Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Walltopia
Автор: promis   
Дата:   12-02-13 20:03

Walltopia - лидерът в производството на изкуствени стени за катерене - ще инвестира 15 млн.лв в нова сграда в София. Collider Activity Center.

Да не повярва човек, че българи са успели за 15 години да станат световен лидер в тази област. [smile]

Има ли и други такива наши компании?

Отговори на това съобщение
 Re: Walltopia
Автор: temelko   
Дата:   12-02-13 20:06

Познавам някои от работещите там - много свестни момчета [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Walltopia
Автор: AndreyIst   
Дата:   12-02-13 20:06

Те са такива. Имам удоволствието да познавам собственика на компанията, който се интересува от много неща.

Има и други компании в специфични области.

Отговори на това съобщение
 Re: Walltopia
Автор: AndreyIst   
Дата:   12-02-13 20:07

Ха ха, темелко, мъжът на едната ми докторантка също работи там. Адски свестно момче, че и Асахи го познава, щот ходихме с него из Европа ...

Отговори на това съобщение
 Re: Walltopia
Автор: temelko   
Дата:   12-02-13 20:11

Ако ще идваш в Славяни на 14 ще си говорим ...

Отговори на това съобщение
 Re: Walltopia
Автор: AndreyIst   
Дата:   12-02-13 20:19

Че как иначе, там съм.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Walltopia
Автор: promis   
Дата:   12-02-13 20:34

А каква им е историята, как са започнали? Собствениците сигурно са катерачи [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Walltopia
Автор: IvoZafirov   
Дата:   12-02-13 20:36

Аз да питам! На 21 няма ли да има сбирка, че аз на 14 ще съм още вдън гори тилилейски и нема как да си домъкна задника..

Отговори на това съобщение
 Re: Walltopia
Автор: AndreyIst   
Дата:   12-02-13 20:43

Абе Иво, колко му е да се съберем ...

Отговори на това съобщение
 Re: Walltopia
Автор: e-mil   
Дата:   13-02-13 06:40

"Има ли и други такива наши компании? "

Е, световните ни лидери са малко, но успешни международни компании имаме. Обсъждахме ги миналата година: Делфина, АВА спорт.
От технологичните имаме Телерик, Орак, Фадата, Бианор - доколкото знам продават навън собствени марки софтуер. Хаос груп имат много успешен софтуерен продукт в 3Д визуализацията. Би могло да се каже, че е лидер, макар че в тази област всичко се променя бързо.


Отговори на това съобщение
 Re: Walltopia
Автор: likeduh   
Дата:   13-02-13 10:24

Основния бизнес е преработвателната промишленост.Екстрапак...например.Уникално добри.Завода изглежда по-скоро скромен/до гр.Левски/, но намерили нишата.

Отговори на това съобщение
 Re: Walltopia
Автор: promis   
Дата:   13-02-13 16:19

Мхм, значи има и други, но тези явно са единствените доминиращи в своята област.

А сградата им ще е в Младост 3 и подхождат сериозно, но дано са си направили сметките. Софиянци ще спортувате [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Walltopia
Автор: Digitalgab   
Дата:   13-02-13 16:35

Walltopia е основана през 1996 г. от двама млади алпинисти: Ивайло Пенчев и Метин Музов.

Имах привилегията да им сътруднича в превода на някои неща. Имат завод в Крушуна, на 2000 кв. м. и сега поради повишеното търсене правят втори завод. Заради великопепни технически находки и грамотна ценова политика, Уолтопия сега са лидер в изграждането на стени за катерене или скалодроми. Изградили са такива по целия свят, като най високата е в Лайпциг - 30 метра и 1,200 кв.м. площ. Но най голямата е в САЩ - с площ над 5 000 кв.м.

Сега Уолтопия е №1 едно и на руския пазар.„

Това е един от руските им сайтове:

http://www.walltopia.ru/



Публикацията е редактирана (13-02-13 16:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Walltopia
Автор: Digitalgab   
Дата:   13-02-13 16:45

Стени за катерене се поставят навсякъде, в хотели, в бизнес-центрове, много полезно се оказало за ободряване на офисните работници. Може и на двора да си сложите такова нещо, и да се упражнявате в катерене.

https://photo-forum.net/static/forum/2013-02/yhza9812.JPG
http://m1.bfm.ru/news/maindocumentphoto/2011/08/01/pu1.jpg



Публикацията е редактирана (13-02-13 17:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Walltopia
Автор: boreto   
Дата:   13-02-13 17:13

Национален Конкурс „Иновативно предприятие на годината“ 2012
Отличени предприятия:

„Пазарно лидерство“ 2012г. - „Уолтопия“ ООД с темата „Трансформиращи се стени за катерене“,

Има изградени тесни партньорства с институти на БАН, фирма Елта-Р, Физическия факултет към СУ и др.

www.arcfund.net/fileSrc.php?id=21126

...

Национален Конкурс „Иновативно предприятие на годината“ 2005
Отличени предприятия:

„Иновативно предприятие на годината“ 2005г. - "ЕЛТА-Р" с темата "Цифрова телекомуникационна мрежа в слабонаселени райони"

http://www.arcfund.net/arcartShowbg.php?id=5839

[cool]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.