Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: ценослав   
Дата:   13-02-13 08:39

Считам, че е необходимо да припомня на уважаваните от мен форумци, че е необходимо да съхраняват горните течности в предвид на това, чаветата де нямат достъп до тях. Щото после нали така, натравяне, Пирогов и работата върви на зле. Също така в образователната система е необходимо да се ваведат часове по здравословно напиване за начинаещи!

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-02-13 08:41

"Също така в образователната система е необходимо да се ваведат часове по здравословно напиване за начинаещи!"

[smilie18] [smilie18]

Сигурен съм, че качествени инструктори бързо ще се намерят



Публикацията е редактирана (13-02-13 08:42)

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: ценослав   
Дата:   13-02-13 08:41

Що на буквите "А" и "Ъ" бутоните са един до друг, та все ги разменям. ИЗВИНЕНИЯ![smilie8] [smilie8] Много патя с разните съседни букви по тая черна клавиатура![smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: ценослав   
Дата:   13-02-13 08:44

Също така да се изучават тактикотехническите качества на мезетата, техните свойства и предназначението на течните подправки като оцет, олио и др.[cool] [cool] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: GOSPODIN   
Дата:   13-02-13 09:18

Абе трябва да си много зле , за да пиеш ярко синя "ракия"...[smilie8]
Жалко за децата.

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: Ivodam   
Дата:   13-02-13 09:36

Е то и антифриз не е добре да се пие, ич да не е...



[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: Todd   
Дата:   13-02-13 09:45

А ние израснахме с БИ-58 и сода каустик в мазетата ...на свободен достъп [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Ами ДДТ ...[cool] [cool] [cool]


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: tonal   
Дата:   13-02-13 09:53

Баси това е тема за рожбите на сухия режим в Русия , дето Тройной го тачат като най-квалитетно питие.
Преди течностите за чистачки и антифризът се правеха от метилов алкохол , а сега - от етилен гликол - 100% отровен

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: kadans   
Дата:   13-02-13 09:54

Всъщност много по-правилно и безопасно е течността за чистачки да се прави вместо с метилов алкохол, с гроздова.
Ако взема шише евтина ракия от магазина и го разтворя 1:1 с вода, няма ли да стане идеална течност за чистачки?

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: tonal   
Дата:   13-02-13 09:56

Правил съм течност за чистачки от гроздова , но го отчетох като генерална грешка. Цялата кола смърдеше на казан и хоремаг цяла седмица. Добре че никой не ме спря за проверка.

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: tonal   
Дата:   13-02-13 09:59

За разлика от етилен гликола ракията е летлива и се изпарява много лесно , като парите се засмукват от вентилационната система , даже когато вентилаторът не работи. Колата смърдеше като шайка пияндета на обед.[smilie21] [smilie18] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: krist   
Дата:   13-02-13 11:04

И аз да напомня, че много от евтините течности за чистачки имат метилов алкохол. Аз последно взех една немска Велинд от Метро по Коледа беше на промоция, и почти не мирише в купето, а предишната от Кауфланд направо в мозъка биеше..


Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: Патаран   
Дата:   13-02-13 11:10

И да вземат да правят течността и антифриза с различни цветове защото стана голяма мазна гнус по стъклото като ги обърках [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: sipey   
Дата:   13-02-13 12:21

Течността за чистачки не трябва да съдържа нищо различно от етилов спирт (денатуриран), ароматизатор и евентуално горчива добавка (за да им е гадно на децата като го пият).
Всякакви други вещества, написани на етикета са неприемливи и съответно го пропускам.

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: IvoZafirov   
Дата:   13-02-13 12:39

Аз ще си призная, че един път мнооооого отдавна, когато закупих първаа си лична кочинка и нямах кинти за течност за чистачки сложих водка. Обаче разсъждавайки мъдро стигнах до убеждението, че трябва да се добави и нещо за аромат. Та сипах малко омекотител....


После си еба мамата. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Аз пръскам, то се маже по стъклото и нема измиване..

Това го отчитам като най-голямата малоумщина, която някога съм правил, като тогава разбрах принципа на действие на блондинките - и за секунда не се замислих мазния и непрозрачен омекотител как би седял на стъкло.

Толкова време ме беше срам от проявената глупост, че даже не съм я разправял тая случка с години. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: docenta   
Дата:   13-02-13 18:33

Трябваше ми разредител АМБ а във фирмата, която работех имаше много, но не мога да изнеса... затова си отсипах в едно 500ml шише от минерална вода [smilie6] прибирам се и оставям шишето на масата и тръгвам да търся маркер да го надпиша... нещо съм се отплеснал и ми се допи вода... не преглътнах, но цяла вечер имах отвратителен вкус в устата [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: asahi   
Дата:   13-02-13 18:39

Нафтата гадна [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: feliz   
Дата:   13-02-13 18:40

малоумна работа е това с течността за чистачки [smilie8]
може ли? 15-годишни са това, не са невръстни дечица. толкова пък никой да не се усети[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: ценослав   
Дата:   13-02-13 18:46

Пра дядо ми едно време произвеждаше вино! Той не пиеше, но всяка вечер беше в кръчмата и си поръчваше по една бира, че да си "плати" мястото. Но се държеше като дърт еремия! Случвало се е посред нощ да дофтаса със селската музика и компания от кръчмата, да събуди бабичката и да нареди маса за приятелите. Та! Мазето беше отключено за мен, но алкохол не съм помирисвал /тогава/. Идвха хора и аз съм продавал виното по 26 /двадесет и шест/ стотинки литъра и пак не ми е минавало през акъл да пия вино. На дърти години /40/ когато строях моя дом, майсторите ме научиха на твърд алкохол. [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie8] [smilie21]
Сега викаме "децата"???!!! Те се онождат и къркат от 10 годишни, ма ние ДЕЦАТА!!! Лицемерие днешно!!![smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie21]



Публикацията е редактирана (13-02-13 18:46)

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: temelko   
Дата:   13-02-13 18:49

МноУ си неудачен начи (по Ваня) [cool] [smilie5] [smilie7] [beer] [smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: ценослав   
Дата:   13-02-13 18:53

Деца!!! Ние едни време като нямахме пубертет, да не сме развАлени. И разни там психолози, психоаналитици, и прочие![smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie21] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За съхранението на спирачната течност и тази за чистачки
Автор: gaco.bacov45   
Дата:   13-02-13 19:13

Течност за чистачки?
Никога не съм копувал такова...
Зимата : литър вода,1/3 спирт за горене и 50 мл.Веро(некакъв друг течен сапун или шампоан с изтекъл срок) ... :)
Лятото ... без спирта :) [smilie25]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.