Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Братя Диневи откриха Арена
Автор: Vinsent   
Дата:   02-08-07 10:38

Снощи в Св.Влас братя Диневи организираха страхотен купон във връзка с откриването на новия комплекс "Арена", разположен над яхтеното пристанище.

Ето няколко кадъра от събитието! Снимките на са качествени. Правих ги с Иксусчето от ръка. Ресайзвани с Пикаса2.

https://photo-forum.net/static/forum/2007-08/nlbl3135.JPG
http://photo-zona.net/images/user6859/album9872/preview/1186037117_xgzz4760_picture_043.jpg


https://photo-forum.net/static/forum/2007-08/ftlk2797.JPG
http://photo-zona.net/images/user6859/album9872/preview/1186037065_itkr5151_picture_0401.jpg


https://photo-forum.net/static/forum/2007-08/tzdi1200.JPG
http://photo-zona.net/images/user6859/album9872/preview/1186037608_tzay9614_picture_015.jpg


https://photo-forum.net/static/forum/2007-08/fgre5033.JPG
http://photo-zona.net/images/user6859/album9872/preview/1186037916_gnid6101_picture_010.jpg


Много и добри изпълнители бяха поканени. Присъстваха над 100-150 души. Най-качествено ядене и пиене на корем! И, разбира се, великолепна заря!

Миналата година през октомври на мястото на комплекс Арена имаше само едно грозно дере. Чудех се как ли ще го залесяват за да го замаскират, а те направиха там чудесен комплекс!

Мисля, че това което те направиха и правят може да се характеризира като най-смисленото строителство по нашето черноморие! [beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: IvoZafirov   
Дата:   02-08-07 10:42

Оооо Винс [smilie5] Добре, добре! Приеми, купони, туй-онуй. Браво, браво! Пък ние тук в голямото село се кефим колко е празно и се успокоявамае взаимно, че по морето е грозно, мръсно, скъпо и въобще безсмислено да се ходи [smilie18]
Аре[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: Amigo   
Дата:   02-08-07 10:50

еее, ама не виждам русалки тука [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: asahi   
Дата:   02-08-07 10:50

И украинки мажоретки нямаме...
Абе прованс.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: bsbus   
Дата:   02-08-07 10:57

ураааааааааааааааааа да живее мафията[thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: mixmike   
Дата:   02-08-07 11:01

браво, и аз сега събирам от заплата да си направя такъв комплекс след 10 - 15 хиляди години.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: Todd   
Дата:   02-08-07 11:22

Ашколсун на тез хора !!!

Във всяко грозно дере по един такъв комплекс да направят !!!!

Аз нема да ида....[smilie5] оти нема де да сере кучанцъту ...

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: Vinsent   
Дата:   02-08-07 11:29

Не познавам братята и не съм им адвокат! Това което правят обаче истински ме кефи! Колко предприемачи в България са преобразили един край до неузнаваемост? Преди 10-тина години, там където сега се разполагат комплексите на братя Диневи беше само един неприветлив змиярник.

Св.Влас има уникален климат, подобен на този в Сандански. До него от горе стигат последните склонове на Стара планина, а от долу е морето. Поради някаква комунистическа недогледица, градоустройствения план включваше блокове като китайски стени дълги и неприветливи.

Сега св.Влас е вече град и е променен до неузнаваемост главно благодарение на строителната дейност на братя Диневи.

Ако пропътувате разстоянието от Елените, през Робинзон, св.Влас, Слънчев бряг, Несебър, Равда, Поморие не може да не ви направи впечатление безогледното застрояване покрай морето! Само обаче в св.Влас то, в по-голямата си степен, се подчинява на един кокетен и приветлив план, и то там където са строили братя Диневи. Тук наистина се създава национално богатство!

[beer] [beer] [beer] [shtrak] [beer] [beer] [beer] [shtrak] [beer] [beer] [beer]



Публикацията е редактирана (02-08-07 11:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: bsbus   
Дата:   02-08-07 11:47

Аааа...

говорим си сега за "Свети Диневи"


Къв е тоз Свети Влас?!?!?!?

Няма такова нещо...
пошегувахте се нали [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: bsbus   
Дата:   02-08-07 11:48

" създава национално богатство!
"

АХА!:)))

Цялото национално богатство е там - наистина [smile] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: bsbus   
Дата:   02-08-07 11:50

А случайно да знаеш , че освен на суша започва да се строи в планината и ...

В МОРЕТО


дамм...

:))

не се шегувам

Да живее "Свети Диневи"

Нека има множество такива комплекси !!!

Гората да изчезне!
На нейно място хиляди арени

УРА УРА УРА


хайде сега ...море..

за кво ви е тва море

ДА ИЗЧЕЗНЕ МОРЕТО

ДА ДОЙДАТ АРЕНИ

УРА УРА УРА [beer] [beer] [beer] [thankyou] [thankyou] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: niro   
Дата:   02-08-07 12:04

Влас ако има план, аз съм трамвай. Просто се застроиха всички петна. Няма 1 улица като хората, тесни, някъде и без асфалт - иначе около тях най-различни по форма, големина, цвят хотелчета, вилички и подобни. [smilie23] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: gorbi   
Дата:   02-08-07 12:08

бургазлии нещо не ги кефи влас..... незнам за тая Арена, но специално това пристанище е най-смисленото нещо направено наистина по черноморието.... Да са живи и здрави братята да трупат повече пари и да не ги опушкат, че хубавите неща идват от богатите в тази страна, от умните и интелигентни богати.... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: Vinsent   
Дата:   02-08-07 12:13

bsbus, морето не изчезва, обратното се получава.

Какво ми беше учудването, когато дойдох в св.Влас през май и видях, че там където миналата година морето миеше вертикални скали сега има 40-50 метра плажна ивица!

Не можах да осъзная какво става. Помислих, че поради някакви причини е спаднало нивото на водата [smilie10]

Обясниха ми, братята с някакви машини са изкопали хиляди тонове пясък от морето и са оформили красив плаж [smile]. Не вярвам от арендата на чадърите и шезлонгите това да се изплати скоро!

Все пак мисля, че си е съвсем в български стил, да завиждаме на тези дето са преуспяли, а?


Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: georgi969   
Дата:   02-08-07 12:20

" Колко предприемачи в България са преобразили един край до неузнаваемост? "ами много са-виж южното черноморие.Това са паразити.Питай ги къде им отиват мръсните канали.?
" Само обаче в св.Влас то, в по-голямата си степен, се подчинява на един кокетен и приветлив план, и то там където са строили братя Диневи. Тук наистина се създава национално богатство!"
Подчиняват се единствено на печелбарството и собственият си интерес.[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: gorbi   
Дата:   02-08-07 12:27

георги969 - линията между умното преобразяване и мутренското е тънка - не винаги го усещаме..... Всички искаме да се върнем с новата кола, пълна с екстри в праисторическата ера да почиваме, ма това е утопия.... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: Vinsent   
Дата:   02-08-07 13:15

georgi969, за мръсните канали съм се интерекувал специално. С мощни помпи мръсните води се изпращат в градската канализация. Така е поне при Диневите. [smilie24] Миналата година те си построиха и частен водопровод, за да не товарят градския! [smilie24]

Някакви други строители обаче най-нахално са пуснали някакви дебели тръби към плажа. [smilie2]

И, въобще, чудновато е да наречеш тези дето създават нещо качествено паразити!?

Не са паразити онези, дето изкупиха НАШИТЕ ЗАВОДИ без пари и след това ги унищожиха!? (Например циментовия завод в Темелково, който беше изцяло преобурудван през 88-ма год, беше разфасован и разпродаден за скраб - нали не са давали пари за него).

Или продадоха на безценица за да ги унищожат други! (Кибритената фабрика в Костенец, Завода за целулоза и хартия в Стамболийски - най-голямия хартиен комбинат на Балканите и още мн.мн.др.)

Ами другите унищожени заводи - ЖП завода, сега халетата му се използват от чуждите кинопродукции за пресъздаване на мрачни и напрегнати кадри! Ами завода за велпапе и хартия в Гара Искър - същата съдба!

Не е ли по-добре да пишем, мислим и се радваме на нещо изградено правилно, вместо да живеем с мрачните сенки от миналото?!


Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: mixmike   
Дата:   02-08-07 13:16

Vincent, възможно е и "свети Диневи" да са едни от малкото, просто на фона на всички останали предпиемачи, които "разкрасяват" черноморието, някакси не мога да им повярвам в безкористното изкопаване на хиляди тонове пясъки т.н.
След като гледах, и попрочетох тук там какво става по черноморието (не съм стъпвал от 3 години там и може би скоро няма да ида) малко вече спрях да вярвам, че "развиваме туризъм".

Наскоро едни рибари (от Созопол ли бяха?!?) се оплакваха, че нам кой си хотел, няма изобщо канализация, и лайната се изсипват директно в морето на 100м от хотела.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: Vinsent   
Дата:   02-08-07 13:36

mixmike, черноморието ни поголовно се унищожава! Следя този процес и страдам, защото много го обичам!

Откакто общинарите откриха, че много доходоносен бизнес е даване на разрешително за строеж, черноморието ни загива! [smilie2]

Например, над плажа в Несебър има построени хотели, които засенчват плажната ивица след 15-15:30 часа!!! Кой им е разрешил там да строят?

Ами свръх застрояването в Слънчев бряг, което на практика унищожва елитния преди години курорт?!

Къде са държавните органи грижещи се за околната среда? Къде са онези плъхове, дето следят кой протестира против унищожаването на Странджа сакар? И техните началници?

Въобще, ако има виновни в тази държава, истински виновни са тези, които се хранят от нашите данъци, а продават безсрамно държавата за своя изгода!

На фона на тази разруха, радостно е да видиш нещо съзидателно! Естествено е че ще го правят с личен интерес - ами то иначе щеше да бъде перпетум мобиле!


Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: asahi   
Дата:   02-08-07 13:40

В Созопол знам 3 таива фекални тръби.
Миналата събота плавахме с лодка срещу Златна рибка. Интересно комплекса на Доган Света Марина къде ли изпуска?

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: navy   
Дата:   02-08-07 14:12

Влас стана най-грозното и най-мазохистичното място по черноморието [smilie18]

А Диневи са големи скръндзи [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: Cristinel   
Дата:   02-08-07 14:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: IvoZafirov   
Дата:   02-08-07 15:18

Споко бе не се радвайте толкоз. След 4-5 години ще бутаме хотели. Сега нека строят мутрите да изперат и останалите мръсни пари.
Невярвам аз на такива инвестиции (без да съм завистлив ни най-малко). Просто наличието на едни пари и възможността за "бърза" печалба води до това което виждаме.
Винс, нищо против нямам построените умно и функционално неща, но някакси немога да им свалям шапка на братята щото знаеме как започнаха. Майка им беше кметица на Влас та закупиха бая парцели на безценица, а после с парите на мутрите започнаха бизнеса. Е, сега вече са големи бизнесмени с размах, банките ги подкрепят, но за мен е важно кой как е тръгнал, а не докъте го е добутал. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: neuromancer   
Дата:   02-08-07 16:26

Vinsent, само да питам, как ресайзваш с пикаса?

Отговори на това съобщение
 Re: Братя Диневи откриха Арена
Автор: Vinsent   
Дата:   02-08-07 16:51

neuromancer, там има някаква опция да подготвя снимките за УЕБ. Задаваш му някой от предлаганите сайзове, селектираш ги и тя ги прави на бърза ръка със зададената големина. Не знам колко е качествено, ама нямам тук друга възможност.
[beer] [beer] [beer] [shtrak] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.