Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 вр. Ком - заслужава ли си?!
Автор: sealll   
Дата:   25-07-07 18:33

Мисля този уикенд да го изкача за да се поразходя и поснимам[smilie24]

Смятам да подходя откъм хижа Ком/мисля че това е най краткия маршрут/.

Я споделете/тези които са се качвали/нещо по специфично по маршрута към върха - има ли добре видима екопътека и маркировка - интересни обекти който си заслужават заснемането и т.н. Ако пък качите и някоя снимка сте златни[smilie10] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: вр. Ком - заслужава ли си?!
Автор: vladimir666   
Дата:   25-07-07 18:39

Внимавай с гръмотевичните бурии, че има оферта за такива през weekenda.

Отговори на това съобщение
 Re: вр. Ком - заслужава ли си?!
Автор: Mobby_Dick   
Дата:   25-07-07 18:40

пОТЪРСИ В ДИР-А ИМА ЕДИН ПЪТЕПИС с ком-емине, дето най-подробно са описани участъците, и този от хижата до върха, и е изпъстрен със стотици снимки [smile]
Общо взето цветенца ще снимаш там....ако ги познаваш, чудно...има и редки [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: вр. Ком - заслужава ли си?!
Автор: sealll   
Дата:   25-07-07 18:47

Мерси ще погледна[smilie24] А това с бурите не е шега и ще се замисля зя облекло, дъждобран и т.н/така или иначе не мога да оглагам защото скоро може и да нямам свободен уикенд/[smilie2] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: вр. Ком - заслужава ли си?!
Автор: Mobby_Dick   
Дата:   25-07-07 18:54

http://oreliak.e-psylon.net/index.php?item=article&action=view&article_id=116

ето нещо такова


Отговори на това съобщение
 Re: вр. Ком - заслужава ли си?!
Автор: princess_lia   
Дата:   25-07-07 22:15

Интересен пътепис беше [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: вр. Ком - заслужава ли си?!
Автор: mguergov   
Дата:   26-07-07 01:49

sealll, миналата събота и неделя ходихме с жена ми по маршрута Петрохан - вр. Мали Ком - нова хижа Ком - вр. Ком - Петрохан. В едната посока е около 4-5 часа. На едно място по средата има чешма със студена вода - според мен си носи бутилка литър и половина. За съжаление от върховете видимостта хич не беше добра - имаше разни изпарения от големите жеги. Маркировката (червена) не е много читава, но ако не се отклоняваш много много ще можеш да се ориентираш. Приятно ходене и снимане!

Снимах с мобифон и затова ме е срам да поствам нещо. Ако се интересуваш ще ти пратя една ключова снимка, на която се виждат Мали Ком, Ком и чешмата.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.