Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 За злобата ...
Автор: overflow   
Дата:   10-08-07 13:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: stoyan_5   
Дата:   10-08-07 13:57

overflow [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: didiken   
Дата:   10-08-07 13:58

По форумите това е често срещано явление. Нищо ново под слънцето. В крайна сметка форумите са просто един макет на цялото общество. Каквото там, такова и тук.

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: vetinari   
Дата:   10-08-07 13:59

Ми че то това си е характерно за повечето форуми в нета..щото тук си инкогнито и можеш да се правиш на какъвто си щеш, и да си избиваш комплексите и агресията.
Въпреки, че тук са малко по-зрели хора и не би трябвало да е така, ама хей на...

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: overflow   
Дата:   10-08-07 14:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: kirsen33   
Дата:   10-08-07 14:06

Само искам да споделя, че тази злоба и ненавист я има в преобладаващо количество до голяма степен в българските форуми. Погледнете руските форуми, от там можем да се научим и да видим колко толерантни са техните потребители. Нямам случай да засека обидни думи или насмешка в техните форуми. Впечатляват ме от точноста на дискусиите по темата, от колегиалноста и желанието да споделят зания и да помогнат и почти няма разводняването което правим ние тук в БГ.
Толкова от мен!

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: Lafera   
Дата:   10-08-07 14:11

То си е от хората ама ако се направт едни строги мерки и ако почнат да се банват потребители(да се ограничава достъпа до форума на хората които не спазват правилата)мисля, че доста ще се намали агресията и хората ще мислят преди да пишат...

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: vladimir666   
Дата:   10-08-07 14:14

Това нищо не е! Какво беше преди 5-6 месеца...

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: nikola_bathory   
Дата:   10-08-07 14:16

Яко злоба, а?[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: canonio   
Дата:   10-08-07 14:16

Да бе,
хиляди регистрирани, и трябва да живеят задружно, в мир и любов. Ще стане, ама друг път. Мирът във ФФ е утопия.

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: meri_an   
Дата:   10-08-07 14:27

Че,тя си я има навсякъде,само че при нас българите е в особено големи размери

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: ФотоГраф   
Дата:   10-08-07 14:34

Злобата е обратно пропорционална на силата /на Духа/. Не може да си вещ /силен/ и да предаваш знанията и опита си със злоба на незнаещите...Човек се учи, докато е...тъп [smilie3] /споделям концепцията за реинкарнация на Душата/...


Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: todorov   
Дата:   10-08-07 14:40

Аз злоба във форума не съм почувствал. Нито са ме облъчвали със злоба, нито съм облъчвал. Ама май въпроса е кой как го разбира и колко насериозно го взима форума...

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: мара   
Дата:   10-08-07 14:43

па и аз общо взето съм съгласна с тодоров. не,че не съм гледала другите как са плюват...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: deyo   
Дата:   10-08-07 15:45

Не знам дали е точно злоба (малко силна дума), но заяждане определено има. И го има не отскоро, ами откакто аз го знам този форум. Не знам на какво се дължи това. Членувам и в няколко други форума, и никъде го няма това. Да оставим разделението по марки, ами тук има някаква странна надменност от страна на хората с по-скъпа техника към останалите, особено ако снимат със "Сапунерка" [smilie23]

Ако се загледате във "фотографските" теми - абсолютно всички избиват на спор за техническите характеристики на обективи и тела.
Ако някой попита за самия процес на снимане, кадриране, мерене и т.н., или пък от сорта на "как се снима това?", или "как обработвате, за да получите този ефект?" - темата обикновено потъва. Мисля си, че именно такива теми трябва да има повече, с дискусии, като по този начин форумът ще бъде много по-полезен и интересен.
Не разбирам руски, но разбирам английски, и в англоезичните фото-форуми също няма такъв вид спорове по марки, а по-скоро обсъждат снимки, техники, и т.н.

Не знам на какво се дължи това? [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: Todd   
Дата:   10-08-07 15:49

Злоба ли ??? Във форум ???

Я виж кво става по улиците...., вечер по кръчмите ,в училищата и не знам къде не в тая държава .

ТЪПЛАНДИЯ е държавата !!!


Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: мара   
Дата:   10-08-07 15:54

deyo, па аз да ти кажа, мене такива теми ми не требват мноо, щот си питам, гат поискам. никой не ми е отказал помощ. по-скоро аз отказвах 1-2 пъти,ма то щот не знаех как...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: canonio   
Дата:   10-08-07 16:00

Много сте лесни за манипулиране. Четете форуми, където хората не се карат, и решавате, че е от културата.
А истината е, че всеки раздел се модерира толкова сериозно, че заядливи постове се трият на секундата. Да не ви казвам, че на мен са ми трили пост в който пише :
"Изкарах за една бира от тебе. Кога ще почерпиш?"
И това, щото примерно на тъпия американец му обясних нещо, той ми благодари и аз се пошегувах. Той го взел това с бирата на сериозно, обадил се на модератора и ми делнаха поста.
А кажете ми сега вие, от култура ли идва тоя мир или от полицейщина?

Всичко в интернет, което ви изглежда перфектно и справедливо се поддържа с много усилия. Помислете колко модериран искате да е този форум, и какво ще изгубите насреща.



на дейо ще кажа, че техническите спорове са нещо много противно, но и много полезно, стига да знаеш как да си вземеш информацията от там.

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: Todd   
Дата:   10-08-07 16:13

Значи си го рекетирал за тая бира !!!!


Ма ние не моем да го проумеем що сме умни!!!

Нашите кратуни въобще не загряват кво праим....щото ни е ежедневие ...до там сме я докарали .

Не познаваме доброто в никакъв вид.....освен неосъществената мечта на измикярската нация да се наяде и да се напие .
Руйно вино и люта ракия ...


Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: Luliak   
Дата:   10-08-07 16:15

Много повече ме дразни масовата любов, групички от по 20-30, че и много повече човека, толкова се обичат и следят и хвалят, с такова усилие, че направо тях не ги издържам, щото ако някой пропусне някого и хайде...загубен е в такива форуми;)и ще се почувства никой, затова любов до дупка! и това се толерира навсякъде, по всички форуми и по понятни причини...

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: DRUGARIA_PETROV   
Дата:   10-08-07 16:29

Deyo, saglasen sam s tebe, no obiknoveno e taka- vijdam 4e horata koito naistina si razbirat ot tehnikata davat polezni saveti, a drugi koito sa poharchili edin kup pari za skapa tehnika i ne znaiat kak da ia polzvat gledat da se zaiajdat za gluposti tai kato ne mogat da dadat polezen savet. Navsiakade e taka vav vsichki forumi.

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: niagara   
Дата:   10-08-07 17:40

Попитали англичанина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил:
- Ще ги раздам на сто английски деца!
Попитали французина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил:
- Ще ги раздам на сто красиви френски момичета!
Попитали българина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил:
- Ще ям изям колкото мога, а тези които не мога да изям ще ги нахапя - никой да не ги яде!
[smilie5]

П.П. ...все пак и след българите може да се отсее нещо качествено,
а темите[smilie8] .... сред толкова юзъри, все ще има някои които ще се заяждат или толерират приятели...
Но за да станем като руските или германските сайтове... да, ще е добре да се смени нагласата, тонът и
изкушенията да се пише само за чесане на клавиатурата...[smilie6]


Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: gorbi   
Дата:   10-08-07 17:51

дам.... и аз се плаша повече от фалшивата любов която струи тука и угодничеството и подмазването.... Злобата, до колкото я има - поне е искрена...[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: Todd   
Дата:   10-08-07 17:57

Ба , кви лигави плужъци има брат - не моеш се изми една година после .....

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За злобата ...
Автор: veval   
Дата:   10-08-07 18:05

http://rendeto.ucoz.ru/publ/1-1-0-29


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.