amigo   
Дата:   15-08-07 18:53

Докога тия катили ще ни цакат?! [cool] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: Снежанка   
Дата:   15-08-07 18:53

булагаристан [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: джъмбо   
Дата:   15-08-07 18:54

за ток не ми се говори....
сложиха ни нови по-добри и "икономични" електромери.....

като ги сменяха установиха че към електромера се е закачил някой комшия.... ама кой не казаха.... щот не ги е*е
таман.... значи разхода ще спадне...
дедовия.... с новия електромер се дигна с 20 и повече %.... и не знам що ама всички познати са много изненандани от новите електромери...

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: джъмбо   
Дата:   15-08-07 18:55

борисоф а колко на месец преди тов а?

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: Amigo   
Дата:   15-08-07 18:56

Време е вдигнем криваците [cool] [smilie7] Дялови разпределения, тръби, нам си кво си... то бива, бива, обаче тая наглост минава всякакви граници [smilie9] [smilie9] [smilie9] Между другото Вальо Топлото дали вече замина на Карибите на заслужена почивка? [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: джъмбо   
Дата:   15-08-07 19:00

бе не знам.... 90 те началото нямаше митинг без мен излизах веднага за всяка читава кауза....

сега ми писна.....

до сега съм си плащал винаги сметките.... винаги....
топлофикация бяха задраскани от моя списък днес.....

над 65% не плащат....
65% + 1 са вече [smilie9] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: Borisoff   
Дата:   15-08-07 19:00

Ами преди това не съм си плащала месечните сметки. Изчаках изравняването, за да видя общо колко имам за сезона. По-добре аз да им дължа, отколко те на мен.

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: dobria_starec   
Дата:   15-08-07 19:05

има ли някой с опит климатик спрямо парно[smilie11]
а тия с електромерите имам някви смътни спомени за некви комшии дето се бяха закачили преди 10тина години ма товава ядоха доста бой та не мисля да повторят. Но все пак ще проверя. А джъмбо влизай смело в при електромерите взимаш нещо дебело, яке или шапка, слагаш на електромера и един десен прав решава проблема.

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: Amigo   
Дата:   15-08-07 19:05

Плащаме два пъти повече от европейците за ВиК
МОНИТОР

Софиянци дават два пъти повече пари от месечния си доход за сметки за вода, отколкото отделят европейците. Това съобщи председателят на Националния комитет за подобряване на водоснабдяването на България Ганчо Хитров. Той допълни, че в София хората отделят средно около 7 на сто от бюджета си, докато в другите европейски столици този процент варира между 3,5 и 4%. Според направените от комитета проучвания, реалната цена за кубик вода е 65 ст.
По думите на Хитров събираемостта на сметките за вода в София е повече от два пъти по-ниска от тази в Европа. За столицата процентът е 40, а в европейските страни около 96 на сто.
Загубите по ВиК мрежата също не са намалели, въпреки поетия ангажимент, твърди още Хитров и добави, че в момента те са близо 63 на сто при обещани 32 %.
Шампион в Европа по най-ниски загуби по водоснабдителната мрежа е Париж - с 10, 5 на сто, следвана от 11% в Лондон. Софиянци се ограбват ежедневно чрез некачествената услуга, която получават срещу цената, която плащат, заяви Димитър Динев, който е бивш финансов директор в звеното за контрол по изпълнението на концесионния договор със "Софийска вода".
[cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: Cristinel   
Дата:   15-08-07 19:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: На абонатите на Топлофикация - честито!
Автор: lacho   
Дата:   15-08-07 19:09

еех неволи Български... аз съм с климатици и имам 80-100 лева на месец ток през отоплителния период... а наглостта на топлофикация /а може би и на някой съсед/ е да ми искат и по 80-100 лв за парно... а аз дори нямам радиатори...махнах ги за да не ми пречат като правих ремонта... та и изолации сложих, дограми сменях...неволи Български...[smilie9]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.