Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Образование ли бе...
Автор: gorbi   
Дата:   12-02-13 16:08

chill: то и ти докарваш Елриша до истерия, пък никой не се притеснява от досега с тебе... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: chill   
Дата:   12-02-13 16:21

Че то никой тук няма досег с мен ...

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: gorbi   
Дата:   12-02-13 16:22

ем във виртуалната класна стая - в клубЪ, кво се правиш...

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: BOZO   
Дата:   12-02-13 16:23

Какъв педагог, какъв даскал? ТОВА Е ПРЕПОДАВАТЕЛ В УНИВЕРСИТЕТ! Висшо учебно заведение!
Образованието си е на ниво, там където има образование. Защото заради родителски амниции пазара се разширява и не търпи празно - вече 'сЕка селска кифла и вървежна марула може да учи "вишо", мама и тате плащат и се хвалят как са изпратили детето студент...кеф ти колежи, университети-безчет са, куцо и сакато влиза, без изпит, само на плащачка. Юристи, икономисти, страшна паплач! НБУ,Московски, Киевски, Телематика, пощенски, библиотекарски ит.н ит.н...
Тоя нервноболен добитък за да преподава там е показателно за нивото на вуз-а...

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   12-02-13 16:26

Аз го гледах конкретното видео, студентите си се държаха много адекватно. До последно и говориха на Вие, въпреки, че тя..[smilie10] съвсем беше избушила кочината

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: Mori13   
Дата:   12-02-13 16:30

Ох...за беда вече ме е срам да кажа, че имам висше - щото като гледам, кои и какво имат също и как гордо го изтъкват. Ходи обяснявай, как едно време трябваше да си скъсаш гъза от учене, че докато дугите си живееха живота, аз обикалях из стаята с едни дебели книги пълни с формули и се чудех ше ми издържи ли тиквата на напрежението.[smile] Па сега, всекви кухи лейки имат виШе.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: temelko   
Дата:   12-02-13 18:27

написа:

> chill: то и ти докарваш Елриша до
> истерия, пък никой не се
> притеснява от досега с тебе... [smilie5]

[smilie24]
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: agop4o   
Дата:   12-02-13 19:19

майкоооо тая тотално превъртя.стига бе това е някакъв номер[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: feliz   
Дата:   12-02-13 20:37

Автор: fast_eyebrow
Дата: 12-02-13 16:26

Аз го гледах конкретното видео, студентите си се държаха много адекватно. До последно и говориха на Вие, въпреки, че тя..[smilie10] съвсем беше избушила кочината

==========
Автор: agop4o
Дата: 12-02-13 19:19

майкоооо тая тотално превъртя.стига бе това е някакъв номер[smilie18] [smilie18] [smilie18]

==================

Държат се "адекватно" защото й правят номер. То е ясно. Иначе защо започват да снимат от самото начало, когато всичко е тихо и кротко? Ако беше нещо инцидентно, записът щеше да започва от крясъците. Има нещо гнило тука. Даже две неща. Едното от тях е нервната система на горката женица.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: gorbi   
Дата:   12-02-13 20:43

и така да е ... няма дим без огън...:) Какво да я правят младежите - да я водят на психотерапевт на свои разноски ли ?

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   12-02-13 20:57

Пуснах едни линкове по-напред, вероятно сте ги отсвирили. В единия, този на офроудци, ми стана интересно едно нещо, което подозирах доста отдавна и без някаква научна база. Това, че сме затъпяваща нация. Сринали сме се на дъното за 20 години. Не виждам и воля и желание това нещо да се промени. И проблемите са на ниво още в основно и средно, не само във ВУЗ-овете.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: feliz   
Дата:   12-02-13 21:03

Автор: gorbi
Дата: 12-02-13 20:43

и така да е ... няма дим без огън...:) Какво да я правят младежите - да я водят на психотерапевт на свои разноски ли ?

===========================================================
ами като се има предвид, че заради такива като тях вероятно е стигнала до там, може и на техни разноски.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: Щурче   
Дата:   12-02-13 21:13

Доста хора си записват лекциите в чужбина. Още никой не ни се е разкрещял.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: feliz   
Дата:   12-02-13 21:18

ама да не помислите, че защитавам невъзпитаната учителка [smilie5] . Ясно е, че не е съвсем невинна, но номерът си е номер.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: Rosencho   
Дата:   12-02-13 21:20

Карлуково е на супер яко местенце...готина природа - успокоява[smilie5] [smilie18] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: docenta   
Дата:   12-02-13 21:30

Аз досега не съм имал такъв проблем, случвало се е да гоня студенти от час, но никога не съм си позволявал да повишавам тон или да обиждам, а провокатори има.
Когато бях студент много се дразнех на преподаватели, които заплашват и се правят на интересни, затова се стремя да не споменавам заверки и изпити в напечени ситуации. Случи ми се на изпит да дойде студент, който ми беше комшия и вдигаше шум до късно (рано), заверката и изпита си ги взе и сега се поздравяваме, когато се срещнем.
Според мен това отношение от страна на преподавателя е недопустимо и самия преподавател е виновен за допускането на тази ситуация.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: fff   
Дата:   12-02-13 21:30

ТОВА Е СТАТИСТИКА!!!
Българското This is SPARTAAA [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: Щурче   
Дата:   12-02-13 21:33

Аз за случая не искам да казвам нищо. Аз НЕ знам какво се е случило, че да съм категорична като доста от изказалите се хора. Не винаги случаят е еднакъв. Пре-спокойно може да не крещи за 1ви път, няма да се изненадам, макар че за такова нещо трябва да си сменяш работата венага.

Аз понякога ползвам рекордер, примерно. Доста хора ползват телефони и какво ли не, за да записват лекции. Технологиите вече дават много възможности, не сме 90те години. Относно това - никой не би трябвало да може да ти каже нещо за технологии по време на лекции.

Примерно някои азиатци даже си носят стойки, за да не си заморяват ръцете [smilie5] [smilie5]

Всъщност, една от нашите проферсори ни пусна мейл онзи ден, че е качила почти всички от втория семестър записани, за да можем да ги преслушваме пак.

В записването, самото, няма никакъв проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: Rosencho   
Дата:   12-02-13 21:34

СТЪКМИСТИКААА![smilie18] [smilie5] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: feliz   
Дата:   12-02-13 21:37

абе кой знае кво й е на главата, никой не иска да й учи статистиката...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: temelko   
Дата:   12-02-13 21:46

А и заплащането и е много по-различно от това на стабилните и спокойни колеги в Европа ... Не че я оправдавам де ...

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: chukov   
Дата:   12-02-13 21:48

Не знам колко от вас за последно са виждали студенти на живо в университета, в час

Предават се празни листи с надписани отгоре имена и нагло ти държат тон защо имат двойки???

Тъпотията във възовете е на макс

Не ме учудва реакцията на преподаветеля, при все, че е вулгарна

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: Щурче   
Дата:   12-02-13 21:50

Заплащането не е малко, но не е по-високо от the private sector, където повечето ми преподаватели (практици основно, не само академици), могат да се развиват. Преподаването е престижна професия. Жалко, че в бг не е така възприета при доста хора.

Дето Никсън вика - герои и аутсайдъри. Вероятно е прав.


Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: temelko   
Дата:   12-02-13 21:52

Родителите ми преподаваха свръх щатно в различни университети у нас - по тяхно време такива са били изключение по скоро. Сега будните младежи изчезват да учат навън и тук остават ... да не казвам кои, че някой може да се засегне.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: ejko   
Дата:   12-02-13 21:54

в моята спецялност, моя вуз, беден преподавател не съм видял. Не че не ходят облечени като цървули, но всичките са яко в далаверата...
И студентите мълчат и мъкат, не съм чул да се отговаря на преподавател през живота си...

Не че не са ни писали на 99 от 100 (грубо казано) човека 2-ки ей така, за да покаже, че може. После дойде телевизията, че някой се беше оплакал, онзи каза, че ще повтори изпита и написа и на 100 2ки... и ни питаше сега кой ще викнем...

Така че от специалност do специалност си има разлика...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.