Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 инвестиционен посредник
Автор: fazan   
Дата:   03-08-07 23:42

Бихте ли ми препоръчали инвестиционен посредник? [smile] Става дума за продажба на малко количество акции от българско предприятие. Делта?


Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: Императорът.   
Дата:   03-08-07 23:48

Че които искаш, аз примерно работя с Еврофинанс.... какво искаш да шитнеш - ако са непублични, процедурата е по-сложна.

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: fazan   
Дата:   04-08-07 00:11

А, публични са си. От тнр масовата приватизация още. Бях забравил за тях и случайно ми попадна боновата книжка. Закрили са производствената си част, продали са некви си декари, разчистили са си зунковете и цената доста е скочила - тва последните няколко месеца. Обаче, не намирам депозитарната разписка. Та се чудех дали посредникът би оправил тоз проблем, че мен ме мързи да дишам

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-07 00:20

Хмммм, без разписка трудно ще стане, защото трябва първо да се заведат по твоя сметка при посредникът. Поне тъй мисля де, щото не съм имал такъв специфичен проблем. Как можеш да си затриеш разписката? И въобще знаеш ли колко акции имаш? Може капиталът да е увеличаван и да имаш повече акции, респективно кинти, отколкото мислиш. Как се казва компанията, ако не е тайна? Бих те светнал....

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: neuromancer   
Дата:   04-08-07 01:43

не ти трябва разписката доколкото знам, питай там посредника. Акциите се пазят в база данни, разписката е само за вид

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-07 09:26

Ако акциите ти са по сметката на твоят посредник, не трябва разписка. Тоест ако си пазарувал акции чрез някой посредник, не е проблем да ги шитнеш пак чрез него и без разписка, аз затова разписки не вземам, щото струваха преди поне по 5 кинта, а бяха безполезни. Но акции още от масовата... пак може да се уреди въпросът, но зор ще види, да.

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: white   
Дата:   04-08-07 14:15

Има и голяма вероятност да нямаш нищо, за боновите книжки си имаше и срок,ако гледаш в "Инвестора" боновите книжа и цените им,те са друга работа...И като питаш за посредник да беше казал и в кой град...Или си мислиш,че в Б-я има най-много един или двама посредници за цялата страна...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-07 14:33

Е - има много посредници. Ако каже колегата какви акции стиска в зелената книжчичка, ще го светнем по-конкратно, нали тъй, white ??? А ти тоже ли си играч? Действотелно може и да е прецакан...

Фазанов - да не би да имаш акцийки от Фазан? Аз тоже имам - секси фабрика е. Ако не искаш да раздуваш пред всички, пиши ми на лични, няма проблем да ти помогна.

white, ти отде знаеш Инвесторът? Пишеш ли там и как се казваш, ако да и ако не тайна? :-)

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: dkork   
Дата:   04-08-07 14:57

имперо .....наех те [ezik]
няма майтап ....3 книжки се търкалят нейде ...от баби и т.н. с разпсиките барабар
на мое име сса...кат ги намеря ще те тормозя за инфо....
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-07 18:18

Ъръмчх. Ще ти помогна, стига да мога.

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: white   
Дата:   04-08-07 19:30

Бе аз пак казвам,че за боновите книжки си имаше срок,ама никой не чете:)
Императорът. - Тоже съм в играта да,тук 2-3 хиляди акцийки, там 2-3 хиляди,знаеш как е:) В Investora не пиша, не виждам смисъл да отварям непознати на далаверата[smilie3] Чета там най-вече новините сутрин докато си пия кафето...Иначе съм вътре и в zip-а дори,а както знаеш там е само с покана,ако те интересува мога да те поканя да се регистрираш?

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-07 21:24

Хе-хе - че аз тоже съм в зипът отдавна, но и отдавна не съм влизал, не кефи ме особено...
За Инвесторът - там можеш да научиш доста, не само новини, защото има кадърни хора във форумът, а и 800 мозъка мислят по-добре от един мозък. Но ако ти си стискаш твой мозък само за теб, това си е твое право... аз там (без да хваля) финансов гуру, да...

За бонови книжки - ако не са използвани, ясно че веч свършили са - ама ето - Корков си е напазарувал разни работи, често съм виждал (дори и наскоро) при посредниците ми да идват разни хорица с разписки от Първа вълна... Корков - може да се изненадаш приятно като откриеш разписките си...

Жалко че Фазанов не си признава какво държи, за да му дадем мозък...



Публикацията е редактирана (04-08-07 21:26)

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: white   
Дата:   04-08-07 22:26

И мен не ме кефи зипчето,разглеждам отвреме на време само какво става:) Моята инвестиционна стратегия е друга, не е свързана с много мислене[smilie3] Но иначе си прав, в инвестора има много умни момчета,супер, че и ти си един тях[smilie24] Ако променя системата си ще те имам предвид! Кажи, ако искаш на ЛС как те викат по Инвесторския край,ще ми е интересно да те чета?

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-07 22:36

Как как ме викат? Императорът, разбира се... :-)

Регистрирай се, лошо няма...

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: white   
Дата:   04-08-07 22:38

Чел съм те, сега се сещам,незнаех че си един и същ човек:) Аз съм регистриран отдавна просто чета и си мълча[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-07 22:50

Аферим... как се казваш?

Аз Императорът в целият Интернет...

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: trace74   
Дата:   04-08-07 22:59

Абе не знам има ли срок, нема ли, ама преди
2 месеца си взех 350лв от боновата книжка.
Май към "Доверие" ми беше, та даже ми удвоиха акциите от 25 на 50 :)

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-07 23:20

Не си взел от бонова книжка, а от акциите си. Шитнал си ги, тъй ли? Ако навремето си беше купил някое секси дружество вместо глупав холдинг, много повече сухо щеше да гушнеш...

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: white   
Дата:   05-08-07 11:07

Имам много имена из нета Императоре:) А и нали ти казах,че не се обаждам в Инвестора,макра,че понякога ми е трудно да се сдържам:)Ето например преди месец едно умничко момче им казва във форума да купуват под и на 4 Еврохолда. Пък те му викат ма туй, ма унуй, ма дали....Стана пишман,че им дава акъл... Искаше ми се да им кажа - Купувайте слушайте какво ви казва пича, знае за какво иде реч! Ама пак си затраях[smilie3] Сега Еврохолда драпа за 6-ца и с носталгия "разбирайковците" могат да си спомнят кога беше на 4 преди месец! Е моите са на 3,35 и на 3,50, ама тва е друга тема[smilie18] ...Бе не е за всеки тая работа, мен акъл не ми требе, портфейл ми трябва...Все пак ти желая успех и късмет, защото колкото и да е умен човек, не става без тези две неща вярвай ми...Айде толкова по темата,че много се разприказвах нещо[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: Императорът.   
Дата:   05-08-07 14:57

Е - тоскъпнали - поскъпнали... някои компании за месец и по-яко Яхо-о-о-о сториха...

Ама що имаш много имена - това не е честно. Към мен пък е имало точно обратни обвинения - че зад моят ник се крият мнозина...

Отговори на това съобщение
 Re: инвестиционен посредник
Автор: jdam   
Дата:   06-08-07 17:27

явор ад варна

батковци, аз ше зема да поизчакам с продажбата на тез 250 акцийки

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.