Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 32 млрд. лева.
Автор: pmartinov   
Дата:   11-08-07 11:02

Aмериканските мечти най-лесно се реализират в България...


Отговори на това съобщение
 Re: 32 млрд. лева.
Автор: colorit   
Дата:   11-08-07 11:38

Милия той, явно за 10 години му се е изчерпал ресурса за подкупи. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 32 млрд. лева.
Автор: Amigo   
Дата:   11-08-07 17:35

Набедили са го момчето [smilie3] [cool] [smilie7] Днес влизам в една книжарница и по някое време се заглеждам из една книга за нашенски известни убийства и мутри [smilie8] И чета вътре изпълнени едва ли не с носталгия и всемирна скръб редове и изявления на разни естрадни или кой знае какви изпълнители и кой знае кви други за "чудесните момчета" [cool] Те предусещали, че ги чака кофти край и затова бързали да живеят! [cool] [cool] Има си хас да не са го предусещали! [cool] [smilie5] [smilie5] Щях да се разплача и аз още малко от мъка, оставих книгата и си излязох [smilie8] [smilie8] Мдааа... как не сме ги оценили, се чудя, тез чудесни момчета [cool] [smilie8] [smilie8] [smilie7]



Публикацията е редактирана (11-08-07 17:41)

Отговори на това съобщение
 Re: 32 млрд. лева.
Автор: colorit   
Дата:   11-08-07 17:47

Амиго, и на мен да ми гръмнат "мецената" и аз ще роня крокодилски сълзи [smilie5] .................../авто цензура/ [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 32 млрд. лева.
Автор: Amigo   
Дата:   11-08-07 17:51

Мдааа, добре, че не станахме и ние "меценати" [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5] иначе и нас щяха да ни оплакват така [smilie5] [smilie5] [smilie8] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 32 млрд. лева.
Автор: colorit   
Дата:   11-08-07 19:29

[beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.